Algemene Inboedelveiling 5 september 2016

Blauwe glazen schaal

Blauwe glazen schaal met decor van vissen - Glasstudio Borowski - Ø 21,5 cm

€ 220

Sèvres vaas

Polychroom en vergulde porseleinen vaas met verguld bronzen montuur - Sèvres - h. 33,5 cm

€ 300

Makkumer kaststel

5-delig gekleurd Makkumer kaststel met Chinees decor - h. 33 en 23 cm

€ 320

Beuken ridderfauteuil

Beuken ridderfauteuil bekleed met gros point

€ 180

Engelse schommelwieg

Mahonie Engelse schommelwieg met webbing - 19e eeuw - h. 97, br. 103 en d. 45 (webbing licht beschadigd)

€ 90

Verchroomde vintage bureaustoel

Verchroomde vintage bureaustoel met zwarte kunststof armleggers en gele ribcord bekleding

€ 200

Stomme knecht

Mahonie stomme knecht - h. 127 cm.

€ 130

Blauw Chinese vaas - Kangxi - h. 35 cm (beschadigd)

€ 280

Zinken beeld

Gebronsd zinken zittende dame met hond op marmeren voet - h. 40 cm (schilfertjes)

€ 80

H. Kloppers ges.

H. Kloppers ges. - Gezicht op Oudewater - doek - 52 x 87 cm

€ 110

Rijkgesnedenbeuken armfauteuil

Rijkgesneden beuken armfauteuil bekleed met handwerktapisserie

€ 320

Mahonie speeltafel

Mahonie speeltafel met drie diverse bladen (mahonieblad, bridgeblad en ingelegd schaakblad met vakken voor diverse spellen) - 19e eeuw - bladmaat 85 x 41,5/ 83 cm (beschadigd)

€ 190

Consoleklok

Schildpadden Franse consoleklok deels met geelkoperen inlegwerk en bronzen montuur - ca. 1870 - h. 68 cm (1 zijruit gebarsten)

€ 1.000

Onbekend - Wintergezicht met figuren op bevroren rivier - paneel - 31,5 x 44,5 cm

€ 475

Kruikje en kistje

Gekleurde porseleinen zittende vrouw als kruikje (beschadigd) en palissander kistje met gegraveerde parelmoeren fiches - h. 4 tot 18 cm

€ 140

Satsuma koro

8-kantige Satsuma koro - ca. 1900 - h. 28,5 cm (deksel beschadigd)

€ 110

Bronzen groep

Bronzen groep op zwart marmeren voet - h. 20/22 cm

€ 80

Gekleurde plateel vaas

Gekleurde plateel vaas - Zuid-Holland, Gouda - h. 22,5 cm

€ 65

Zandstenen vrouw

Gesneden zandstenen zittende vrouw - h. 30 cm

€ 40

Van Noort ges.

Van Noort ges. - "Zandvoort" - paneel - 18 x 24

€ 280

Vermoedelijk A. Beek ges.

Vermoedelijk Anthonie Beek ges. (Edam 1882-1954) - Boerin op erf - doek (schilfers) - 29,5 x 26 cm

€ 110

N. Huppes

N. Huppes (Leeuwarden 1913-2001 Naarden) - " Samenzwering van Claudius Civilis" naar Rembrandt - board - 134 x 176 cm

€ 50

Chinese dekselpotten

Paar blauw Chinese dekselpotten - 20e eeuw - h. 53 cm

€ 150

Eiken Empire ladenkast

Eiken Empire ladenkast - h. 88, br. 97 en d. 47 cm

€ 425

Engelse staande klok

Eiken Engelse staande klok met maan- en datumaanduiding - W. Wain, Burslem - h. 238 cm (fineerschade)

€ 190

Onbekend - "Winners circle" naar I. Bonheur - brons op marmeren voet - h. 91/95 cm

Cachepot op piëdestal

Gekleurde plateel cachepot op piëdestal - Ø 33 en h. 120 cm (beschadigd)

€ 120

Noten Hollandse bakbarometer

Noten Hollandse bakbarometer naar 18e eeuws model - h. 120 cm

€ 275

Geelkoperen beddenpan

Bewerkte geelkoperen beddenpan met ajour deksel en houten steel - l. 113 cm

€ 200

W.A. Lammers ges.

W.A. Lammers ges. (Aalten 1857-1913 Ginneken) - Hoenderhof - doek (beschadigd) - 30 x 45 cm

€ 140

Onbekend (19e eeuw)

Onbekend (19e eeuw) - Zeeslag - doek (schilfer) - 47 x 57 cm

€ 260

Onduidelijk ges. (19e eeuw) - Figuren aan waterkant - doek - 38,5 x 51 cm

€ 220

2-deurs eiken kast

2-deurs eiken kast op bolpoten - h. 176, br. 147 en d. 62 cm

€ 300

Onbekend - Slagveld - doek - 41,5 x 53,5 cm

€ 280

Henri Tollentant ges. ('98)

Henri Tollentant ges. ('98) - Dorpsgezicht met vee en figuren - doek - 40,5 x 60,5 cm

€ 140

H. Busch ges.

H. Busch ges. - "Winterlandschaft" - doek - 56 x 76 cm

€ 50

S. Tarso ges.

S. Tarso ges. - Indonesisch landschap - karton - 50 x 80 cm

Onbekend - Figuren bij botter op het strand - doek - 40 x 50 cm

€ 340

H. Taverne ges.

H. Taverne ges. - Stilleven met Oost-Indische kers - pastel - 40 x 59 cm

€ 20

Onduidelijk ges. - Amsterdams stadsgezicht - doek - 40 x 50 cm

€ 45

Gekleurde porseleinen groep

Gekleurde porseleinen groep van kinderen met koren - h. 11,5 cm (beschadigd)

€ 200

Porseleinen beelden

Gekleurd porseleinen flamingo - Rosenthal(beschadigd) en deels vergulde witporseleinen staand vrouwelijk naakt - Hutschenreuther - h. 28 en 35 cm

€ 140

3 groene glazen

3 antieke groene glazen op voet - h. 13 cm

€ 35

Porseleinen groep

Gekleurde porseleinen groep van man en vrouw met cupido's - h. 25 cm (minieme beschadiging)

€ 160

4-delig basalt ware rouwservies

4-delig basalt ware rouwservies - Etruria, Wedgwood

€ 100

C. Cornelisz ges.

C. Cornelisz ges. - Stilleven met aalbessen - paneel - 13 x 18 cm

C. Cornelisz ges.

C. Cornelisz ges. - Stilleven met schelpen - paneel - 13 x 18 cm

Theekistje

Mahonie theekistje - h. 13 cm (fineerschade)

€ 40

Porseleinen clown

Gekleurde porseleinen clown met vogels - Medifloa, Valencia - h. 30 cm (enkele bloemblaadjes beschadigd)

Paar porseleinen vazen

Paar gekleurde porseleinen vazen met decor van bloemen - G. Filravino, RS Germany - h. 25 cm

€ 40

Rijkgesneden noten fauteuil

Rijkgesneden noten fauteuil bekleed met handwerktapisserie - Louis XVI stijl (bekleding beschadigd)

€ 75

Schwarzwalder regulateur

Rijkbewerkte Schwarzwalder regulateur - h. 114 cm

€ 700

Mahonie kolompendule

Ingelegde mahonie kolompendule met verguld bronzen montuur - 19e eeuw - h. 46 cm(beschadigd)

€ 140

A. Leonard ges.

A. Leonard - Liggende oosterse danseres - brons op zwartmarmeren voet - h. 24/27 cm

€ 160

A. Leonard ges.

A. Leonard - Danseres - brons op zwartmarmeren voet - h. 45,5/54 cm

€ 130

Japanse schotel

Blauw Japanse schotel - 19e eeuw - Ø 45 cm

€ 100

Frans fauteuiltje

Beuken Frans fauteuiltje met webbing zitting

€ 80

Famille verte vaas

Famille verte vaas met decor van figuren - 20e eeuw - h. 61,5 cm

€ 59

Mahonie reisschrijfkastje

Mahonie reisschrijfkastje met ingelegde koperen bies en plaquette - h. 65, br. 60 en d. 40 cm

€ 220

Barye ges.

Barye - Paard - brons op zwartmarmeren voet - h. 31/33,5 cm

€ 240