Najaarsveiling Kunst & Antiek 2016

O. (Otto) Eerelman (Groningen 1839-1926 Groningen)

St. Bernard hondenkoppen - paneel - 24 x 15 cm - monogram l.o.

Hamerprijs
€ 6.100

H.F.C. ten Kate (Den Haag 1822-1891 Den Haag)

Herberginterieur met figuren - aquarel - 15 x 21 cm - ges. l.o. en gedat. 1880

Hamerprijs
€ 300

W.C. Nakken (Den Haag 1835-1926 Den Haag)

"Het optrekken van een visscherspink te Scheveningen" - paneel - 20 x 35 cm - ges. r.o.

Hamerprijs
€ 3.200

C.D.L. (Constant) Artz (Parijs 1870-1951 Soest)

Eendenfamilie in sloot - paneel - 18 x 24 cm - ges. l.o.

Hamerprijs
€ 850

J.H. van Rossum du Chattel (Leiden 1820-1878 Leiden)

Twee interieurs met figuren - paneel - 18 x 14 en 18 x 15 cm - ges. r.o. en m.o.

Hamerprijs
€ 500

R.D. (Rolf Dieter) Meyer-Wiegand (Krefeld 1929-2006 Keulen)

Drie figuren bij zonsondergang in winters landschap - paneel - 13 x 17 cm - ges. r.o.

Hamerprijs
€ 600

L.P. (Louis) Stutterheim (Rotterdam 1873-1943 Gouda)

Platbodem in Hollands ploderlandschap - paneel - 18 x 23,5 cm - ges. l.o.

H.V.C. le Fauconnier (1881 Hesdin-Paijs 1945)

"Stilleven" - doek - 35 x 22,5 cm - ges. l.o. met monogram en verso ges.

Hamerprijs
€ 800

H.J.Bellaard (Dordrecht 1896-1975 Hilversum)

Gezicht op Prins Hendrikkade, hoek Singel, Amsterdam - marouflé - 29 x 30,5 cm - ges. l.o.

Hamerprijs
€ 375

W.H. Eickelberg (Amsterdam 1845-1920 Hilversum)

Boerderij - marouflé - 18 x 26 cm - ges. r.o.

G.F. van Schagen (Den Haag 1880-1968 Laren)

Boerin met kruiwagen bij huizen - paneel - 25 x 45 cm - ges. en gedat. 1922 r.o.

Hamerprijs
€ 325

E.S. van Beever (Antwerpen 1876-1912 Laren [N.H.])

Meisje in rode jurk met pop - paneel - 24,5 x 19 cm

Hamerprijs
€ 800

H.C. Mac-Lean (Rotterdam 1898-1972 Rotterdam)

Figuren op de kade - paneel - 21,5 x 21,5 cm - ges. m.o.

Hamerprijs
€ 110

C.P. Schotel (Dordrecht 1818-1854 Aardenburg)

Bloemstilleven - paneel - 19 x 15 cm - ges. r.o.

Hamerprijs
€ 425

J.S.(Jan) Knikker Jr. (Leiden 1911-1990 Den Haag)

Zuiderhavenpoort Zierikzee - paneel - 17,5 x 25 cm - ges. r.o.

Hamerprijs
€ 550

B.G. ten Berge (Alkmaar 1835-1875 Alkmaar)

Herderin met schapen in landschap - doek - 26 x 36 cm - ges. l.o. en gedat. 1863

Chr. van der Windt (Brussel 1877-1952 Leiden)

Bloemtakken - paneel - 28 x 38 cm - ges. l.o.

Hollandse vlootschouw - doek - 30 x 60 cm - ges. en gedat 1893 r.o.

Onbekend (18/19e eeuw)

Interieur met vrouw en hond bij toilettafel - paneel - 41 x 35 cm

Hamerprijs
€ 1.300

J.S.H. Kever (Amsterdam 1854-1922 Laren)

Moeder met kind aan de maaltijd - doek - 56 x 81 cm - ges. l.o.

Hamerprijs
€ 1.850

W. Maris (Den Haag 1844-1910 Den Haag)

Koeien bij drenkplaats - doek - 70 x 100 cm - ges. r.o.

Hamerprijs
€ 1.950

Moeder bij wieg in interieur - doek - 101 x 127 cm - ges. l.o.

D.W. Meeles (Deventer 1872-1958 Hilversum)

Bloemstilleven - doek - 37 x 42 cm - ges. l.o.

Jhr. Mr. J.A. de Jonge (Rotterdam 1864-1927 Den Haag)

Koeien in landschap - marouflé - 36 x 50 cm - monogr. l.o.

Hamerprijs
€ 800

Hollandse school (20e eeuw)

Meisjesportret "Floor" - doek - 32 x 24 cm

W. (Willy) Sluiter (Amersfoort 1873-1949 Den Haag)

Volendammer vissersman - doek - 47 x 38,5 cm - ges. r.b. en gedat. 1918

Hamerprijs
€ 2.200

Vermoedelijk T.H.B.J. Groeneveld Tadema (Utrecht 1871-1938 Zandvoort)

Figuur en paarden bij botter op het strand - doek - 42,5 x 30 cm

Hamerprijs
€ 650

H.A. van Daalhoff (Haarlem 1867-1953 Den Haag)

"Konijntjes" - paneel - 14 x 18 cm - ges. l.o.

H. (Hobbe) Smith (Witmarsum 1862-1942 Amsterdam)

Amsterdams grachtengezicht met figuren - doek - 60 x 50 cm - ges. l.o.

Hamerprijs
€ 400

J.E. Moerenhout (België 1801-1893)

"Le vieu moulin" - paneel - 12,5 x 23 cm - ges. l.b.

Hamerprijs
€ 500

H.C.A. Paradies (Rotterdam 1883-1966 Schiedam)

Havengezicht - paneel - 16 x 21 cm - ges. r.o.

F. Hart Nibbrig (Amsterdam 1866-1915 Laren [N.H.])

Na gedane arbeid - doek - 35 x 18 cm - ges. l.o.

Hamerprijs
€ 4.000

Felix Possart (Berlijn 1837-1928 Berlijn)

Jerusalem - doek - 58 x 36 cm - ges. l.o.

Toegeschreven aan H. W. Mesdag (Groningen 1831-1915 Den Haag)

Seinpostduin, Scheveningen - paneel - 70 x 115 cm

Hamerprijs
€ 5.200

G.J. Delfgaauw (Monster 1882-1947 Den Haag)

Havengezicht - doek - 39,5 x 80,5 cm - ges. r.o.

Hamerprijs
€ 950

Rivierlandschap met figuur in roeiboot, mogelijk in de omgeving van Aalsmeer - doek - 59 x 99 cm - ges. r.o.

Hamerprijs
€ 1.150

H. (Heinrich) Hermanns (Dusseldorf 1862-1942 Dusseldorf)

Stadsgezicht te Dordrecht met figuren en de Grote Kerk - doek - 60 x 80 cm - ges. l.o.

Hamerprijs
€ 1.900

Havengezicht te Dordrecht met de Grote Kerk - doek - 70 x 101 cm - ges. l.o. en gedat. 1920

Hamerprijs
€ 1.200

W.J. Koppius (1859-1945)

"Zeilweg Kinderhuissingel, Haarlem omstreeks 1900" - doek - 70 x 100 cm - ges. r.o.

B.P.Viegers (Den Haag 1866-1947 Nunspeet)

St. Stevenskerk, Nijmegen - doek - 64 x 48 cm - ges. r.o.

Hamerprijs
€ 1.300

S.W. (Simon) Maris (Den Haag 1873-1935 Amsterdam)

Moeder en kind - doek - 100,5 x 75,5 cm - ges. l.b. (verso studie van een vrouw)

Hamerprijs
€ 2.000

Moeder met kinderen in Larens interieur - doek - 66 x 80 cm - ges. l.o.

Hamerprijs
€ 1.700

F.H. (Floris) Verster (Leiden 1861-1927 Leiden)

Boerin met kippen op erf - doek - 34 x 45,5 cm - ges. r.o. - Tentoonstelling Stedelijk museum De Lakenhal, Leiden juni 1950

Hamerprijs
€ 2.000

H.F.C. van den Anker (Rotterdam 1832-1883 Parijs)

Moeder bij kind in schommelwieg - doek - 46 x 38 cm - ges. l.o.

Hamerprijs
€ 850

J.H. van Mastenbroek (Rotterdam 1870-1945 Rotterdam)

"De bui" - doek - 47,5 x 71,5 cm - ges. r.o. en gedat.1920

Hamerprijs
€ 3.400

Cornelis Vreedenburgh (Woerden 1880-1946 Laren [N.H.])

Heidelandschap met herder en schaapskudde in de verte - paneel - 13 x 26 cm - ges. r.o.

Hamerprijs
€ 550

B.C.C. (Cor) Noltee (Den Haag 1903-1967 Dordrecht) Toegeschreven aan

Spelende kinderen langs de rivier - paneel - 19 x 25,5 cm

W. de Zwart (Den Haag 1862-1931 Den Haag)

Boer bij praam - paneel - 20 x 16 cm - ges. r.o.

Hamerprijs
€ 800

A.J. van Prooijen (Groningen 1834-1898 Amsterdam)

Vissersboten op het water - paneel - 9 x 16 cm - ges. r.o.

Hamerprijs
€ 700

Boerenfiguren met paard en wagen in zomers landschap - aquarel - 34,5 x 52,5 cm - ges. l.o.

Hamerprijs
€ 8.000

B.J. van Hove (Den Haag 1790-1880 Den Haag)

Hollands stadsgezicht met figuren - paneel - 16 x 21 cm - ges. r.o.

Hamerprijs
€ 2.300

Vermoedelijk E.J. Ligtelijn (Amsterdam 1893-1969 Laren)

Rustende Gele Rijders in landschap - paneel - 28,5 x 40,5 cm - G.H. Breitner gemerkt r.o.

Hamerprijs
€ 400

Stadsgezicht - paneel - 27 x 18 cm - ges. en gedat. aan achterzijde 3-2-1912

L. Stutterheim (Rotterdam 1873-1943 Gouda)

Polderlandschap met molen - doek - 50 x 40 cm - ges. l.o.

Hamerprijs
€ 275

W.G.F. Jansen (Harlingen 1871-1949 Blaricum)

Boer met paard en wagen op landweg - doek - 36 x 45,5 cm - ges. l.o

J.F. Spohler (Rotterdam 1853-1894 Amsterdam)

Amsterdams stadsgezicht met figuren - paneel - 19,5 x 15 cm - ges. l.o.

H. Hulk (Amsterdam 1842-1937 Haarlem)

Zeilschepen en roeiboot met figuren bij een Hollandse havenmonding - doek - 18,5 x 30,5 cm - ges. r.o. - Herkomst: Cooling Galleries, Londen, 1968

Hamerprijs
€ 1.400

A. Hulk (Londen 1813-1897 Londen)

Vissersboten in de branding - paneel - 16 x 23,5 cm - ges. l.o.

Hamerprijs
€ 3.200

C.H.J. Leickert ges. (Brussel 1816-1907 Mainz)

"Molen aan winterse vaart bij avond" - paneel - 9 x 11 cm - initialen r.o. - Herkomst Kunsthandel Simonis en Buunk, Ede; Christie's, Amsterdam, 3 febr. 2004, lotnr. 53

Hamerprijs
€ 1.700

P.J. Schotel (Dordrecht 1808-1865 Dresden)

Schepen op woelige zee - marouflé - 63 x 79 cm - ges. r.m.

Hamerprijs
€ 1.200