Algemene Kunst-, Antiek- en Inboedelveiling september 2017

Persglazen staand vrouwelijk naakt - h. 37,5 cm

€ 65

Jits Bakker - 3 rustende jagers - brons op houten voetstuk - h. 7/10 cm

€ 150

Groengeglazuurde plateel vaas

Groengeglazuurde plateel vaas - Chris Lanooy - h. 24 cm

€ 186

Gekleurde biscuit skiër

Gekleurde biscuit skiër - M.I. Hümmel, Goebel - h. 15 cm

€ 75

Palmhouten snuifdoosje

Rijkgesneden palmhouten Indiaas kussen als snuifdoosje - 18e eeuw of vroeger - h. 3, br. 8 en d. 4,5 cm (beschadigd)

€ 110

Delfts blauwe schotel met Wanli decor

Delfts blauwe schotel met Wanli decor - 18e eeuw - ø 40 cm (barst)

€ 180

Palissander vleugel

Palissander vleugel - Collard&Collard, London - h. 100, br. 140 en d. 180 cm (gereviseerd)

Jef Lambeau

Jef Lambeau (Antwerpen 1852 - 1908 Brussel) - Vrouwenborstbeeld - brons op zwart marmeren voetstuk - h. 63/67 cm

€ 340

Blauw Chinese soldiersvase

Blauw Chinese soldiersvase - h. 221 cm

€ 425

Tuinvazen op sokkel

Paar grijs gelakte gietijzeren tuinvazen op sokkel - h. 62/134 cm

€ 525

2-deurs mahonie Empire boekenkast

2-deurs mahonie Empire boekenkast met glasdeuren - h. 148, br. 89 en d. 39 cm

€ 300

Famille vert gardenseat

Famille vert gardenseat - 20e eeuw - h. 49 cm

Juan Soler ges.

Juan Soler ges. - Figuren in Parijs straatbeeld - paneel - 23 x 27 cm

€ 240

J.J. Kruijsen

J.J. (Jan) Kruijsen ges. (Liempde 1874-1938 Eindhoven) - "Boerderijen" - paneel - 27 x 35 cm

Paar Delfts blauwe schotels

Paar Delfts blauwe schotels - 18e eeuw - Ø 37 cm (1 met randbeschadiging)

€ 100

Blanc de Chine Guanyin

Zittende blanc de Chine Guanyin op lotustroon - h. 40 cm

€ 360

Onbekend - Dwarsfluitspeelster - brons op voetstuk - h. 33/36 cm

€ 240

M. van E. init. (1970)

M. van E. init. (1970) - Staand vrouwelijk naakt - doek - 90 x 70 cm

€ 100

Andries Verleur ges. (1939)

Andries Verleur ges. (1939) (Amsterdam 1876-1953 Amersfoort) - Herder met schapen op bospad - marouflé - 47 x 31 cm

€ 200

Iepen Louis XVI stoel

Iepen Louis XVI stoel

€ 35

6-lichts vintage hanglamp

6-lichts vintage hanglamp met champagnekleurige glazen bollen

€ 55

O. van Tussenbroek gemon. (1916)

O. van Tussenbroek gemon. (1916) (Leiden 1882-1957 Blaricum) - Mansportret - doek - 72 x 61,5 cm

€ 70

Jan Knikker Sr. ges.

Jan Knikker Sr. ges. (Hillegom 1889-1957 Den Haag) - "Zicht op Kortenhoef" - doek - 30 x 24 cm

€ 300

A. Feüdel ges. (1915)

A. Feüdel ges. (1915) (Harthau 1857-1929 Katwijk) - Bloemstilleven - paneel - 25 x 26 cm

A.J. Zwart ges.

A.J. Zwart ges. (Rijswijk 1903-1981 Laren) - Bloesemboom - schildersboard - 40 x 30 cm

€ 425

Mahonie cilinderbureau

Mahonie cilinderbureau met 3 laden in gebogen onderkast - 18e eeuw - h. 110, br. 106 en d. 57 cm

€ 280

Vergulde bronzen pendule

Vergulde bronzen pendule op gesneden houten voetstuk - 19e eeuw - h. 35/42 cm (voetstuk schilfer)

€ 320

Afrikaans chimpansee masker

Gesneden houten chimpansee masker op metalen standaard - Ngere-Dan, Liberia - h. 25/42 cm

Blauw Chinese gemberpot

Blauw Chinese gemberpot met houten deksel - 19e eeuw - h. 27 cm (schilfer aan stelrand uitlopend in 2 barstje a ca. 1,5 cm)

€ 110

Ronde Engelse klaptafel

Ronde mahonie Engelse klaptafel - 19e eeuw - Ø 80 cm

€ 160

Mahonie Biedermeier theestoof

Mahonie Biedermeier theestoof met geelkoperen binnenbak - h. 50 cm

€ 75

Mogelijk K. (Kees) Verweij (Verwey) ges.

Mogelijk K. (Kees) Verweij (Verwey) ges. (Amsterdam 1900-1995 Haarlem) - Stilleven met bloemen en sculpturen - doek - 56 x 61 cm

€ 190

Jugendstil schildersezel

Noten Jugendstil schildersezel met snijwerk van vleermuis - h. 150 cm

€ 130

Antieke eiken tafel

Antieke rechthoekige eiken tafel - bladmaat 200 x 88 cm

€ 200

Schommelpaard

Oud schommelpaard (sleets) - h. 65 cm

2 stenen kruiken

2 geglazuurde stenen kruiken - 19e eeuw of vroeger - h. 30 en 40 cm

€ 75

Onduidelijk ges. (19e eeuw) - Wintertafereel - paneel - 23 x 22 cm

€ 130

D. v.d. Linden ges.

D. v.d. Linden ges. - Figuren op strand - paneel - 18 x 26,5 cm

€ 425

Onbekend (naar Vlaamsche school) - Figuren en ruiters bij herberg - paneel - 58 x 83 cm

€ 340

Diepe Wanli schotel

Diepe blauw Chinese schotel met decor van ganzen in landschap - Wanli - Ø 35 cm (gerestaureerd)

€ 120

4 mahonie stoelen

4 mahonie stoelen bekleed met beige velours - ca. 1900 - herkomst: familie Regout

€ 152

3-delig mahonie bankstel

3-delig mahonie bankstel betaande uit 2-zits bank en paar fauteuils bekleed met beige velours - ca. 1900 - herkomst: familie Regout

€ 335

Chinese armstoel

Rijk gesneden houten Chinese armstoel met draken als armleuning (minieme beschadigingen)

€ 220

Jan Knikker Sr. ges.

Jan Knikker Sr. ges. (Hillegom 1889-1957 Den Haag) - "Gezicht op plas" - doek - 40 x 60 cm

€ 300

W. Bekkers ges. (Nederland 20e eeuw)

W. Bekkers ges. (Nederland 20e eeuw) - Stilleven met emmer, fles en bloempot - board - 49 x 60 cm

D. Voerman ges.

D. Voerman ges. - Landschap - doek - 45 x 60 cm

€ 20

Rechthoekige spiegel

Rechthoekige spiegel in mahonie Biedermeier lijst - 75 x 37,5 cm (geoxideerd)

€ 20

2-deurs mahonie kast

2-deurs mahonie kast met marmeren blad - ca. 1800 - h. 178, br. 120 en d. 53 cm (reconstructies)

Mahonie armstoel

Antieke bewerkte mahonie armstoel bekleed met blauwe velours (gesleten)

€ 425

J. Holtrop ges.

J. Holtrop ges. (Lemmer 1917-1995 Lemmer) - "Aan de Eem bij Baarn" - doek - 35 x 45 cm

€ 650

Mahonie gebeitste beuken piedestal

Mahonie gebeitste beuken piëdestal - h. 110, br. 23 en d. 23 cm

€ 220

Ronde mahonie Victoriaanse tafel

Ronde mahonie Victoriaanse tafel - Ø 120 cm

€ 50

Mahonie Engels klaptafeltje

Ronde mahonie Engels klaptafel als salontafel - Ø 77 cm

€ 160

Paar geelkoperen kandelaars

Paar geelkoperen kandelaars - 19e eeuw - h. 28 cm

€ 45

Porseleinen met geelkoperen olielampvoet

Porseleinen met geelkoperen olielamp met pastorale beschildering als tafelschemerlampvoet - h. 83 cm

€ 120

Blanc de Chine Chinese dame

Blanc de Chine Chinese dame - 20e eeuw - h. 43 cm

€ 50

Houten documentenkist

Houten documentenkist met snijwerk en polychroom resten - h. 24, br. 58 en d. 34 cm

€ 45

3 Willem III stoelen

3 mahonie Willem III stoelen met rode velours zitting (1 kuif beschadigd en 1 met minieme beschadigingen)

€ 55

Houten piedestal

Polychroom en gesneden houten piëdestal - h. 100 cm

€ 65

Afrikaans beeld

Gesneden houten en terrecotta staande Afrikaans figuur op houten voetstuk - h. 28/36 cm

€ 90