Online Algemene Veiling 1 Juni 2015

Noten staande klok met maan- en datum aanduiding - Warmink - h. 210 cm

€ 500

Crème gelakte houten armfauteuil - Louis XVI stijl - h. 104 cm

€ 100

Eiken dekenkist met gesneden front vermaakt tot 2-deurs dressoir - h. 86, br. 122 en d. 52 cm

€ 75

Onbekend - "de Staalmeesters" naar Rembrandt - doek - 151 x 106 cm

€ 625

Noten Franse breistoel bekleed met geborduurde kralen in bloemmotief - h. 90 cm

€ 120

A. Markus ges. (1932) (Arnhem 1870-1950 Oosterbeek) - "De Kiep" - doek - 20 x 30 cm

€ 80

A. Markus ges. (1924) (Arnhem 1870-1950 Oosterbeek) - Dorpsgezicht met molen - doek - 22 x 37 cm

€ 100

Bruin gepatineerd bronzen moeder met kind op marmeren voet - Isidore Pfeiffer - h. 30 cm

€ 130

Mahonie Empire trumeau met lade en wit marmeren blad - h. 84, br. 64 en d. 32 cm

€ 250

Paar noten armfauteuils bekleed met blauw gestreepte velours - h. 109 cm

€ 300

Groen glazen noppenvaas - A.D. Copier, Leerdam - h 11,5 cm

€ 140

Paar gebronsd zinken ruiters te paard - h. 20 cm

€ 35

Gekleurd Makkumer appel en peer - h. 6 cm

€ 140

Paar gekleurde plateel wandbordjes - Sierkunst, Apeldoorn - Ø 19 cm

€ 40

Groene Nederlandse utiliteitsfles - 'Chef and Globe' - h. 22,5 cm

€ 1.300

H. Krug ges. - "Boerenschuur in de sneeuw" - schildersboard - 15 x 18 cm

€ 60

Bronzen sluitgewicht - h. 5,5 cm

€ 70

Paar geelkoperen kandelaars - h. 19 cm

€ 40

Gesneden ivoren Japanse houtsprokkelaar en bedelaar - h. 19 en 17 cm (beide beschadigd)

€ 60

2 diverse bloemvormig gesneden ivoren hangers - h. 4 tot 9 cm (1 licht beschadigd)

€ 160

Witte aardewerk pendule - SCM - h. 39 cm

€ 50

Gesneden houten Afrikaanse hoofdsteun (gelijmd) en zittende man - h. 16 en 20 cm

€ 875

Geelkoperen blaker met steel, strooibusje en olielampje

€ 55

Blanc de Chine Guanyin - h. 31 cm (schilfers en handen beschadigd)

Cloisonné schaal en vaasje - Ø 30 en h. 18 cm

€ 35

2 keramiek potten (1 met schilfer) - Zuid-Amerika en geribde aardewerk vaas - h. 12 tot 16 cm

€ 50

Cloisonné schaal (beschadigd), gekleurd Chinees bord en Delfts blauwe apothekerspot - kopie De 3 Klocken - Ø 30 en 25 en h. 27 cm (barsten)

€ 25

Paar gekleurde porseleinen vazen - h. 18 cm (1 met barst)

€ 10

Ovale filigrain asbak en gekleurde plateel kan - h. 3 en 15 cm

€ 14

Mahonie Engelse piëdestal - h. 132 cm

€ 75

Eiken boekenmolen - h. 93 cm

€ 320

10-lichts geelkoperen kerkkandelaar - h. 88 cm

€ 340

Speelgoed pop met biscuit hoofd en papier-maché armen - Simon & Halbich - h. 55 cm (vingers beschadigd en gedeeltelijk hersteld)

€ 70

Antieke Friese stoelklok

€ 320

Plexiglazen Huygens barometer - h. 107 cm

€ 100

Piet Swart ges. en Onbekend - "Zwanenburg" en Staand vrouwelijk naakt - pentekening en prent - 25 x 40 en 30 x 21 cm

Theo Van Doesburg ges. (1926) - Glas in lood ontwerp - gemengde techniek - 36 x 27 cm

€ 8.000

Gekleurd aardewerk wandschotel met moderne goudkleurige voorstelling - Ø 40 cm

€ 30

Paar Satsuma vazen - h. 19 cm

€ 50

Paar gekleurde Japanse vazen - h. 25 cm en bewerkt aardewerk inktstel

€ 52

Gekleurde Japanse schotel en eiken boekensteun met gesneden hond - Ø 30,5 h. en 9,5 cm

€ 25

2 vergulde bronzen beeldjes op houten voetstuk - h. 11 cm

€ 35

Cornelisz ges. - Stilleven met perziken - paneel - 13 x 18 cm

€ 70

Cornelisz ges. - Stilleven met kersen - paneel - 13 x 18 cm

€ 260

Cornelisz ges. - Stilleven met pruimen - paneel - 13 x 18 cm

€ 130

Cornelisz ges. - Stilleven met peren - paneel - 13 x 18 cm

€ 120

€ 90

Cornelisz ges. - Stilleven met roos - paneel - 13 x 18 cm

€ 100

Bronzen Biedermeier vijzel met stamper - h. 12 cm

€ 30

Gesneden houten Balinees aapje bij boom, gekleurde glazen presse-papier en gipsen Christoffel (licht beschadigd) - h. 25 en 40 cm

€ 25

6 Mahonie Engelse stoelen bekleed met beige velours - 19e eeuw

€ 120

Antieke 1-deurs eiken hangvitrinekast - h. 80, br. 75 en d. 33 cm

€ 190

15 stuks gekleurd porseleinen theeservies met decor van draken

€ 25

Schedel van edelhert met gewei - h. 130 cm

€ 260

Spiegel in vergulde houten lijst - Barok stijl -170 x 62 cm

€ 130

T. Nakayama ges. en Onbekend - Portret van rijstbouwer en 2 Japanse figuren met lampion - aquarel - 25,5 x 16 en 20 x 28 cm

€ 60

Paar geelkoperen Jugendstil pianolusters

€ 50

Bruin gepatineerd bronzen Jugendstil schaaltje met reliëf van vrouw - 17 x 13 cm

€ 55

Paar bronzen fazanten op marmeren voetstuk als boekensteunen - h. 13 cm

€ 50

Antieke iepen zoutpot en gefineerde houten koker (beschadigd)

€ 65