BKR werken Gemeente Arnhem - Deel II

Benoît Nuyten 1972 Minerale beïnvloeding gouache - 55 x 71 cm (inclusief lijst)

€ 120

Jenke Jan v/d Water 1974 zonder titel zeefdruk - 103 x 73 cm (inclusief lijst) ( glasplaat ontbreekt )

Iet van Es 1974 zonder titel olieverf - 75 x 95 cm (inclusief lijst) ( scheur in doek )

€ 10

Jaap Kuijpers ? Portret acryl - 81 x 101 cm (inclusief lijst)

€ 25

Bruno Visser 1977 Marokaans familieportret zeefdruk - 75 x 105 cm (inclusief lijst)

€ 25

Natasja Kaindl 1979 Lazy potloodtekening - 52 x 72 cm (inclusief lijst)

€ 20

Dick v/d Meijden 1979 Herenstilleven airbrush - 87 x 112 cm (inclusief lijst)

€ 18

Henk v/d Ploeg 1979 Het uitzicht olieverf/tempera - 123 x 102 cm (inclusief lijst)

€ 14

Karel Kremer 1979 nr. 0241 acryl - 93 x 150 cm (inclusief lijst)

€ 220

Hans Geerling 1980 zonder titel acryl - 101 x 101 cm (inclusief lijst) ( waterschade )

€ 10

Ben Bodt 1980 Op het terras kleurpotlood (tekening) - 41 x 51 cm (inclusief lijst)

€ 35

Renate Carelse 1980 zonder titel nr. 6 gem. techniek - 71 x 51 cm (inclusief lijst) ( ruit barst )

Sikke Laverman 1980 Italiaanse tuin pastel - 81 x 109 cm (inclusief lijst)

€ 80

Hans Geerling 1980 nr. 171080 b acryl - 101 x 101 cm (inclusief lijst)

€ 190

Laurens Figee 1981 Twee vliegtuigen lascaux - 79 - 97 cm (inclusief lijst)

€ 35

Lille Dresden 1981 Vóór de sneeuwval pastel - 72 x 102 cm (inclusief lijst)

€ 55

Peter Linde 1981 Hookah girl gouache - 102 x 80 cm (inclusief lijst)

€ 55

Peter Linde 1981 Madurai city-plan gouache - 100 x 82 cm (inclusief lijst) ( glasplaat ontbreekt )

€ 55

Arnoud de Blauw 1981 zonder titel gem. techniek - 66 x 52 cm (inclusief lijst)

€ 16

Sikke Laverman 1981 Fashion in garden I pastel - 80 x 110 cm (inclusief lijst)

€ 80

Peter Linde 1982 Foolin' devi gouache - 110 x 83 cm (inclusief lijst) ( glasplaat ontbreekt )

€ 25

Peter Linde 1982 18 skulls gouache - 83 x 103 cm (inclusief lijst)

€ 90

Geertruida v. Rossum 1982 Doos met vloeipapier kleurpotlood (tekening) - 51 x 36 cm (inclusief lijst)

€ 25

Peter Spaans 1982 Vlakbij Springer 2 zeefdruk - 51 x 72 cm (inclusief lijst) ( ruit barst )

€ 55

Ton v/d Laaken 1982 zonder titel olieverf 80 x 65 cm (inclusief lijst)

€ 45

Hanny Ramaer 1982 De handen in de schoot droge naald ets - 53 x 35 cm

€ 25

Hanny Ramaer 1982 Glimlachend droge naald ets - 33 x 22 cm

€ 10

Hanny Ramaer 1982 Rond model droge naald ets - 33 x 44 cm

€ 20

Peter Spaans 1982 Onderdoor gem. techniek - 71 x 52 cm (inclusief lijst)

€ 10

Madelon Overbeek 1082 Tell the management kleurpotlood (tekening) - 78 x 58 cm (inclusief lijst)

€ 16

Ton v/d Laaken 1982 zonder titel pastel/krijt - 80 x 65 cm (inclusief lijst)

€ 25

H. Jansen 1983 Too havy to fly away marmer/natuursteen h. 42 cm

€ 500

Natasja Kaindl 1983 Wrapped up souvenir II aquarel - 102 x 71 cm (inclusief lijst)

€ 260

Walter Lentjes 1983 Chinese sunset 2 ets/aquatint 61 x 62 cm (inclusief lijst)

€ 10

Ton Nelemans 1983 L'oase nr. 1 3 kleurenets - 72 x 102 cm (inclusief lijst)

€ 10

Majo Joostens 1983 zonder titel acryl - 102 x 102 cm (inclusief lijst)

€ 25

€ 130

Natasja Kaindl 1983 De onderste steen aquarel - 92 x 72 cm (inclusief lijst) ( glasplaat ontbreekt )

€ 18

Oda Harleman 1983 Vogel-hoofdje II b acryl - 42 x 32 cm (inclusief lijst)

€ 25

Hanny Ramaer 1983 Kousen ophalen monotype - 42 x 59 cm

€ 18

Hanny Ramaer 1983 In kymono ets - 33 x 22 cm

€ 10

Marijke v. Halen 1984 Landschap 4 nr. 12 litho 3/9 - 70 x 100 cm (inclusief lijst)

€ 20

Diederick v. Kleef 1984 Mooie teekening met mensfiguur oilstick - 117 x 83 cm (inclusief lijst)

€ 60

Peter Linde 1984 Future man gouache 103 x 83 cm (inclusief lijst)

€ 45

Anneke Dekkers 1984 Brighton-rock aquarel - 68 x 52 cm (inclusief lijst)

€ 45

H. Verdonk 1984 Blad III acryl - 97 x 135 cm (inclusief lijst)

€ 10

P. Jordaan 1984 zonder titel 2 acryl - 92 x 111 cm (inclusief lijst)

€ 65

Peter Linde 1984 Ooty girl gouache - 100 x 80 cm (inclusief lijst)

€ 20

Peter Spaans 1985 Three buildings gouache - 52 x 72 cm (inclusief lijst)

€ 30

Eddy v/d Velden 1985 Frits Laken aan de dobbel olieverf/acryl - 103 x 132 cm (inclusief lijst)

Hanny Ramaer 1985 Model op bank I droge naald ets - 33 x 44 cm

€ 18

Hanny Ramaer 1985 Twee vrienden? droge naald ets - 33 x 43 cm

€ 12

Hanny Ramaer 1985 Een gelukkig 1985 droge naald ets - 34 x 44 cm

€ 10

Hanny Ramaer 1985 Sandalen droge naald ets - 40 x 40 cm (inclusief lijst)

€ 45

Hanny Ramaer 1985 Vrouwtje droge naald ets - 40 x 40 cm (inclusief lijst)

€ 18

Theo van Keulen 1984 zonder titel olieverf op doek - 104 x 141 cm (inclusief lijst) ( lijst incompleet )

€ 10

Ton Nelemans 1986 Fuerte, Chihuahua nr. 2 litho - 80 x 113 cm (inclusief lijst)

€ 10

Hanny Ramaer 1986 Versierde driehoek 2 droge naald ets - 22 x 33 cm

€ 10

Hanny Ramaer 1986 Steen met menselijke gestalte droge naald ets - 22 x 32 cm

€ 10

Hanny Ramaer 1986 Vorm met hoofd 2 droge naald ets - 22 x 33 cm

€ 10