Online Algemene Inboedelveiling December

Blauw Chinese "soldier vaas"

Blauw Chinese "soldier vaas" op bewerkte en vergulde houten sokkel - 18e eeuw - h. 133 en 24 cm (vaas gelijmd, deksel randbeschadiging en knop afwijkend)

€ 3.200

Delfts blauwe schotel

Delfts blauwe schotel met Chinees decor - 17e eeuw - Ø 39,5 cm (barstjes)

€ 320

Bronzen arbeider op sokkel

Bronzen arbeider op zwart marmeren voet - h. 11/21 cm

€ 110

3 Delfts blauwe tegels

3 Delfts blauwe tegels in noten lijstjes met voorstelling naar F.J. du Chattel (2x) en H.W. Mesdag - DPF - 15 x 15 cm

€ 220

Pickelhaube

Pickelhaube - 19e eeuw - h. 23 cm

€ 200

Mahonie Engelse boekenmolen

Mahonie Engelse boekenmolen met lederen blad - h. 95, br. 49 en d. 49 cm

€ 180

Willem III armstoel

Mahonie Willem III armstoel bekleed met gebloemde stof

€ 55

Mahonie portemanteau

Mahonie portemanteau - h. 210, br. 91 en d. 37 cm (bakjes onderin ontbreken)

€ 130

Ingelegde palissander kolompendule

Ingelegde palissander kolompendule met vuurverguld montuur - h. 48 cm (wijzerplaat beschadigd)

€ 160

Opgezette kerkuil

Opgezette kerkuil op tak - h. 30 cm

€ 90

Paar mahonie armfauteuils

Paar bewerkte mahonie armfauteuils bekleed met geschoren velours - ca. 1900

€ 260

Antiek eiken Engelse cupboard

Antiek eiken Engelse cupboard met gestoken front - h. 157, br. 134 en d. 57 cm

€ 300

Zeeuwse kast

4-deurs eiken met ebbenhouten Zeeuwse kast - 17e eeuw - h. 152, br. 153 en d. 63 cm

€ 775

Grote mahonie Engelse hangoortafel

Grote mahonie Engelse hangoortafel - l. 106, br. 106-158 cm - 19e eeuw (blad beschadigd)

€ 50

Luikse staande klok

Noten Luikse staande klok - h. 327 cm

€ 200

1-deurs noten vitrinekast

1-deurs noten vitrinekast met inlegwerk - 19e eeuw - h. 101, br. 76, d. 76 cm

€ 170

Mahonie Louis XVI klapbuffet

Mahonie Louis XVI klapbuffet met ingelegde bies - h. 90 en 142, br. 106 cm

€ 200

Divers Herend

Groengebloemde porseleinen koffiepot en sigarettenbeker - Herend - h. 27 en 7 cm en 3 ronde miniatuur portretjes in lijst

€ 120

J. Hoynck van Papendrecht init. (1896)

J. Hoynck van Papendrecht init. (1896) (Amsterdam 1858-1933 Den Haag) - Figuren in interieur - aquarel - 28 x 19,5 cm

A.D. Blok van der Velden ges.

A.D. Blok van der Velden ges. (Dordrecht 1913-1980) - "Texel, 1905" - doek - 40 x 50 cm

€ 1.125

C. de Kort ges.

C. de Kort ges. - Rozen in vaas - doek - 80 x 40 cm

€ 130

R. Hadi ges.

R. Hadi ges. - Indonesisch markttafereel - doek - 65 x 49 cm

€ 300

Onduidelijk ges. - Bloemstilleven - doek - 58 x 72 cm

€ 110

Engelse theestoof

Vierkante noten Engelse theestoof met geelkoperen binnenbak - h. 47 cm

€ 75

Mahonie schrijfbureau

Mahonie schrijfbureau met groen lederen blad en 4 laden - 158 x 73 cm

€ 100

Circa 32 stuks serviesgoed

Circa 32 stuks blauw bedrukt porseleinen serviesgoed - decor lange lijs (enkele delen beschadigd)

€ 50

Toiletspiegeltje

Mahonie Engels toiletspiegeltje - 19e eeuw - h. 78 cm

€ 90

Vergulde kartelklok

Vergulde houten kartelklok - h. 64 cm

€ 70

2-deurs Empire kast

2-deurs mahonie Empire kast met kolommen en bronzen beslag - h. 162, br. 109, d. 58 cm

€ 360

1-deurs vitrinekast met inlegwerk

1-deurs mahonie vitrinekast met inlegwerk - ca. 1900 - h. 170, br. 66, d. 33 cm

€ 150

Mahonie kaarttafel

Mahonie Biedermeier speeltafel - 78 x 39 cm

€ 130

Makkumer wandschotel

Gekleurde Makkumer wandschotel - Ø 34,5 cm

€ 45

3-delig Makkumer kaststel

3-delig gekleurd Makkumer kaststel - h. 30 en 40 cm

€ 80

Bronzen golfspeler

Gepatineerd bronzen golfspeler op zwartmarmeren sokkel - h. 30/40 cm

€ 150

Spiegel in vergulde lijst

Gecontourneerde spiegel in vergulde lijst en vierkante eiken voetenstoof

€ 35

Halbank

Eiken Art-Deco halbank - h. 13, br. 100 en d. 41 cm

€ 450

Grote oranje glazen vaas

Grote oranje glazen vaas - h. 51 cm

€ 35

Ovale witte aardewerk terrine

Grote ovale witte aardewerk terrine met lepel op onderschotel - h. 33 cm (bloem op deksel schilfers)

€ 50

Delfts blauwe plooischotel

Delfts blauwe plooischotel - DPF - Ø 37 cm

€ 100

Imari vaas

Japans Imari vaas met gesneden houten deksel - ca. 1900 - h. 34 cm

€ 70

Satsuma vaas

Satsuma vaas - h. 48,5 cm

Mahonie schrijfcassette

Mahonie schrijfcassette - h. 18, br. 50 en d. 26 cm

€ 90

A. Baltes ges.

A. Baltes ges. - Zicht op de Domkerk - doek - 40 x 30 cm

€ 40

J.W.H. (Willem) Witjens ges. (Den Haag 1884-1962 's-Hertogenbosch)

J.W.H. (Willem) Witjens ges. (Den Haag 1884-1962 's-Hertogenbosch) - "In 't Haagsche bosch" - marouflé - 28 x 40 cm

€ 90

P.J.A. Wagemans ges.

P.J.A. Wagemans ges. (Den Haag 1879-1955 Den Haag) - Stadsgezicht - doek - 30 x 40 cm

€ 100

M.A.J.(Marius) Bauer

M.A.J.(Marius) Bauer (Den Haag 1867-1932 Amsterdam) - Noord-Afrikaans landschap - ets - 20 x 32 cm

€ 30

Rechthoekige tafel

Rechthoekige eiken flessepoottafel - 200 x 80 cm

€ 110

6 mahonie stoelen

6 mahonie Engelse stoelen bekeed met beige velours - 19e eeuw

€ 150

Stuurwiel van boot

Houten stuurwiel van boot - Ø 100 cm

€ 260

4 groengeschilderde armstoelen

4 groengeschilderde houten armstoelen bekleed met groen stof en rode bies

€ 300

Noten tafelklok met maanstand

Noten tafelklok met maanstand - h. 41 cm

€ 170

2 opgezette fazanten

2 opgezette fazanten - h. 39 en 43 cm

€ 70

Noten commode

Noten commode met gebogen front - h. 80, br. 60 en d. 36 cm

€ 220

2 Chinees Imari kommen

Paar Chinees Imari kommen - 18e eeuw - Ø 20 cm (beide barst)

€ 160

Tinnen hazewindhond

Tinnen hazewindhond op houten sokkel - ca. 1900 - h. 20 cm (staartje beschadigd)

€ 18

Bonbonschaal

Gekleurd porseleinen bonbonschaaltje op bronzen zeemeerman - William Lowe Longton - h. 17 cm

€ 70

Noten vitrinekast

1-deurs noten vitrinekast met 3 laden in de gebogen onderkast - h. 225, br. 127 en d. 40 cm

€ 320

Ronde salontafel

Ronde mahonie salontafel - 19e eeuw - ø 70 cm

€ 60

Mahonie tafeltje met eiken blad

Mahonie Engels wandtafeltje met 3 laadjes en eiken blad - h. 72, br. 74 en d. 46 cm (samengesteld)

€ 110

Willem III werktafeltje

Zwartgelakt Willem III werktafeltje

€ 150