Kunst-, Antiek- en Inboedelveiling September 2019

Th. van Rijswyck (1911-1958)

Th. van Rijswyck (1911-1958) - Zittende beer (1929) - brons - h. 45 cm

Hamerprijs
€ 3.200

Onduidelijk ges. - Vrouw met hoed - doek - 84 x 65 cm

J.T.(Jan) Toorop ges. (1911) (Java 1858-1928 Den Haag)

J.T.(Jan) Toorop ges. (1911) (Java 1858-1928 Den Haag) - Portret van dr. Claes Noorduyn - potloodtekening - 53 x 41,5 cm

Hamerprijs
€ 950

5-delig Japans Imari kaststel

5-delig Japans Imari kaststel - ca. 1700 - h. 40 en 29 cm (1 stelvaas barsten, 1 stelvaas randschilfer, 1 dekselpot en 1 deksel craquelé)

Hamerprijs
€ 1.600

Powderblue dekselpot

Powderblue dekselpot met bovenglazuur goudbeschildering - 18e eeuw - h. 23 cm (deksel beschadigd)

Hamerprijs
€ 120

Vintage wandmeubel

2-delig teakhouten met zwart gelakt metalen vintage wandmeubel - Royal Systeem, Poul Cadovius - h. 200, br. 168 en d. 35,5 cm (1 kastje ophangsysteem beschadigd, fineerschade en 1 metalen staander doorgezaagd)

Hamerprijs
€ 400

Sang de boeuf vaas

Sang de boeuf vaas - 19e eeuw - h. 41 cm (bodem boorgat en barstje)

Hamerprijs
€ 270

Zwart gelakte ijzeren zonnewijzer

Zwart gelakte ijzeren zonnewijzer op antiek bewerkte stenen sokkel - h. 76/150 cm (sokkel beschadigd)

Hamerprijs
€ 340

W.G.F. Jansen ges. (Harlingen 1871-1949 Blaricum)

W.G.F. Jansen (Harlingen 1871-1949 Blaricum) - Rivierlandschap met hooiboeren - doek - 69 x 96 cm - ges.r.o.

Leon Huygens (1876-1918)

Leon Huygens (1876-1918) - Houtsprokkelaar bij huizen in de winter - doek - 100 x 130 cm - ges. en gedat. (1909) r.o.

Hamerprijs
€ 465

8 stoelen bekleed met okergeel fluweel

8 stoelen bekleed met okergeel fluweel - BOCX Interiors

Hamerprijs
€ 675

Onbekend NK monogram

Onbekend NK monogram - Zittend dierfiguur - hout - h. 16 cm

Hamerprijs
€ 70

Verguld bronzen amulet

Antiek verguld bronzen amulet met decor van engel - h. 5 cm - in lijstje

Hamerprijs
€ 35

D.J.H. Joosten (Haarlem 1818-1882 Haarlem) ges. en gedat. (1843)

D.J.H. Joosten (Haarlem 1818-1882 Haarlem) - Stilleven op plint - paneel - 28,5 x 25 cm - ges. en gedat. (1843) r.o.

Hamerprijs
€ 525

Antiek bronzen sculptuur

Antiek bronzen sculptuur - Godin Diana - h. 6,5 cm

Hamerprijs
€ 60

Gesneden stenen hoofd

Gesneden stenen hoofd op stenen sokkel - h. 10/20 cm

Hamerprijs
€ 50

Bronzen Japanse vaas met olifanten

Bronzen Japanse vaas met olifanten - Meiji - h. 30,5 cm (deels met ivoren slachttanden)

Hamerprijs
€ 550

Hermine David (1886-1970)

Hermine David ges. - Figuren in landschap - doek - 19 x 24 cm - ges.r.o.

Hamerprijs
€ 150

Bewerkte bronzen plaquette

Antieke aan tweezijdige bewerkte bronzen plaquette met religieuze voorstelling - Ø 7,5 cm

Hamerprijs
€ 110

Antiek bronzen ornament

Antiek bronzen ornament met reliëf van hoofd - h. 8 cm

Hamerprijs
€ 50

Antieke bewerkte bronzen plaquette

Antieke bewerkte bronzen plaquette met reliëf van religieuze voorstelling - 11,5 x 7 cm

Hamerprijs
€ 50

Hoornen doos met portret

Ronde hoornen doos met bwg inleg en met beschilderd damesportret in bwg rand op deksel - Ø 6 cm

Hamerprijs
€ 140

Bronzen plaquette

Antieke bronzen plaquette met reliëf van figuren te paard - Ø 6 cm

Paar Chinese Junyao kommen

Paar Chinese Junyao kommen met "purple splached" glazuur - Ø 10 cm

Hamerprijs
€ 290

Bernhard Hoetger ges. (1874-1949)

Bernhard Hoetger ges. (1874-1949) - Kinderhoofd op voetstuk - gips - h. 33 cm (kleine beschadigingen)

Hamerprijs
€ 700

Onbekend (19e eeuw)

Onbekend (19e eeuw) - Rustende figuren in panoramisch rivierlandschap bij avondzon - papier op paneel - 11,5 x 5,5 cm

Hamerprijs
€ 180

Mogelijk Abraham van Dijck (1635-1672)

Mogelijk Abraham van Dijck (1635-1672) - Zelfportret - paneel - 24,5 x 21,5 cm

Burgt - Staande figuur

Burgt - Staande figuur - gebronsd kunststof - h. 26 cm

Hamerprijs
€ 75

Burgt - Abstract figuur

Burgt - Abstract figuur - gebronsd kuststof - h. 20 cm

Hamerprijs
€ 70

Careaux

Careaux - Meisjesbuste - brons op marmeren voetstuk - h. 22/32 cm

Constantin Platounoff (1885-1965) ges. (1939)

Constantin Platounoff (1885-1965)- Portret - karton - 22,5 x 22,5 cm - ges. (1939) l.o.

Hamerprijs
€ 130

Grote gehamerde geelkoperen schaal

Grote gehamerde geelkoperen schaal met inscriptie - "Herzliche glück und segenswünsche zur vermahlung, Albert Nestleraglahr" - Ø 52 cm

Hamerprijs
€ 65

Onbekend - foto

Onbekend - Uitdagende pose in interieur - foto achter plexiglas - 120 x 180 cm

Hamerprijs
€ 340

Hasapi

Hasapi (luit) met gesneden figuur op sokkel - Sumatra - h. 71,5/78 cm

Onbekend - naar Meindert Hobbema

Onbekend - Dorpstafereel naar Meindert Hobbema - paneel - 40 x 55 cm - Herkomst Collectie F.J.J. van Schaardenburg, Collectie Dr. L.D. v. Hengel

Bronzen zittende Guanyin op Foodog

Bronzen zittende Guanyin op Foodog - h. 37 cm

Hamerprijs
€ 350

Onbekend (18e eeuw)

Onbekend (18e eeuw) - Personificatie van religie - doek - 62 x 48 cm

Hamerprijs
€ 460

Vintage stoel - J.L. Müller Models

Houten vintage stoel met gevlochten zitting - gemerkt J.L. Müller Models

Hamerprijs
€ 90

Mahonie staande klok

Mahonie staande klok met dag- en maanaanduiding - Wasbroughs, Bristol - h. 238 cm

Hamerprijs
€ 850

7 achtkantige gekleurd Chinese borden

6 achtkantige gekleurd Chinese borden en diep bord met mandarijnen decor - 18e eeuw - Ø 22 cm (4 met minieme schilfertjes)

Hamerprijs
€ 3.000

G.H. Laurent - Pennenhouder

G.H. Laurent - bronzen met marmeren pennenhouder - h. 14 cm

Hamerprijs
€ 100

Sibylle May - Bronzen figuur

Sibylle May (1927) - Figuur - brons op marmeren voetstuk - 9/15,5

Hamerprijs
€ 190

Onbekend - schorpioen

Onbekend - Schorpioen - brons - l. 9,5 cm

Hamerprijs
€ 55

Henri Narezo - Paar boekensteunen met karpers

Henri Narezo - Paar grijsmarmeren boekensteunen met vergulde bronzen karpers - h. 15 cm

Hamerprijs
€ 500

Miniatuur ijzeren Japanse helm "kabuto"

Miniatuur ijzeren Japanse helm "kabuto" - 18,5 cm

Hamerprijs
€ 50

Onbekend - Nefertiti - brons op marmeren voetstuk - h. 17/26 cm

Hamerprijs
€ 180

Bronzen Chinese vaas

Bronzen Chinese vaas met olifantsoortjes - 19e eeuw - h. 22 cm (1 ringetje ontbreekt)

Hamerprijs
€ 110

Gesneden ivoren netsuke van staande Kan'u hertshoorn

Gesneden ivoren netsuke van staande Kan'u hertshoorn - 19e eeuw - h. 11 cm

Gesneden ivoren okimono van boer met kind

Gesneden ivoren okimono van boer met kind - ges. Takazu - 19e eeuw - h. 15,5 (hark gelijmd)

Ivoren groep

Gesneden ivoren groep van figuren bij edelhert - ca. 1900 - h. 12 cm (licht beschadigd)

Hamerprijs
€ 50

Tarek Zabady

Tarek Zabady - Composizione '85 - hout - h. 24 cm

Hamerprijs
€ 100

Jac. Lovades - 2 tegels

2 keramiek tegels - ontwerp Jac. Lovades, Westraven - 15 x 7,5 en 19 x 15 cm (grote tegel barstje)

Hamerprijs
€ 30

2 rechthoekige geëtste ruiten

2 rechthoekige geëtste ruiten met Louis XVI motief - 101 x 51 en 100,5 x 51 cm

Hamerprijs
€ 130

Onduidelijk ges

Onduidelijk ges. - Boogschutter op paard - brons op marmer - h. 31/42 cm (beschadigd en incompleet)

Hamerprijs
€ 190

Noten Louis XVI staande klok

Noten Louis XVI staande klok met datum- en secondeaanduiding - John Davis, Dublin - h. 222 cm

Hamerprijs
€ 600

Paar essen stoelen en bijbehorende salontafel

Paar essenhouten stoelen en bijbehorende salontafel - vermoedelijk Oostenrijk - 19e eeuw - bladmaat 85 x 60 cm

Hamerprijs
€ 60

Gesneden houten zittende Boeddha op lotustroon

Gesneden houten zittende Boeddha op lotustroon - h. 62 cm

Hamerprijs
€ 240

Salvador Dali ges.

Salvador Dali ges. (1965) - David en Goliath - handgekleurde ets - 75 x 55 cm

Hamerprijs
€ 875

Onbekend - 18e eeuw - Herenportret - doek (kras) - 39,5 x 32 cm

Hamerprijs
€ 800

Henri Sieurac (1823-1863)

Henri Sieurac (1823-1863) - Studie van vrouw - houtskooltekening - 23 x 19 cm - monogr. l.o.

Hamerprijs
€ 50