Kunst-, Antiek- en Inboedelveiling Mei/juni 2018

Grote zwartgelakte houten tafelklok

Grote zwartgelakte houten tafelklok met bronzen montuur, kwartierslag met 2 melodieën en 8 bellen - Thomas Kirk & Co, Hull - 19e eeuw - h. 72 cm

Hamerprijs
€ 1.900

8-kantige blauw Chinese kom

8-kantige blauw Chinese kom - Kangxi - Ø 21 cm (rand beschadigd)

Hamerprijs
€ 150

3 Meissen borden

3 diepe gelobde wit porseleinen borden met polychroom bloembeschildering en gecontourneerde rand - Meissen - 18e eeuw - Ø 23 (1 met schilfer)

Hamerprijs
€ 140

Eva Vlasak

Eva Vlasak - Zittende naakte dame - brons - h. 23 cm

Hamerprijs
€ 100

Aris Knikker ges.

Aris Knikker ges. (Haarlem 1887-1962 Den Haag) - Boerin op steiger in polderlandschap - doek - 61 x 81 cm

Hamerprijs
€ 200

L.F.H.(Louis) Apol ges.

L.F.H.(Louis) Apol ges. (Den Haag 1850-1936 Den Haag) - Boerderij in Velp - gemengde techniek - 13 x 18,5 cm

Hamerprijs
€ 430

Ingelegde schrijftafel

Rechthoekige met koper ingelegde zwartgelakte houten schrijftafel met bronzen beslag, lade en zwart vilten blad - ca. 1900 - bladmaat 88 x 58 cm

Hamerprijs
€ 775

Design fauteuil

Zwart gelakte metalen met geschilderde houten design fauteuil - Rietveld-stijl

Hamerprijs
€ 320

Mogelijk F.H. (Floris) Verster

Mogelijk F.H. (Floris) Verster (Leiden 1861-1927 Leiden) - Stilleven met azalea en strobloemen - doek - 81 x 78 cm

Hamerprijs
€ 1.465

Wandelstok

Wandelstok met bronzen greep van vrouw in erotische houding - l. 95 cm

Hamerprijs
€ 75

Spaanse tafel

Rechthoekige noten Spaanse tafel - 18e/19e eeuw - bladmaat 104 x 62 cm (poten van later datum)

Hamerprijs
€ 170

Aardewerk fruitmand als tafelstuk

Polychroom aardewerk fruitmand als tafelstuk - h. 31 cm (enkele schilfertjes)

Hamerprijs
€ 80

Engelse schrijftafel

Rechthoekige mahonie Engelse schrijftafel met 2 laden, zwart lederen blad (sloten gemerkt: Barron&Wilson, London, Lockmakers to her Majesty) - 19e eeuw - bladmaat 115 x 84 cm

Hamerprijs
€ 550

Paar 8-kantige diepe famille rose borden

Paar 8-kantige diepe famille rose borden - 18e eeuw - Ø 21,5 cm (1 met schilfertje en 1 met schilfer en barstje)

Hamerprijs
€ 110

Gesneden ivoren vijzel met stamper

Gesneden ivoren vijzel met stamper - 19e eeuw - h. 7 en Ø 7 cm (voet gelijmd)

Hamerprijs
€ 25

5 blauw Chinese kopjes en 4 schoteltjes

5 blauw Chinese kopjes en 4 schoteltjes - 18e eeuw (4 schoteltjes en 3 kopjes beschadigd)

Hamerprijs
€ 170

Paar bronzen beeldjes

Paar bronzen beeldjes van slaaf met steigerend paard - h. 12 cm

Hamerprijs
€ 75

4 blauw Chinese kopjes en 4 schoteltjes

4 blauw Chinese kopjes en 4 schoteltjes met gecontourneerde rand - Kangxi (schilfertjes, 1 kopje en 2 schoteltjes beschadigd)

Hamerprijs
€ 120

Paar gekleurd porseleinen bloemendragertjes

Paar gekleurd porseleinen bloemendragertjes - h. 11 cm

Hamerprijs
€ 45

H. van Leeuwen (van Oudewater) ges.

H. van Leeuwen (van Oudewater) ges. (Ter Aar 1890-1972 Voorburg) - Stadspoort te Vianen - paneel - 17 x 13 cm

Hamerprijs
€ 90

Koperen doofpot

Koperen doofpot - 19e eeuw - h. 47 cm

Hamerprijs
€ 45

Rechthoekig gelakt metalen dienblad

Rechthoekig gelakt metalen dienblad met gecontourneerde rand - 55 x 68 cm

Hamerprijs
€ 50

Zwartgelakte metalen met chromen bureaulamp

Zwartgelakte metalen met chromen bureaulamp - h. 44 cm

Hamerprijs
€ 70

Gekleurde plateel vaas

Gekleurde plateel vaas - Rozenburg, Den Haag - 1895 - h. 15 cm (hals afgezaagd)

Hamerprijs
€ 150

Art Noveau brievenopener

Ivoren Art Nouveau brievenopener met rijkbewerkt bronzen montuur - l. 24,5 cm

Hamerprijs
€ 130

Celadon cadogan trekpotje

Celadon cadogan trekpotje - 20e eeuw - h. 10,5 cm (1 tandje van tuit afgebroken)

Hamerprijs
€ 25

2 diverse tincraquele glazen vazen

2 diverse tincraquele glazen vazen - A.D. Copier, Leerdam - h. 15 en 16 cm (1 met schilfers)

Hamerprijs
€ 60

Groene persglazen vaas

Groene persglazen vaas met reliëf van vrouwen - h. 21 cm

Hamerprijs
€ 65

Bronzen Jugendstil schaaltje

Bronzen Jugendstil schaaltje met decor van vrouw, vissen en reiger - 13 x 19 cm

Hamerprijs
€ 65

6 gekleurd plateel kopjes en 3 schoteltjes

6 gekleurd plateel kopjes en 3 schoteltjes - Potterij Rembrandt (2 kopjes schilfertjes)

Gekleurde plateel vaas

Gekleurde plateel vaas - Rozenburg, Den Haag - h. 20 cm (schilfer gerestaureerd aan voet)

Gekleurde aardewerk vaas

Gekleurde aardewerk vaas - Fa. H. Gijsman Jr., Leiden - h. 30 cm

Hamerprijs
€ 45

Aris Knikker ges.

Aris Knikker ges. (Haarlem 1887-1962 Den Haag) - Strandgezicht met schelpenvisser - board - 12,5 x 20 cm

P.C. Dommersen ges. (1896)

P.C. Dommersen ges. (1896) (Utrecht 1834-1912/1922 Groot Brittanië) - Vissers aan waterkant en Figuren bij haven - paneel (2x) - 19 x 25,5 cm

Hamerprijs
€ 535

H. van Tankeren ges.

H. van Tankeren ges. (geb. Breda 1900) - Stalinterieur met kippen - paneel - 23 x 28 cm

Hamerprijs
€ 160

W.C. Kalshoven ges.

W.C. Kalshoven ges. (Amsterdam 1907-1966 Apeldoorn) - Bloemstilleven met violen - doek - 20,5 x 20,5 cm

Hamerprijs
€ 220

Meyers ges.

Meyers ges. - Boten in woelige branding - paneel - 19 x 24 cm

Hamerprijs
€ 100

Chr. van der Windt ges.

Chr. van der Windt ges. (Brussel 1877-1952 Leiden) - Boerenerf - paneel - 19,5 x 30 cm

Hamerprijs
€ 200

Onbekend - Kerkinterieur - paneel - 24,5 x 17,5 cm

Hamerprijs
€ 80

J. Hoyer ges.

J. Hoyer ges. - Meisje met hond - paneel - 21 x 16 cm

Hamerprijs
€ 100

Noten documentenkist

Noten documentenkist met marquetterie - ca. 1900 - h. 17, 5, br. 30 en d. 23 cm (beschadigd)

Hamerprijs
€ 55

Mahonie Biedermeier bank

Mahonie Biedermeier bank bekleed met gestreepte stof - h. 96, br. 190 en d. 63 cm

Hamerprijs
€ 90

Ronde tuintafel met 4 stoelen

Ronde metalen tuintafel met geslepen glazen blad en 4 bijbehorende stoelen - Ø 117 cm

Hamerprijs
€ 70

Paar blauw Chinese dubbelborden

Paar blauw Chinese dubbelborden - 18e eeuw - Ø 27 cm (schilfers)

Hamerprijs
€ 200

8-kantige famille rose schotel

8-kantige famille rose schotel met tobaccoleaf decor - 18e eeuw - Ø 33,5 cm (gelijmd)

Onbekend - Krantlezende figuren - brons op marmeren voetstuk (schilfers) - h. 7,5/12 cm

Hamerprijs
€ 100

4 diverse gesneden ivoren Chinese wijsgeren

4 diverse gesneden ivoren Chinese wijsgeren - ca. 1900 - h. 14,5 tot 15,5 cm

Hamerprijs
€ 350

Paar gelobde blauw Chinese schoteltjes

Paar gelobde blauw Chinese schoteltjes met gecontourneerde rand - 18e eeuw - Ø 15 cm (schilfertjes)

Hamerprijs
€ 90

5 blauw Chinese kopjes en 6 schoteltjes

5 blauw Chinese kopjes en 8 schoteltjes - Kangxi (beschadigd)

Hamerprijs
€ 80

7 achtkantige blauw Chinese kopjes en 6 schoteltjes

7 achtkantige blauw Chinese kopjes en 6 schoteltjes - 18e eeuw (schilfertjes, 2 kopjes en 1 schoteltje barstje)

Hamerprijs
€ 230

Milo

Milo - Geknielde moeder met baby in haar armen - brons (Parijs gietersstempel) op marmeren voetstuk - h. 9,5/11,5 cm

Hamerprijs
€ 65

Blauw Chinese theepot

Blauw Chinese theepot - 18e eeuw - h. 14 cm (gerestaureerd)

Hamerprijs
€ 270

Wit porseleinen koffiepot

Wit porseleinen koffiepot met polychroom bloembeschildering - Den Haag, 18e eeuw - h. 28 cm (deksel beschadigd, pot schilfer aan tuit en barstje)

Hamerprijs
€ 50

Blauw Chinese vaas - 19e eeuw - h. 25 cm

Hamerprijs
€ 150

E. Picault

E. Picault - Vissersvrouw - brons op roodmarmeren voetstuk (minieme schilfertjes) - h. 55/65 cm

Hamerprijs
€ 340

Mahonie Victoriaanse chaise longue

Mahonie Victoriaanse chaise longue bekleed met gebloemde stof - br. 195 cm

Hamerprijs
€ 180

Engelse Canterbury

Mahonie Engelse Canterbury - h. 50, br. 42 en d. 35 cm

Hamerprijs
€ 120

B. Jordens ges.

B. Jordens ges. - Eva - doek - 150 x 90 cm

Hamerprijs
€ 160

Schildpadden lepeldoosje

Rechthoekig schildpadden lepeldoosje op ivoren bolpootjes - h. 4, br. 15 en d. 8 cm (barstje in deksel)

Hamerprijs
€ 40

8 diverse geslepen kristallen glaasjes

8 diverse geslepen kristallen glaasjes - h. 13 en 14 cm (enkele met schilfertjes)

Hamerprijs
€ 60