Algemene Inboedelveiling 23 Mei 2016

Blauw Chinese vaas - Transition - met geelkoperen montuur als tafelschemerlamp - h. 70 cm (vaas barst)

€ 1.700

Rechthoekig houten kistje

Gecontourneerd geelkoperen met houten Jugendstil kistje met bolle deksel - mogelijk Ehrhardt und Söhne - h. 13, br. 23 en d. 18 cm

€ 110

Mahonie nachtkastje met grijsmarmeren blad

Mahonie Biedermeier nachtkastje met deurtje, jaloeziedeurtje, lade en grijsmarmeren blaadje - h. 86 cm

€ 75

Delfts blauwe wandschotel

Delfts blauwe wandschotel met voorstelling naar Frans Hals - DPF - Ø 42 cm

€ 100

A. Markus (Arnhem 1870-1950 Oosterbeek)

A. Markus (Arnhem 1870-1950 Oosterbeek) - Moeder met kind bij boerderijen in landschap - doek - 120 x 160 cm

€ 500

Gesneden houten Indisch beeld

Gesneden houten Indisch beeld van vissers op boot - h. 130, br. 100 en d. 35 cm

€ 300

Noten rankenkast

2-deurs noten rankenkast met lade - 18e eeuw - h. 205, br.190 en d. 72 cm

€ 300

C.W. Bouter ges. (Gouda 1888-1966 Den Haag)

C.W. Bouter ges. (Gouda 1888-1966 Den Haag) - Boerin met koeien op landweg - doek - 36 x 63 cm

€ 170

Banjobarometer

Palissander Engelse banjobarometer met thermometer - h. 93 cm (glas ontbreekt)

Paar hoekfauteuils

Paar vergulde houten hoekfauteuils bekleed met gebloemde stof - Louis XVI stijl

€ 240

Paar 2-armige kristallen kandelaars

Paar 2-armige kristallen kandelaars - h. 34 cm (bobèches gebarsten)

€ 80

Likeurkelder

Ingelegde mahonie Louis XVI likeurkelder met 6 diverse glazen karaffen - h. 22 cm (kistje beschadigd)

€ 170

Tafelschemerlamp

Gekleurde Chinese vaas als tafelschemerlamp - h. 75 cm

€ 50

Rozenhouten tafeltje

Rond ingelegd rozenhouten Frans tafeltje met 3 laden en geelkoperen beslag - Ø 36 cm

€ 160

Modelschip

Model driemaster naar 18e eeuws voorbeeld - h. 55 cm

€ 60

Chaisse longue

Rijkgesneden beuken chaise longue bekleed met groene velours - Willem III stijl

€ 240

Rijkbewerkte geelkoperen piedestal

Rijkbewerkte geelkoperen piedestal - h. 115 cm (1 poot los)

€ 550

Bronzen haardbok

Bronzen haardbok - h. 26, br. 50 en d. 29 cm

€ 65

Armstoel

Palissander met ebbenhouten armstoel met gesneden koppen als armleggers en bekleed met groene velours

€ 100

Paar gekleurde Chinese vazen

Paar gekleurde Chinese vazen - 20e eeuw - h. 45 cm

Aardewerk zittende vrouw

Gekleurde aardewerk zittende vrouw met rode hoed - SB init. - h. 50 cm

€ 260

Jean Eugène Bersier ges.

Jean Eugène Bersier ges. (Parijs 1895-1978) - "Les poisson" - doek - 33 x 41 cm

€ 240

Barometer

Rijkgesneden noten Hollandse barometer met thermometer - h. 60 cm

€ 65

Chinese vaas

Gekleurde Chinese vaas - 20e eeuw - h. 38 cm

€ 30

Gekleurde porseleinen vogel

Gekleurde porseleinen vogel op tak - Behscherzer, stempel Annaca, ca. 1920 - h. 28 cm

Gekleurde porseleinen wandschotel

Gekleurde porseleinen wandschotel - "Les adieux de Fontainebleau" - Capodimonte - Ø 26,5 cm

€ 65

Paar kandelaars

Paar getorste geelkoperen kandelaars - h. 20 cm

€ 70

Cloisonné dekselpot

Cloisonné dekselpot - h. 22 cm

€ 506

Piëdestal

Crème geschilderde gipsen piëdestal - h. 103 cm (schilfers)

€ 130

Japans Imari wandschotel

Japans Imari wandschotel - 20e eeuw - Ø 46 cm

€ 90

Japans Imari wandschotel

€ 130

Makkumer kanariekooitje

Gekleurd Makkumer kanariekooitje als wandplaquette - Tichelaar - 25 x 26 cm

€ 280

Paar Delfts blauwe dekselpotten

Paar Delfts blauwe dekselpotten met bloemdecor - DPF - h. 52 (1 gelijmd en 1 met barst)

€ 50

Vergulde pendule

Vergulde bronzen pendule waarop Romeinse vrouw met boog op marmeren voet - h. 38 cm

Cottaar ges.

Cottaar ges. - Bruggetje in Enkhuizen - doek - 30 x 40 cm

€ 80

2 Amsterdams bonte dekselkannetjes

2 Amsterdams bonte dekselkannetjes - 18e eeuw - h. 10 cm

€ 130

Satsuma vaasje

Satsuma vaasje - h. 11 cm

€ 25

Blauw Japanse klapmuts

Blauw Japanse klapmuts - 18e eeuw - Ø 19,5 cm

€ 170

Wedgwood klokje

Wedgwood klokje - h. 17,5 cm

€ 35

Bruine stenen kruik

Antieke bruine stenen kruik - h. 27 cm

€ 30

Rechthoekige tafel

Rechthoekige eiken tafel met canvas blad - ca. 1900 - bladmaat 198 x 142 cm

€ 150

Halbank

Teakhouten halbank met rijkgesneden rug en rieten zitting

€ 260

C. Neuhaus ges.

C. Neuhaus ges. - Stadsgezicht met gracht - aqaurel - 25 x 35 cm

€ 14

Brouwer ges.

Brouwer ges. - Havengezicht met schepen - doek - 30 x 40 cm

€ 90

Gepatineerde bronzen vogel op tak

Gepatineerde bronzen Franse vogel op tak en marmeren voet (stempel onduidelijk) - h. 12/14 cm

€ 50

Polychroom gietijzeren spaarpot

Polychroom mechanische gietijzeren spaarpot - "Jolly Nigger Bank" - h. 15 cm (BODEM ONTBREEKT)

€ 130

Gekleurde porseleinen groep

Gekleurde porseleinen groep van man en vrouw bij schaap - Scheibe-Alsbach, ca. 1920 - h. 17 cm

€ 45

Gekleurde porseleinen vogel op tak

Gekleurde porseleinen vogel op tak - Ens, ca. 1930 - h. 13 cm

€ 50

Gekleurd porseleinen bord

Gekleurd porseleinen bord met voorstelling van romantisch paar - Sèvres - Ø 24 cm

€ 120

Witmarmeren buste van kindje

Witmarmeren buste van kindje op zwart marmeren voet - h. 18,5/20 cm (schilfertjes)

€ 70

8-kantig Chinees Imari trekpotje

8-kantig Chinees Imari trekpotje - 18e eeuw - h. 10 cm (tuit en deksel schilfertje)

€ 200

Geribd Chinees Imari trekpotje

Geribd Chinees Imari trekpotje - h. 9,5 cm (deksel schilfer)

€ 100

Marmeren vrouwenhoofd

Marmeren vrouwenhoofd op houten voetstuk - h. 20 cm

€ 110

Delfts blauw bord

Delfts blauw bord - 18e eeuw - Ø 22,5 cm

€ 25

Glazen vaas

Bruine glazen vaas - Daum, Nancy - h. 18 cm

€ 90

Bronzen schaal op voet

Bewerkte bronzen schaal op voet - Ø 24 cm

€ 75

Dekseldoos

Ovale gekleurde aardewerk dekseldoos met reliëf van figuren en geelkoperen montuur - h. 12 cm

€ 65

Gekleurd aardewerk vaas

Gekleurde Delftse vaas met Pijnacker decor - DPF - h. 22 cm

€ 40

Paar Franse coupes

Paar polychroom en vergulde porseleinen Franse coupes - 19e eeuw - h. 17 cm (1 gerestaureerd)

€ 25

Miniatuur portret van Madonna met kind

Miniatuur portret van madonna met kind in bewerkt ivoren lijstje - 13,5 x 11 cm

€ 160