Algemene Kunst, Antiek en Inboedelveiling Oktober 2017

Kanton emaille pattipan, dekseldoos en kopje

Kanton emaille pattipan, dekseldoos en kopje - 18e eeuw - 10 x 10 en h. 9 cm (beschadigd en gerestaureerd)

€ 925

Rode lederen fauteuil

Gecapitonneerde rode lederen fauteuil

€ 320

Rode lederen fauteuil

€ 320

Hutkoffer met reisinterieur

Hutkoffer met reisinterieur - h. 115, br. 59 en d. 55 cm

€ 160

C. (Chris) Soer ges.

C. (Chris) Soer ges. (Den Haag 1882-1961 Den Haag) - Mediterraans dorpsgezicht - doek - 40 x 50 cm

Delftse schotel

Delfts blauwe schotel - "Aan de Amstel en aan het IJ" - DPF - Ø 34 cm

€ 160

Beuken armstoel

Beuken armstoel bekleed met leer

€ 200

Palissander bureau plat

Palissander bureau plat met bronzen beslag - Louis XV-stijl - bladmaat 138 x 80 cm

€ 2.100

Chinese plantentafel

Vierkante rozenhouten Chinese plantentafel met parelmoer ingelegd - h. 80 en 41 x 41 cm

€ 130

12-persoons Frans koffieservies

12-persoons verguld porseleinen Frans koffieservies met bloembeschildering - ca. 1900 (koffiepot schilfer aan voet, 1 kopje barst)

€ 110

Borduurwerk in lijst

Borduurwerk in mahonie lijst - 1868 - 69 x 70 cm

€ 65

Bronzen groep

Onbekend - Elegant echtpaar bij bankje - brons - h. 14,5 cm

€ 65

Creamware terrine

Grote creamware terrine op onderschotel - Wedgwood - ca. 1780-1800 - h. 34 cm (dekselknop schilfertje, terrine barstje en onderschotel gelijmd)

€ 130

Gekleurde Chinese vaas en 2 blauw Chinese potjes

Gekleurde Chinese vaas met reliëf van figuren en 2 blauw Chinese potjes - 19e eeuw - h. 24 en 5 cm

€ 110

11 Chinese bibelots

9 blauw Chinese bibelots, 2 vaasjes en 2 melk en bloed bibelots - h. 5 tot 8,5 cm (beschadigingen)

€ 200

T.L. Foujita

T.L. Foujita (1886-1968) - 3 diverse drukken naar houtsnede - 4,5 x 11,5 en 8 x 11,5 cm

€ 35

Naar A. Rodin

Naar A. Rodin - "De denker" - brons op marmeren voetstuk (Parijs gietersstempel) - h. 13 /20 cm

€ 120

Paar opaline glazen vazen

Paar opaline glazen vazen met goud beschildering - 19e eeuw - h. 13 cm (beschildering sleetst)

€ 100

6 Chinees Imari kopjes en 6 schoteltjes

6 Chinees Imari kopjes en 6 schoteltjes - 18e eeuw (2 kopjes schilfer, 4 kopjes barst, 2 schoteltjes schilfers, 4 schoteltjes barst waarvan 1 afwijkend)

€ 130

Gesneden ivoren nachtzwaluw

Gesneden ivoren zwaluw op houten voetstuk - Japan - ca. 1900 - h. 5/6,5 cm (ondersnavel en 2 teentjes beschadigd)

€ 30

Rozenhouten Chinese stoel

Rijkgesneden rozenhouten Chinese stoel - h. 97 cm

€ 100

T.E.A.(Théophile) de Bock ges.

T.E.A.(Théophile) de Bock ges. (Den Haag 1851-1904 Haarlem) - Bosgezicht - paneel (schilfers) - 36,5 x 54,5 cm

€ 625

Andries Verleur ges.

Andries Verleur ges. (Amsterdam 1876-1953 Amersfoort) - Zicht op dorp aan vaart - doek - 45 x 31 cm

€ 130

Onbekend (19e eeuw)

Onbekend (19e eeuw) - Rustend vee bij drenkplaats - doek - 31 x 41 cm

€ 200

Noten Davenport

Noten Davenport - h. 95, br. 57 en d. 57 cm

€ 220

Engelse scheepsbarometer

Geelkoperen Engelse scheepsbarometer - J. Sewilll ltd. Liverpool - 1920 - h. 90 cm

€ 100

Spiegel in noten Soester lijst

Spiegel in noten Soester lijst met kuif - 94 x 51 cm

€ 55

Lederen bank

3-zits bruin lederen bank - br. 185 cm

€ 725

Lederen bank

3-zits bruin lederen bank - br. 175 cm

€ 650

Chinese salontafel

Rechthoekige houten Chinese salontafel - bladmaat 130 x 84 cm

€ 100

Giambolonga

Giambolonga - Stier - brons (nagietsel) op marmeren voetstuk - h. 24/27 cm

€ 210

5 blauw Chinese kopjes en 10 schoteltjes

5 achtkantige blauw Chinese kopjes en 10 schoteltjes - Kangxi (3 kopjes beschadigd, 4 schoteltjes beschadigd en 4 met schilfer)

€ 80

Charlotte van Pallandt

Charlotte van Pallandt (Arnhem 1898-1998 Noordwijk) - Zittende dame - brons (nagietsel) - h. 24 cm

€ 525

3 cloissone tegels

3 cloisonnétegels - Westraven (2x) en DPF - 10 x 10 tot 20 x 16 cm

€ 45

Blauw Chinese dekselvaas

Blauw Chinese dekselvaas - 19e eeuw - h. 29 cm (barst in hals en deksel schilfertjes)

€ 90

2 diverse gekleurde Chinese vazen

2 diverse gekleurde Chinese vazen - h. 25 cm (1 beschadigd)

€ 170

Japans Imari olie- en azijnkannetje

Japans Imari olie- en azijnkannetje - ca. 1700 - h. 10 cm (beschadigd)

€ 65

6 blauw Chinese schoteltjes

6 blauw Chinese schoteltjes - 18e eeuw - Ø 9,5 cm (schilfertjes en 2 met barstje)

€ 40

Blauwe Swatow schotel

Blauwe Swatow schotel - Ø 44 cm (barst en glazuurschade)

€ 200

Gekleurde Delftse vaas en schotel

Gekleurde Delftse vaas en schotel met Pijnacker decor - DPF - h. 15 en Ø 23 cm (beide barst)

€ 20

Rijkgesneden credenskast

Rijkgesneden noten credenskast - h. 195, br. 105 en d. 50 cm

€ 3.400

Diverse cloisonne voorwerpen

Cloissoné kommetje, paar strooibusjes, 2 schoteltjes en 3 servetringen

€ 20

Blauw Chinees kopje en 2 Japans Imari kopjes

Blauw Chinees kopje (bakfout) en 2 Japans Imari kopjes (1 beschadigd)

€ 65

Gesneden ivoren doktersvrouwtje

Gesneden ivoren doktersvrouwtje op houten voetstuk - ca. 1900 - l. 14 cm

€ 300

Bronzen Chinese vaas

Vierkante bewerkte bronzen Chinese vaas - h. 28 cm

€ 340

Blauwe Arita ghendi

Blauwe Arita ghendi - ca. 1700 - h. 16,5 cm (schilfer aan standring en tuit gerestaureerd)

Blauw Chinees porselein

Blauw Chinese theepot, bord, kom, 2 kopjes en 2 afwijkende schoteltjes - 18e eeuw (theepot en bord gerestaureerd)

€ 550

Bronzen Oosterse koro en bronzen standaard

€ 1.700

4 blauw Chinese borden

4 diverse blauw Chinese borden - 18e eeuw - Ø 22,5 cm (minieme randschilfers)

€ 130

Paar blauw Chinese kopjes en 2 schoteltjes

Paar blauw Chinese kopjes en 2 schoteltjes - 18e/19e eeuw (schilfertjes)

€ 75

8 diverse blauw Chinese kopjes en 5 schoteltjes

8 diverse blauw Chinese kopjes en 5 schoteltjes (schilfertjes)

€ 130

Divers

Blauw Chinees dekseldoosje, gekleurde porseleinen bloemendrager (gerestaureerd) en gesneden benen Indiase waaier - h. 5 tot 30 cm

€ 10

Dubbelloops percussiepistool

Dubbelloops percussiepistool - gemerkt in ovaal, ELG - l. 19,5 cm

€ 140

Enkelloops percussiepistool

Enkelloops percussiepistool - l. 22 cm

€ 180

2 diverse kruidhoorns

2 diverse bewerkte koperen met geelkoperen kruidhoorns - h. 11 en 12 cm

€ 80

4 damasten tafellakens en 3 bijbehorende servetten

€ 35

Mahonie brievenkastje

Mahonie brievenkastje met lade en jaloezie - 1e helft 20e eeuw - h. 29, br. 43 en d. 31 cm

€ 150

Beschilderde porseleinen olielamp

Zeer rijkbeschilderde porseleinen olielamp met fraai gegoten bronzen montuur en glazen kap als kundig elektrisch gemaakte tafelschemerlamp - h. 61 cm

€ 170

Mahonie Willem III bonheur

Mahonie Willem III bonheur - h. 191, br. 103 en d. 49 cm

Noten theestoof

Noten theestoof met geelkoperen ketel en binnenbak - h. 67 cm

€ 55