Voorjaarsveiling Kunst & Antiek 2017

J. (Johan) Meijer (Amsterdam 1885-1970 Laren)

Geitje bij boom - paneel - 11,5 x 15,5 cm - ges. l.o.

Hamerprijs
€ 600

R.D. (Rolf Dieter) Meyer-Wiegand (Krefeld 1929-2006 Keulen)

Koets met deftige figuren op een landweg - paneel - 14 x 20 cm - ges. l.o.

Hamerprijs
€ 350

Hollands stadsgezicht met bloemenmarkt - paneel - 13,5 x 17,5 cm - ges. l.o.

Hamerprijs
€ 325

Damesportret - karton - 14 x 11 cm - verso atelierstempel

Hamerprijs
€ 325

Dorpsgezicht met kerkje - doek - 24 x 30 cm - ges. l.o.

Hamerprijs
€ 325

B.C.C. (Cor) Noltee (Den Haag 1903-1967 Dordrecht)

Figuur op bankje in een park - doek - 30 x 40,5 cm - ges. r.o.

Hamerprijs
€ 775

W.E. Roelofs jr. (Schaarbeek 1874-1940 Den Haag)

Bloemstilleven - paneel - 42 x 27,5 cm - ges. l.o.

Hamerprijs
€ 600

C. (Cornelis) Vreedenburgh (Woerden 1880-1946 Laren)

Aanlegsteiger met zeilbootjes aan de Loosdrechtse Plassen - karton - 34,5 x 46 cm - ges. r.o.

Hamerprijs
€ 10.500

L. (Louis) Soonius (Den Haag 1883-1956 Den Haag)

Stadsgezicht Amsterdam met de Zuiderkerk - karton - 36,5 x 25 cm - ges. en gedat. (1922) l.o.

Hamerprijs
€ 450

J.H. Weijns (Zwolle 1864-1945 Rotterdam)

Zomers riviergezicht te Katwijk aan de Rijn met vrouw op woonark - doek - 40,5 x 60,5 cm - ges. r.o. en annotatie verso

Hamerprijs
€ 600

J. (Jan) van Vuuren (Molenaarsgraaf 1871-1941 Ermelo)

Zonnig straatje - doek - 24 x 30 cm - ges. r.o.

Hamerprijs
€ 600

Zonnig straatje - doek - 30 x 24 cm - ges. r.o.

Hamerprijs
€ 375

J. (Johan) Weiland (Vlaardingen 1856-1909 Den Haag)

Moeder met kind in wieg - doek - 39,5 x 34 cm - ges. en gedat. (1878) r.b.

Hamerprijs
€ 450

A. Mauve (Zaandam 1838-1888 Arnhem)

Meisje met konijn in stal - doek - 30,5 x 40 cm - ges. r.o.

Hamerprijs
€ 1.600

J.F.C. Scherrewitz (Amsterdam 1868-1951 Hilversum)

Duingezicht met man en paard en wagen - doek - 30,5 x 40 cm - ges. r.o.

P.A. Schipperus (Rotterdam 1840-1929 Den Haag)

Stadsgezicht met figuren en marskramer, mogelijk in Enkhuizen - doek - 32 x 58,5 cm - ges. l.o.

Hamerprijs
€ 450

M. (Martinus) Boks (Den Haag 1849-1885 Den Haag)

Houtsprokkelaarster in zomers landschap - paneel - 23,5 x 29 cm - ges. en gedat. (1870) l.o.

Hamerprijs
€ 750

W.J. Boogaard (Haarlem 1842-1888 Antwerpen)

Knecht met paarden bij stal - paneel - 20 x 27 cm - ges. en gedat. (1877) l.o.

A. (Albertus) Verhoesen (Utrecht 1806-1881 Utrecht)

Kippen met kuikens in landschap - paneel - 14 x 19,5 cm - ges. en gedat. (1878) l.o.

Hamerprijs
€ 1.475

Twee stieren in landschap - paneel - 11 x 13 cm

Hamerprijs
€ 975

C. (Christoffel) Wüst (Den Bosch 1801-1853)

Landschap met figuren bij bootje en visser op bruggetje - paneel - 35,5 x 43,5 cm - ges. en gedat. (1844) r.o.

Hamerprijs
€ 300

N.J. Roosenboom (Ransdorp 1805-1880 Assen)

"Kampen" - doek - 72 x 91 cm - ges. en gedat. (1871) l.o.

Hamerprijs
€ 2.800

P.P. Schiedges (Den Haag 1813-1876 Den Haag)

Zeegezicht met sloep bij tweemaster - doek - 83 x 118 cm - ges. en gedat. (1858) r.o.

Hamerprijs
€ 1.100

A.M. (André) Geijp (Middelburg 1855-1926 Den Haag)

Stadsgezicht met gracht - doek - 64,5 x 80 cm - ges. en gedat. (1901) l.o.

Hamerprijs
€ 800

Aanleg van de Zuiderzeewerken - aquarel - 52,5 x 90 cm - ges. en gedat. (1931) r.o.

Hamerprijs
€ 3.600

J. N. ('Hippolyte') Aussandon (Parijs 1836-1891)

Franse sergeant van het twaalfde regiment dragonders (zware cavallerie) - doek - 75 x 40 cm - ges. l.o.

Hamerprijs
€ 325

C. van der Schaft (Rotterdam 1810-1865 Den Haag)

Bosgezicht met rustende herder - paneel - 20 x 27 cm - ges. r.o.

Hamerprijs
€ 170

Y.H. (Ype) Wenning (Leeuwarden 1879-1959 Wassenaar)

Koeien in landschap - doek - 15,5 x 22 cm - ges. r.o.

Hamerprijs
€ 200

A. Arthur Navez (Antwerpen 1881-1931 Brussel)

Jonge muzikant - doek - 33 x 25,5 cm - ges. r.o.

Hamerprijs
€ 375

M. (Marie) Sandholt (Kopenhagen 1872-1942)

Meisje met vlecht - marouflé - 21,5 x 21 cm - monogram r.b.

Hamerprijs
€ 275

W. (Willem) van Nieuwenhoven (Rotterdam 1879-1973 Laren)

Vrouw in gebed - paneel - 24 x 18 cm - ges. r.b.

Hamerprijs
€ 900

M. W. (Marie) Wandscheer (Amsterdam 1856-1936 Ede)

Stilleven met Oostindische kers - paneel - 18 x 15 cm - ges. l.o.

Hamerprijs
€ 350

L.J. Niehorster (Amsterdam 1882-1957 Wassenaar)

Boerderijen in landschap - paneel - 17 x 41 cm - ges. r.o.

H.A.C. (Herman) Bogman jr. (Den Haag 1890-1975)

Rotterdams straatje met figuren bij de Laurenskerk - paneel - 24 x 18,5 cm - ges. r.o.

Hamerprijs
€ 350

H. (Hobbe) Smith (Witmarsum 1862-1942 Amsterdam)

Hollands stadsgezicht - marouflé - 43,5 x 22 cm - ges. r.o.

Hamerprijs
€ 350

Jan Zoetelief Tromp (Batavia 1872-1947 Breteuil-sur-Iton)

Aardappelrooiers in de duinen bij Katwijk aan zee - doek - 64,5 x 100 cm

J. C. Mertz (1819-1891)

De afwezige geliefde - paneel - 54 x 42 cm - ges. en gedat. (1858) l.o.

Hamerprijs
€ 1.500

Europese School (19e eeuw)

De antiekhandelaar - doek - 70 x 54 cm - onduidelijk ges. l.o.

Hamerprijs
€ 1.000

L.J. Kleijn (Loosduinen 1817-1897 Den Haag)

Hollands ijsgezicht met schaatsers en molens - paneel - 28,5 x 40,5 cm. - ges. r.o.

Hamerprijs
€ 4.000

J.W. van Borselen (Gouda 1825-1892 Den Haag)

Figuren in zomerlandschap met wilgenbomen - doek - 45 x 70 cm - ges. en gedat. (1871) r.o.

H.E. Rademaker (Doesburg 1820-1885)

"Gezigt van Ellekom op Doesburg" - paneel - 50,5 x 70 cm - gemon. en gedat. (1851) r.o. (herkomst: Collectie Kalsbeek-Schimmelpenninck)

Hamerprijs
€ 3.200

J.J. Destrée (Laeken 1827-1888 Den Haag)

Gezicht op Arnhem - paneel - 26 x 36 cm - ges. l.o.

Hamerprijs
€ 2.800

J.B. Klombeck (Kleef 1815-1893 Kleef)

Rustende figuren met vee in zomers boslandschap - doek - 63,5 x 84,5 cm - ges. m.o.

Hollandse School (19e eeuw)

Landschap met figuren bij een boerderij - paneel - 34 x 45 cm - onduidelijk ges. r.o.

Hamerprijs
€ 375

P.A. Haaxman (Delft 1814-1887 Delft)

Figuren op het strand - 48,5 x 60 cm - ges. en gedat. (1850) l.o.

Hamerprijs
€ 1.000

A. Waldorp (Den Haag 1803-1866 Amsterdam)

Stadsgezicht met bedrijvigheid op en rondom een gracht - aquarel - 51 x 63,5 cm - ges. r.o.

Figuren bij vissersdorp - karton op board - 43 x 53 cm

Hamerprijs
€ 1.000

G. Craeijevanger (Utrecht 1810-1895 Utrecht)

Figuren in boomrijk zomerlandschap - doek - 74 x 60 cm - ges. en gedat. (1880) m.o.

L.F.H.(Louis) Apol (Den Haag 1850-1936 Den Haag)

Gezicht op ijsberg - gouache - 45 x 54 cm - ges. r.o.

Hamerprijs
€ 1.400

L.F.H. (Louis) Apol (Den Haag 1850-1936 Den Haag)

Winters landschap bij ondergaande zon - doek - 46,5 x 61,5 cm - ges. r.o. (Herkomst: Kunsthandel W.M. Stam, Den Haag)

Hamerprijs
€ 39.000

M. (Mari) ten Kate (Den Haag 1831-1910 Driebergen)

Kinderen op het ijs en Kinderen met hond en slee - aquarel (2x) - 24 x 34 cm - ges. l.o. (1x)

Hamerprijs
€ 1.800

W.J.J. Nuijen (Den Haag 1813-1839 Den Haag)

Jagers in winterlandschap - aquarel - 21 x 26 cm - Verso ges. en gedat. (1830)

Hamerprijs
€ 1.650

Rustende reizigers in zomerlandschap - aquarel - 27,5 x 37 cm - ges. en gedat. (1830) l.o. (op achterzijde portretstudies)

Hamerprijs
€ 1.100

O. (Otto) Eerelman (Groningen 1839-1926 Groningen)

Paard met trekslee in winterlandschap - aquarel - 29,5 x 39 cm - ges. l.o.

Hamerprijs
€ 700

G.H. de Ridder (19e eeuw)

Gezicht op de IJssel bij Doesburg - paneel - 27 x 37 cm - ges. en gedat. (1863) l.o.

Hamerprijs
€ 750

P. (Philippe) Budelot (Frankrijk 1793-1841)

Figuren en vee in landschap - paneel - 28 x 46 cm - ges. r.o.

Hamerprijs
€ 425

C.T.M.(Kees) van Dongen (Delfshaven 1877-1968 Monte Carlo)

Damesportret - inkt/aquarel - 17 x 12 cm (met annotatie Tentoonstelling Leidschestraat 92, 's Gravenhage)

Hamerprijs
€ 3.800

Damesportret - aquarel - 17,5 x 12,5 cm - ges. r.o.

Hamerprijs
€ 5.600

F. (Ferdinand) Toussaint (Brussel 1873-1956 Elsene)

Vrouw met hond op bank - doek - 73 x 56,5 cm - ges. r.o

Hamerprijs
€ 2.000

E.L. (Edouard) Cortès (Lagny-sur-Marne 1882-1969 Lagny-sur-Marne)

Parijs' stadsgezicht met figuren - doek - 33 x 46 cm - ges. r.o.

Hamerprijs
€ 12.500