Algemene Inboedelveiling Mei 2017

Omerth

Omerth - "Peter Pan" - verguld brons met gesneden ivoren gezichtje - h. 14 cm

€ 320

Medema ges.

Medema ges. - Boer met koe langs de vaart - doek - 60 x 80 cm

€ 360

Noten tafel

Rechthoekige rijkgesneden noten tafel met geschulpt blad - ca. 1900 - bladmaat 86 x 64 cm

€ 360

Paar bruine lederen stiertjes

Paar bruine lederen stiertjes - h. 43 cm

€ 775

R. Craeyvanger

R. Craeijevanger (Utrecht 1812-1880 Amsterdam) - Figuren in interieur - aquarel - 19 x 14,5 cm

€ 110

Onbekend - Bloemstilleven - doek - 46 x 38 cm

2-deurs Drents kabinet

2-deurs eiken Drents kabinet met 3 laden in onderkast - ca. 1800 - h. 253, br. 160 en d. 50 cm

€ 525

Reflet métallique vaasje

Reflet métallique vaasje met oren - St Lucas, Utrecht - 14 cm

€ 170

Onbekend - Naakte danseres naar Pierre le Faguays - brons op zwartmarmeren voetstuk (schilfertjes) - h. 43/53 cm

€ 320

Mahonie staande klok

Mahonie staande klok met kalender - Standfort, Bolton

€ 2.300

A. Waldorp ges.

A. Waldorp ges. (Den Haag 1803-1866 Amsterdam) - Stadsgezicht met bedrijvigheid op en rondom een gracht - aquarel - 51 x 63,5 cm

Mahonie vintage muziekkastje

2-deurs mahonie vintage muziekkastje met lp-speler en radio - Imperial, Miracord 16 - h. 92, br. 65 en d. 41 cm

€ 160

Gekleurde Makkumer vogelkooi

Gekleurde Makkumer vogelkooi - 26 x 26 cm

€ 140

Theekist

8-kantige gelakte houten Chinese theekist met tinnen binnenbak - 19e eeuw - h.10, br. 17,5 en d. 12 cm (schilfer)

€ 425

Noten buikcommode

Antieke noten buikcommode met 4 laden - h. 86, br. 90 en d. 50 cm (reconstructies)

€ 130

Adr. de la Rivière ges.

Adr. de la Rivière ges. (Rotterdam 1857-1941 Rotterdam) - Groenteverkoopster - doek - 30 x 40 cm

€ 500

R. Moret ges.

R. Moret ges. (Den Haag 1917-1979 Den Haag) - IJssellandschap - doek - 60 x 50 cm

Zwartgelakte houten vleugel

Zwartgelakte houten vleugel - type A 185 serienr. 97940 - C. Bechstein, Berlin - 1911 - h. 100, br. 145 en d. 180 cm

Onbekend - Zittende naakte vrouw en Water scheppende jongen - brons en brons op houten sokkel - h. 10 en 12,5 cm

€ 65

Bronzen pendule

Vuurvergulde bronzen pendule met bekroning van Chronos op witmarmeren voetstuk - ca. 1800 - h. 43 cm

€ 425

C.H. Dankmeijer ges.

C.H. Dankmeijer ges. (Amsterdam 1861-1923 Den Haag) - Vergezicht - doek - 24 x 32 cm

€ 150

Onbekend - Figuur met cape - doek - 15 x 12 cm

€ 260

A. Keus ges.

A. Keus ges. (Rotterdam 1875-1955 Soest) - Man bij beekje - paneel - 22 x 16 cm

€ 180

G.G.F. van der Does ges.

G.G.F. van der Does ges. (Den Haag 1878-1922 Den Haag) - Stalinterieur met geiten - doek - 37 x 52 cm

€ 190

Franse pendule

Witmarmeren met bronzen Franse pendule - h. 43 cm

€ 425

Rookglazen vaas

Rookglazen vaas - A.D. Copier, Leerdam - h. 21 cm

€ 190

Kristallen bokaal

Gegraveerde kristallen bokaal met voorstelling van harlekijnen en jonkvrouwe - 19e eeuw - h. 23,5 cm

€ 75

Onbekend - Liggende hond - brons op groen marmeren voetstuk (schilfers) - h. 11/13 cm

€ 50

Onbekend - Roofvogel met prooi - verguld brons op groen marmeren voetstuk - h. 9/11,5 cm

€ 45

Achterglasschildering

Achterglasschildering met voorstelling van figuren in landschap - 18e/19e eeuw - 22 x 30 cm

€ 55

Blauw Japanse pul

Blauw Japanse pul - 18e eeuw - h. 18 cm (bodembarsten)

€ 100

Reiswijnglas

Koloniaal houten reiswijnglas met zilveren montuur - Sheffield, 1886 - h. 11 cm

€ 80

Palmhouten kastanjevaas als mosterdpotje

Gesneden palmhouten met ivoren kastanjevaas als mosterdpotje met palmhouten en hoornen lepeltje - h. 10 cm (barstjes)

€ 45

J.C. Wienecke

J.C. Wienecke - "Emma, Koningin moeder" - bronzen plaquette - 6 x 5 cm

€ 20

Imari theepotje

Chinees Imari theepotje - 18 eeuw - h. 12 cm

€ 350

Ivoren Chinese penselenbeker

Gesneden ivoren Chinese penselenbeker - 19e eeuw - h. 16,5 cm (bodem ontbreekt)

€ 240

Noten armstoel

Noten armstoel bekleed met groene stof

€ 250

Biedermeier naaitafeltje

Mahonie Biedermeier naaitafeltje - h. 73 cm

€ 110

Albert Baur ges.

Albert Baur ges. (Aachen 1835-1906 Düsseldorf) - Aankomst op het strand - marouflé - 88 x 135 cm

€ 400

3-zits Mechelse bank

3-zits eiken Mechelse bank bekleed met gebloemde jacquard

€ 280

Onbekend - Vrouwentorso - brons op stenen zuil - h. 99/132 cm

€ 925

Chris le Roy ges. (20 okt 1958)

Chris le Roy ges. (20 okt 1958) (Deventer 1884-1969 Nijmegen) - "Herfst" - aquarel - 65 x 50 cm

€ 50

Koloniaal houten piëdestal

Koloniaal houten piëdestal met voet van gesneden Chinese draak - h. 95 cm

€ 140

Betonnen tuinvaas

Betonnen tuinvaas - Ø 45 en h. 48 cm

€ 50

ca. 60 stuks Herend serviesgoed

ca. 60 stuks groen beschilderd porseleinen serviesgoed - Herend (1 deksel gebroken en 4 deksels schilfertje)

€ 800

Noten tafel

Ronde noten Engelse tafel met 4 laden - Ø 153 cm

€ 160

Bruinlederen clubfauteuil

Bruinlederen clubfauteuil

€ 360

Bruinlederen clubfauteuil

Bruinlederen clubfauteuil

€ 425

Willy Hülser ges.

Willy Hülser ges. - Aziatische danser in trance - aquarel - 40 x 23 cm

€ 260

Onduidelijk ges. - Werkpaarden - paneel - 27 x 35 cm

€ 160

J. Grosman

J. Grosman (Delft 1916-1970 Zwolle) - Badende vrouw - brons op houten voetstuk - h. 30/32 cm

€ 240

Paar kristallen schenkkaraffen

Paar geslepen kristallen schenkkaraffen - h. 36 cm (randschilfertjes)

€ 90

Houten corpus

Polychroom en gesneden houten corpus - h. 22 cm (armen ontbreken)

€ 160

B.G.W. init.

B.G.W. init. - Stilleven met rode geranium - doek - 23 x 23 cm

€ 55

Chinese lakvaas

Chinese lakvaas - h. 25 cm (deukje in hals)

€ 40

P. Stoffijn

P. Stoffijn - Handwerkende vrouw - hout - h. 17 cm

€ 110

Delfts blauwe boterpot

Delfts blauwe boterpot met deksel - 18e eeuw - h. 12 cm (randbeschadiging en deksel afwijkend)

Chinese zittende monnik

Gesneden spekstenen Chinese zittende monnik - h. 23 (schilfer aan knie)

€ 110

Spekstenen Chinees vaasje

Gesneden spekstenen Chinees vaasje met hagedis en vleermuizen als oren - h. 18 cm

€ 50

Rozenburg wandschotel

Gekleurde plateel wandschotel - 1903 - Rozenburg, Den haag - Ø 32,5 cm (gerestaureerd)

€ 90