Najaarsveiling Kunst & Antiek 2017

Onbekend (omstreeks 1700)

Bloemstilleven met papegaai - doek - 101 x 94 cm

€ 3.800

Onbekend (17/18e eeuw)

Madonna met kind - doek (beschadigd) - 67 x 64 cm

€ 3.400

Onbekend (17e eeuw)

Religieuze voorstelling - paneel - 59 x 83,5 cm

€ 340

Omgeving Claes Moeyaert (Amsterdam 1591-1655 Amsterdam)

Figuren in landschap - paneel - 60 x 83 cm

€ 500

17e eeuwse navolger van P.P. (Philips) Wouwerman (Haarlem 1619-1668)

Paard in landschap - paneel - 23,5 x 19,5 cm - monogram l.o.

€ 1.950

Onbekend (17e eeuw)

Bloemstilleven op plint - doek - 41 x 31 cm

€ 1.425

I. (Isaac) de Moucheron (Amsterdam 1667-1744 Amsterdam)

Figuren in glooiend parklandschap - doek - 55 x 43,5 cm

Omgeving J. (Jan) Both (1618-1652)

Figuren in landschap met rivier - doek - 54 x 72,5 cm - herkomst: Collectie Goudstikker

€ 975

J. (Jacob) Maris (Den Haag 1837-1899 Karlsbad)

"Maria met het Kind Jezus (naar Paul Veronese)" - doek - 194 x 152 cm - met boek "Jacob Maris door Th. de Bock met 90 photogravures naar zijn werken en zjin portret naar M. van der Maarel" (afgebeeld op blz. 51)

€ 2.500

Toegeschreven aan A. (Armand) Rassenfosse (Luik 1862-1934 Luik)

Damesportret - doek - 42 x 38,5 cm

€ 500

A. (Armand) Rassenfosse (Luik 1862-1934 Luik)

Damesportret - doek - 42 x 38 cm - ges. en gedat. (1909) r.b.

€ 3.500

Onbekend (18e eeuw)

Maria met kind - doek - 80 x 84 cm

Onduidelijk ges. (19e eeuw)

Moeder met kind - grisaille op paneel - Ø 55,5 cm

€ 180

Onbekend (18e eeuw)

Herenportret - doek - 61 x 57 cm

€ 1.300

M.W. Gerretsen (Zutphen 1848-1909 Voorburg)

Damesportret - doek - 78 x 60 cm - ges. en gedat. (1877) l.o.

€ 450

C.C.F. Neuman (Amsterdam 1851-1908 Den Haag)

Meisjesportret - doek - 72 x 61 cm - ges. r.m.

€ 725

J.A. Kruseman Jansz. (Haarlem 1804-1862 Haarlem)

Dames- en Herenportret - doek - 48,5 x 39 cm (2x)

€ 2.100

Onbekend (18e eeuw)

Jezus ontmoet de Samaritaanse vrouw - paneel (kras) - 41 x 54 cm

€ 425

Onbekend (omstreeks 1800)

Figuren in Italiaans landschap - paneel - 34 x 44 cm

C. Kuipers (Dordrecht 1739-1802 Dordrecht)

Figuren in landschap bij stormachtig weer en Figuren in roeiboot - paneel - 48 x 63 en 46,5 x 62,5 cm - ges. en gedat. (1775) r.o. en ges. en gedat. (1790) l.o.

J.C.K. Klinkenberg (Den Haag 1852-1924 Den Haag)

Gezicht op het Singel en Luthersekerk te Amsterdam - **GLAS** - 30 x 45 cm - ges. r.o.

O. (Otto) Eerelman (Groningen 1839-1926 Groningen)

Sint Bernard puppy - doek - 33 x 47 cm - ges. l.o.

€ 12.000

A.J. van Wijngaerdt (Rotterdam 1808-1887 Haarlem)

Figuren bij huisje in zomerlandschap - paneel - 17,5 x 27 cm - ges. l.o.

€ 1.000

J. Reekers Jr. (Haarlem 1824-1895 Enkhuizen)

Fruitstilleven op plint - paneel - 33 x 25 cm - ges. en gedat (1851) r.o.

€ 1.275

A.J. van Prooijen (Groningen 1834-1898 Amsterdam)

Figuren in zomerlandschap (geïnspireerd op het oeuvre van H.P. Koekkoek) - doek - 54 x 70 cm - ges. r.o.

€ 825

Onbekend (vroeg 19e eeuw)

Figuren in boomrijk landschap - doek - 80 x 100 cm

€ 700

A. Hulk Jr. (1851-1922)

"Bebost zomerlandschap met figuren" - paneel - 60 x 80 cm - ges. r.o.

€ 2.800

Elisabeth (19e eeuw)

Flora - karton - 17 x 21 cm - ges. en gedat. (1847) r.o.

Koeien in landschap - paneel - 7,5 x 17 cm (2 x) - ges. r.o.

€ 800

J.V. Groenestein (19e eeuw)

Herder met koeien en Herder met schapen - paneel - 22,5 x 29,5 cm (2x) - ges. l.o. en 1x gedat. (1849) r.o.

€ 380

G. Craeijevanger (Utrecht 1810-1895 Utrecht)

Moeder met zuigeling te paard in gezelschap van soldaten - paneel - 18 x 21 cm - ges. l.o.

E. (Everhardus) Koster (Den Haag 1817-1892 Dordrecht)

Hollands riviergezicht met boten en figuren - paneel - 18 x 25 cm - ges. l.o.

A. Verhoesen (Utrecht 1806-1881 Utrecht)

Hoenderhof - paneel - 14,5 x 18,5 cm - ges. en gedat. (1880) l.o.

€ 1.800

Hollandse school (19e eeuw)

Zeilschepen op woelige zee - paneel - 15 x 17 cm

€ 450

Hollandse school (19e eeuw)

IJsvermaak in Hollands landschap bij ondergaande zon - doek - 86 x 106 cm - draagt signaturen C.H.J. Leickert en C.P. 't Hoen

€ 4.000

L.F.H.(Louis) Apol (Den Haag 1850-1936 Den Haag)

Winters bosgezicht - doek - 33,5 x 27,5 cm - ges. r.o.

€ 4.500

W.F. Hulk (Amsterdam 1852-1924 Londen)

Koeien in weidelandschap - doek - 50 x 76 cm - ges. r.o.

€ 875

J.F. Hoppenbrouwers (Den Haag 1819-1866 Den Haag) en C. Rochussen (Kralingen 1814-1894 Rotterdam)

"De vlucht van Lambert Meliszoon" - doek - 54 x 70 cm - ges. en gedat. (1862) l.o.

€ 2.000

J. (Johann) Beugelinck (1811-1845)

Familie bij stervende man - doek - 56 x 45 cm - ges. en gedat. (1840) l.o.

€ 900

J.H.B. Koekkoek (Amsterdam 1840-1912 Hilversum)

Vissersvolk op het strand bij zonsondergang - paneel - 26,5 x 36 cm - ges. r.o.

€ 4.200

J.H.L. Meijer (Amsterdam 1809-1866 Utrecht)

Schipbreuk voor rotsachtige kust - doek - 41 x 52 cm - ges en gedat. (1834) l.o.

J.L. Jonxis (Utrecht 1789-1867 Utrecht)

Vissersvrouw met vangst - paneel - 40 x 33 cm - ges. l.o. in plint

€ 750

H.E. Rademaker (Doesburg 1820-1885 Doesburg)

Figuren in landschap met kasteel - paneel - 52,5 x 75 cm

J. Hilverdink (Groningen 1813-1902 Amsterdam)

Hollands strandgezicht met boten en figuren - doek - 50 x 63 cm - ges. en gedat. (1850) r.o.

€ 4.200

F.J. van Rossum du Chattel (Leiden 1856-1917 Yokohama)

Wintergezicht met huisje aan beek - doek - 56,5 x 40 cm - ges. l.o.

€ 900

J.E. Heemskerck van Beest (Kampen 1828-1894 Den Haag)

Zeilboot bij havenmond - doek - 45 x 76 cm - ges. r.o.

€ 1.150

H.E. Reijntjens (Reyntjens) (Amsterdam 1817-1879 Amsterdam)

Dame in interieur - paneel - 52 x 40,5 cm - ges. en gedat. (1851) r.o.

€ 1.700

W.L.A. Andrea (Den Haag 1817-1873 Leiden)

Riviergezicht met de Grote Kerk te Overschie - doek - 51 x 67 cm - ges. en gedat. (1851) r.o.

€ 1.100

J.F. Hoppenbrouwers (Den Haag 1819-1866 Den Haag)

Figuur in panoramisch landschap - paneel - 18 x 24 cm - ges. l.o.

M.E. (Elisabeth) Verwoert (Amsterdam 1836-1905 Amsterdam)

Schip in nood op woeste zee - doek - 44 x 66 cm - ges. r.o.

€ 400

J. van Ravenswaay (Hilversum 1789-1869 Hilversum)

Figuren en vee in landschap - paneel - 24 x 31 cm - ges. r.o.

€ 1.100

L. Schulman (Hilversum 1851-1943 Duitsland)

Boomrijk landschap met figuren - paneel - 23,5 x 18,5 cm - ges. r.o.

€ 450

C.L.W. Dreibholtz (Utrecht 1799-1874 Utrecht)

Schepen in de branding - paneel - 30 x 37 cm - ges. r.o.

€ 850

Rustende figuren in glooiend landschap - paneel - 25 x 37,5 cm - ges. r.o.

€ 500

S.L. (Salomon Leonardus) Verveer (Den Haag 1813-1876 Den Haag)

Hollands rivierlandschap met figuren en boten bij een stad (ca. 1836-1839)- doek - 65 x 82 cm - ges. r.o.

Onbekend (19e eeuw)

Schipbreuk - marouflé - 38 x 74 cm

€ 650

Onbekend (19e eeuw)

Schepen voor de kust - doek - 61 x 94 cm

€ 825

A. Waldorp (Den Haag 1803-1866 Amsterdam)

Riviergezicht met statenjacht Vlissingen - doek - 107 x 155 cm - ges. en gedat. (1845) op linker zeilschip

€ 5.500

J.W. van Borselen (Gouda 1825-1892 Den Haag)

Figuren in zomerlandschap met wilgenbomen - doek - 45 x 70 cm - ges. en gedat. (1871) r.o.

€ 6.000

J. Weissenbruch (Den Haag 1822-1880 Den Haag)

Zomers stadsgezicht met gracht - doek - 38 x 52 cm - ges. l.o.

€ 7.500