Algemene Inboedelveiling 4 Juli 2016

Blauw Chinese sprenkelaar

Blauw Chinese sprenkelaar - Kangxi - h. 20 cm (glazuurbeschadiging)

€ 300

A.J.A. Pieck ges. (Scheveningen 1894-1982 Maartensdijk)

A.J.A. Pieck ges. (Scheveningen 1894-1982 Maartensdijk) - Heidelandschap - doek - 20,5 x 41 cm

€ 475

Blauw Chinees trekpotje

8-kantige blauw Chinees trekpotje - Kangxi - h. 12 cm (schilfer en deksel 2 schilfertjes)

€ 280

Mahonie Empire tafel

Ronde mahonie Empire tafel met polychroom poot - Ø 105 cm (kleine fineerbeschadiging)

€ 100

Geëtste glazen vaas

Geëtste glazen vaas - h. 15,5 cm

€ 60

Louis XVI theekist

Rechthoekige mahonie Louis XVI theekist - h. 13 cm

€ 100

Mahonie kastje

Mahonie kastje met klep en ingelegde bies - ca. 1900 - h. 93, br. 46 en d. 36 cm

€ 60

Diepe blauw Chinese schaal

Diepe blauw Chinese schaal - 18e eeuw - Ø 39 cm (schilfers en rand gelijmd)

€ 200

Antiek druivenspoelglas

Geëtste glazen druivenspoeler - VOC - 1792 - h. 13 cm

€ 380

P.Th. (Piet) van Wijngaerdt (Amsterdam 1873-1965 Abcoude)

P.Th. (Piet) van Wijngaerdt ges. (Amsterdam 1873-1965 Abcoude) - "Chrysanthines" - doek - 100 x 76 cm

€ 700

Gekleurde Chinese bloempot

Gekleurde Chinese bloempot - 20e eeuw - Ø 31 cm

€ 20

Paar blauw Chinese dekselpotten

Paar blauw Chinese dekselpotten - 20e eeuw - h. 53 cm

Rose marmeren zuil

Rose marmeren zuil - h. 71 cm

€ 60

Rose marmeren zuil

Rose marmeren zuil - h. 71 cm

€ 65

Bronzen Cupido met vis

Bronzen Cupido met vis als tuinfontein - h. 75 cm

€ 280

F. Bernhardt ges.

F. Bernhardt ges. - Figuren in landschap - doek - 63 x 88 cm

€ 65

Johan Rockx

Johan Rockx ges. - Rotterdams havengezicht - doek - 40 x 60 cm

€ 90

Onduidelijk ges. - Krantlezende man - doek - 53 x 43 cm

€ 300

4-deurs eiken kussenkast

4-deurs eiken kussenkast met snijwerk en maskers - Renaissance stijl - h. 178, br. 145 en d. 52 cm

€ 320

Mahonie bureaustoel

Mahonie bureaustoel bekleed met blauwe velours - 2e helft19e eeuw

€ 170

H. Waham ges.

H. Waham ges. - Schotse Hooglanders - board (2x) - 25.5 x 35.5 cm

€ 80

J.H. Coster ges. (1883)

J.H. Coster ges. (1883) - "Aan de over van de Dinkel" - doek - 35 x 53 cm

€ 240

Plantenbak

Rechthoekige zwartgeschilderde gietijzeren plantenbak - h. 40, br. 70 en d. 35 cm

€ 130

A.W. monogram

A.W. monogram - Herenportret - doek - 29 x 23.5 cm

€ 150

Onbekend - Landschap met figuren bij boerderij en Stadsgezicht - doek - 50 x 60 en 37 x 57 cm

€ 120

N.H. van Lerven ges. (1950)

N.H. van Lerven ges. (1950) (Den Haag 1875-1954 Arnhem) - "Bij Heelsum" - doek - 40 x 60 cm

Bert Blokhuis ges. (1948)

Bert Blokhuis ges. (1948) - Vaart met brug - doek - 50 x 40 cm

€ 40

Onbekend (19e eeuw) - Damesportret - doek - 41 x 32 cm

€ 90

Gekleurde Chinese vaas

Gekleurde Chinese vaas - 20e eeuw - h. 62 cm

€ 55

Chinese plantentafeltje

Chinese houten plantentafeltje met marmeren blad - h. 92 cm

€ 110

Banjobarometer

Palissander Engelse banjobarometer met thermometer - h. 93 cm (glas ontbreekt)

€ 35

Paar gekleurde Chinese vazen

Paar gekleurde Chinese vazen - 20e eeuw - h. 123 cm

Chinees houten plantentafeltje

Rijkgesneden Chinees houten plantentafeltje met roze marmeren blad - h. 48 cm

€ 140

Chinees houten plantentafeltje met roze marmeren blad - h. 49 cm

€ 75

2 diverse armfauteuils

Mahonie en beuken Willem III armfauteuil bekleed met groene velours

€ 75

Rond mahonie tafeltje

Rond mahonie tafeltje - Arts en Crafts stijl - Ø 46 cm

€ 65

2-deurs eiken kruispootkabinet

2-deurs eiken kruisvoetkabinet met laden - h. 173, br. 130 en d. 64 cm

€ 100

A. Markus ges. (1920) (Arnhem 1870-1950 Oosterbeek)

A. Markus ges. (1920) (Arnhem 1870-1950 Oosterbeek) - Gezicht op Oosterbeek - doek - 70,5 x 100 cm

€ 190

Scheepsmodel van driemaster

Houten scheepsmodel van driemaster op voetstuk - h. 64 cm

€ 320

Paar Satsuma vazen

Paar Satsuma vazen - h. 39 cm

€ 40

Bronzen leeuw

Bronzen leeuw met prooi bij boom - Jos Malhuis - h. 32 cm

Delfts blauwe wandschotel

Delfts blauwe wandschotel met gecontourneerde rand - DPF - Ø 36,5 cm

€ 55

Delfts blauwe wandschotel

Delfts blauwe wandschotel met gecontourneerde rand - DPF - Ø 36 cm

€ 55

Opgezette zwijnekop

Opgezette zwijnekop op houten schild - h. 50 cm

€ 110

Conni Eichhorn ges. (Leipzig)

Conni Eichhorn ges. (Leipzig) - Bloemstilleven - board - 67 x 47 cm

€ 45

J. Toussaint ges.

J. Toussaint ges. - Lezende vrouw in keuken - doek - 50 x 62 cm

€ 300

Jur. M. Beek ges.

Jur. M. Beek ges. (Arnhem 1879-1965 Den Haag) - Vissers op meer - doek (gaatje) - 30 x 40 cm

€ 110

J.C.Tiele ges. (Utrecht 1884-1956 Arnhem)

J.C. Tiele ges. (Utrecht 1884-1956 Arnhem) - Bloemstilleven - doek - 44 x 38 cm

€ 70

H. van Leeuwen (Van Oudewater) (Ter Aar 1890-1972 Voorburg)

H. van Leeuwen (Van Oudewater) (Ter Aar 1890-1972 Voorburg) - Kasteel in de winter - marouflé - 20 x 15,5 cm

€ 80

3-delige Indische zithoek

3-delige bruingeschilderde rijkgesneden houten Indische zithoek met salontafel - 110 x 50 cm (bankstel heeft losse kussens)

Rijkgesneden tafelschemerlamp

Rijkgesneden houten Indische zuil als tafelschemerlamp - h. 53 cm (barst)

€ 25

Mahonie boekenmolen

Mahonie boekenmolen - h. 77, br. 43 en d. 43 cm

€ 180

Kandelaar en paar coupes

2-armige deels vergulde wit porseleinen kandelaar - Rosenthal en paar kristallen coupes met rode slang - h. 18 en 19 cm

€ 60

Worcester dekselkannetje

Worcester dekselkannetje - h. 11 cm

€ 70

Mahonie schoorsteenklokje

Mahonie schoorsteenklokje met kolommen - h. 28 cm

€ 55

Bronzen Chinese leeuw

Bronzen Chinese leeuw - h. 21 cm

€ 50

Gepatineerd bronzen beeld

Gepatineerd bronzen beeld van vrouw en engel op zwartmarmeren voetstuk - h. 29/33 cm

€ 260

Blauw Chinese puntfles

Blauw Chinese fles als tafelschemerlamp - Wanli - h. 35 cm (hals beschadigd en incompleet)

€ 130

J.P. van Wisselingh ges. (Amersfoort 1812-1899 Utrecht)

J.P. van Wisselingh ges. (Amersfoort 1812-1899 Utrecht) - Boederij in landschap - gemengde techniek - 10 x 18 cm

€ 70

Cupido's en engeltjes

Paar polychroom kunststof cupido's en 2 polychroom houten engeltjes - h. 30 tot 38 cm

€ 110