Algemene Inboedelveiling December 2016

Vergulde houten engel

Gesneden en vergulde houten engel - h.19 cm

€ 100

Rozenburg vaas

Gekleurde plateel vaas - Rozenburg, Den Haag - h. 23,5 cm (standring schilfertjes)

€ 2.678

Lalique schaal

Geïriseerde persglazen schaal met reliëf van prunus - R. Lalique, France (persstempel en gesigneerd) - Ø 18 cm (minieme krasjes aan binnenzijde)

€ 80

2 famille rose theebussen

2 diverse famille rose theebussen - 18e eeuw - met zilveren dop en montuur van later datum - h. 16 cm (beschadigd)

€ 280

Porseleinen vaas

Vergulde porseleinen vaas met bloemschildering - Meissen - h. 19,5 cm

€ 150

Matglazen vaas

Matglazen vaas - "Acacia", R. Lalique, France h. 20,5 cm

€ 360

Vintage dressoir

4-deurs noten Vintage dressoir op zwartgelakte metalen pootjes - Interco, Duitsland - h. 80, br. 276 en d. 48 cm

€ 450

Onbekend - Vrouw met papegaai en hond - marouflé - 36,5 x 28 cm

€ 650

Mettlach kerstschotel

Gekleurde biscuit schotel - "Weihnachten 1978" - Mettlach - Ø 29,5 cm

€ 20

Chinese dekselpot

Gekleurde Chinese dekselpot met decor van figuren in exterieur - ca. 1900 - h. 24 cm

€ 220

Consoleklok

Consoleklok met Boulle-werk en bronzen beslag - 20e eeuw - h. 76 cm (console afwijkend)

€ 825

Chinees paard

Gesneden en polychroom houten Chinees paard - h. 85 cm

€ 200

Louis XVI secretaire

Mahonie Louis XVI secretaire met geelkoperen galerie - h. 154, br. 100 en d. 44 cm

€ 240

Japans Imari dekselvaas

8-kantige Japans Imari dekselvaas - ca. 1700 - h. 61 cm (beschadigd)

€ 550

L.C. van der Steen ges.

L.C. van der Steen ges. (Den Haag 1891-1954) - Bloemstilleven met phloxen - doek - 30 x 40 cm

€ 80

2-deurs palissander kussenkast

2-deurs palissander kussenkast met zwartgelakte kolommen - 19e eeuw - h. 220, br. 200 en d. 75 cm

€ 1.225

Delfts blauw bord

Delfts blauw bord met decor van figuren in landschap - 18e eeuw - Ø 22,7 cm (randbeschadiging)

€ 65

Gekleurde porseleinen groep

Gekleurde porseleinen groep van jagende vrouw met honden en prooi - h. 22 cm

€ 100

A.J. Zwart ges.

A.J. Zwart ges. (Rijswijk 1903-1981 Laren) - "Winter in de polder bij Nieuwkoop" - board - 24,5 x 35,5 cm

€ 675

Glazen hert - Luciënne Bloch

Gesatineerd persglazen liggend hert - Luciënne Bloch, Leerdam - h. 11 cm

€ 120

Luigi G. Baldero ges. (1850-1899)

Luigi G. Baldero ges. (1850-1899) - Soldaten in herberginterieur - doek - 59 x 79 cm

€ 675

Mahonie Empire trumeau

Mahonie Empire trumeau - h. 86, br. 99 en d. 49 cm (spiegel ontbreekt)

€ 250

Satsuma vaas

Satsuma vaas - ca. 1900 - h. 47 cm

€ 80

Lalique vaas

Geïriseerde persglazen vaas met reliëf van bladeren - R. Lalique, France - h. 17,5 cm (randschilfer)

€ 150

Porseleinen man en vrouw

Gekleurde porseleinen man en vrouw - Dresden - h. 23 cm (schilfer aan hoed en enkele minieme beschadigingen aan blaadjes)

€ 110

Palissander tafelklokje

Ingelegd palissander Frans tafelklokje - h. 21 cm

€ 180

Vintage fauteuils

Paar rotan vintage fauteuils met beuken armleggers - Dirk van Sliedrecht 514

€ 120

Amstelhoek cachepot

Groen geglazuurde aardewerk cachepot met vogels als oren - Chris van der Hoef, Amstelhoek - h. 26 en Ø 20 cm (randschilfer en vleugels beschadigd)

€ 360

P. Arntzenius ges.

P. Arntzenius ges. (Den Haag 1883-1965) - Bloemstilleven - doek - 26,5 x 31 cm

Frans fauteuiltje

Rijkgesneden noten Frans fauteuiltje met webbing en groene velours bekleding (licht beschadigd)

€ 160

Ronde mahonie tafel

Ronde mahonie tafel - Empire-stijl - Ø 86 cm

€ 110

Onbekend (20e eeuw)

Onbekend (20e eeuw) - Stilleven - paneel - 33 x 27 cm

€ 70

Onbekend (18e eeuw)

Onbekend (18e eeuw) - Portret van een officier - ovaal doek (gaatje) - 60 x 49,5 cm

€ 380

Staande klok

Staande klok in gelakt houten kast - John Galabin, Londen - h. 200 cm (lakwerk beschadigd en ruit gebarsten)

€ 727

Betonnen tuinvaas

Betonnen tuinvaas - h. 60 en Ø 48 cm

€ 120

Paar dekselpotten

Paar cloisonné dekselpotten met bekroning van Foo dog - h. 27 cm (1 deksel minieme beschadiging)

€ 110

Mahonie schrijftafel

Mahonie schrijftafel met 3 laden en groen vilten blad - 19e eeuw - bladmaat 80 x 142 cm

€ 300

Porseleinen dekselkan

Rijkbewerkte gekleurde porseleinen dekselkan - Capo di Monte - h. 58 cm (deksel beschadigd)

€ 50

Opgezette egel

Opgezette egel op stronk - h. 22 cm

€ 90

Luikse karaf en glas

Antieke geëtste glazen Luikse bruidskaraf en geëtst glas - h. 25 en 18,5 cm (karaf barstje en glas schilfertjes voet)

€ 60

Geelkoperen reisklok

Geelkoperen reisklok met beschilderde emaille wijzerplaat en zijkanten - h. 16 cm

€ 140

Brouwers Aardewerk en Pieter Groeneveldt

Gekleurd aardewerk vaasje - Brouwers Aardewerk - en groen geglazuurd vaasje - Pieter Groeneveldt - h. 14 en 8 cm

€ 25

Chinese krijger met slang

Gesneden en polychroom houten Chinese krijger met slang - vermoedelijk 19e eeuw - h. 25 cm (beschadigd)

€ 55

Madonna met kind

Gekleurde terracotta Madonna met kind als wandreliëf - h. 41 cm

€ 45

Inktstel en beeldje

Tinnen Jugendstil inktstel met lezende dame - WMF - en gebronsd zinken teckels - h. 8 en 5,5 cm - inktstel afgebeeld in "Art Nouveau Domestic Metalwork from WMF", nr. 109, p. 282.

€ 220

M.O.L. bord

Porseleinen bord met beschildering van vogel en bloemen - M.O.L. - Ø 24,5 cm (gelijmd)

€ 100

2 Delfts blauwe vazen

2 diverse Delfts blauwe vazen - 18e eeuw - h. 19 en 15 cm (beschadigd)

€ 40

Onbekend (20e eeuw)

Onbekend (20e eeuw) - Jonge vrouwen in landschap - schildersboard - 48 x 43 cm

€ 160

Onduidelijk ges. - Stilleven met rozen - paneel - 40 x 35,5 cm

€ 130

Onduidelijk ges. - Winterlandschap te Nieuwkoop - doek - 40 x 50 cm

€ 45

J.H.P. van Hoppe ges.

J.H.P. van Hoppe ges. - Figuren in winterlandschap - doek - 35,5 x 45,5 cm

€ 60

Bronzen naakte vrouw

Duriez - Zittende naakte vrouw - brons 5/8 op ijzeren zuil - h. 34/142 cm

€ 2.500

Biedermeier kabinet

2-deurs mahonie Biedermeier kabinet met 3 laden in onderkast - h. 256, br. 165 en d. 52 cm

€ 340

Famille verte dekselpot

Famille verte dekselpot - ca. 1900 - h. 45 cm (pot barst)

€ 50

Villeroy & Boch speeldoos

Gekleurde porseleinen waxinelichthouder met speelwerk - Villeroy & Boch - h. 25 cm - en 4 diverse kerstboom versieringen in doos

€ 75

Kanton emaille kom en cloisonné vaasje

Kanton emaille kom en cloisonné vaasje - Ø 20 cm en h. 9,5 cm

€ 30

Paar ivoren paarden

Paar gesneden ivoren Chinese paarden - ca. 1900 - h. 20 cm (1 been gelijmd)

€ 425

J.H. Melcher-Tilmes ges.

J.H. Melcher-Tilmes ges. (Maastricht 1847-1920 Amsterdam) - Figuren in landschap - paneel - 23 x 31 cm

€ 200

Aardewerk bloemenhanger

Gekleurde aardewerk bloemenhanger - Quimper - h. 33 cm

€ 65

Mahonie likeurkelder

Mahonie likeurkelder met 6 glazen karaffen - ca. 1800 - h. 20 cm (2 karaffen en 1 stop beschadigd)

€ 65