Kunst-, Antiek- en Inboedelveiling December - Bieden vanaf 7 December

A.D. Copier flora vaas

Paarse glazen flora vaas - A.D. Copier, Leerdam - h. 35 cm

€ 380

L.F.H.(Louis) Apol ges.

L.F.H.(Louis) Apol ges. (Den Haag 1850-1936 Den Haag) - Molen bij Wassenaar in winters landschap - aquarel - 29 x 23 cm

€ 1.800

Noten damesbureau

Noten damesbureau met marquetterie - 18/19e eeuw - h. 104, br. 104 en d. 55 cm

€ 2.400

13-delige kerstgroep

13-delige geglazuurde aardewerk kerstgroep - Terraco - Sint Joris Keramische Industrie, Beesel - h. 13 tot 51 cm (5 beelden beschadigd)

€ 1.025

Turkoois plateel olifant

Turkoois plateel olifant - Chris van der Hoef - h. 22 cm (slagtanden minieme glazuurbeschadiging) (herkomst: collectie Prins Bernhard)

€ 360

Creme plateel olifant

Creme plateel olifant - Chris van der Hoef voor Hille, Zaandam - h. 10,5 cm (herkomst: collectie Prins Bernhard)

€ 100

D.J. Ekkel ges.

D.J. Ekkel ges. - Stilleven met schalen en fruit op plint - board - 85 x 122 cm

€ 3.200

Franse glaspendule

Geelkoperen met zwartmarmeren Franse glaspendule - h. 48, br. 24 en d. 18 cm (schilfertjes en knopje deur ontbreekt)

€ 725

Blauw Chinees schoteltje

Blauw Chinees schoteltje - Wanli - Ø 14 cm (barstje)

€ 110

Charlotte van Pallandt

Charlotte van Pallandt - "Truust met gekruiste armen" - brons (nagietsel) - h. 20 cm

€ 450

5 porseleinen vazen

5 diverse gekleurde porseleinen vazen - Royal Copenhagen - h. 5,5 tot 24 cm

€ 475

2-deurs noten kabinet

2-deurs noten kabinet met 4-laden in gebogen onderkast - 18e eeuw - h. 245, br. 190 en d. 64 cm

€ 975

Paar Japanse dekselpotten

Paar 8-kantige gekleurde Japanse dekselpotten - ca. 1700 - h. 59 cm (1 gerestaureerd en beide met barst)

€ 3.000

Paar lederen fauteuils

Paar gecapitoneerde bruin lederen fauteuils

€ 625

A.J. Groenewegen ges.

A.J. Groenewegen ges. (Rotterdam 1874-1963 Horn) - Herder met schaapskudde - aquarel - 30 x 39 cm

Bronzen tuinvaas

Bronzen tuinvaas met engelen en leeuwenmaskers - h. 90 cm

€ 2.400

Bronzen tuinvaas

Bronzen tuinvaas met saters en ramskoppen - h. 88 cm

€ 2.000

Chippendale stijl eetkamerset

Eetkamerset bestaande uit rechthoekige noten uitschuiftafel met 2 tussenbladen à 61 cm, 2 armstoelen en 10 stoelen bekleed met damast - Chippendale stijl - bladmaat 190 x 118 cm (inclusief beschermbladen voor het blad)

€ 1.175

J.H.H. Bevort ges.

J.H.H. Bévort ges. (Utrecht 1917-1996 Schoorl) - Koeien in landschap - doek - 110 x 140 cm

€ 300

P. Brouwer ges.

P. Brouwer ges. (geb. Utrecht 1935) - Molen in landschap bij avondzon - doek - 120 x 140 cm

€ 260

Serpentijnen waterbuffel

Gesneden serpentijnen waterbuffel - h. 30 cm

€ 120

5 Herend hazen

5 gekleurde porseleinen hazen - Herend - h. 3 tot 13,5 cm

€ 140

Glazen vaasje

Beschilderd glazen vaasje - Chris Lanooy, Leerdam (unicamerk) - h. 10 cm (glascorrosie)

€ 180

Charlotte van Pallandt

Charlotte van Pallandt - Vrouw met reekalf - brons (nagietsel) - h. 19 cm

€ 300

8-kantige glazen vaas

8-kantige glazen vaas met decor van zon en maan - h. 25 cm

€ 45

2 gekleurde porseleinen vogels

2 gekleurde porseleinen vogels - Wenen - h. 14,5 cm

€ 120

Gekleurde porseleinen kemphaan

Gekleurde porseleinen kemphaan - Royal Copenhagen - h. 7,5 cm

€ 100

11 groene glazen

11 groene glazen - 18/19e eeuw (4 glazen schilfer aan voet)

€ 260

Vermoedelijk Carel Kip

Vermoedelijk Carel Kip - Boeskool manneke - brons op houten voetstuk - h. 15/18 cm

€ 65

Opgezette winterkoning

Opgezette winterkoning op boomstronk - h. 9,5 cm

€ 20

D.J. Ekkel init.

D.J. Ekkel init. - Stilleven met lampetstel en granaatappels - board - 63,5 x 105 cm

€ 2.100

3-zits groen lederen bank

3-zits groen lederen bank met losse zitkussens - br. 210 en d. 98 cm

€ 1.200

3-zits groen lederen bank

€ 1.225

Boulle klok

Boulle klok met bekroning van Putto - H&F, Paris - h. 60 cm

€ 1.800

Paar duivels als tuinbeelden

Paar betonnen duivels als tuinbeelden - h. 57 cm

€ 525

Doopvond schelp

Doopvond schelp - h. 21, br. 48 en d. 30 cm

€ 200

Onbekend - Jongens- en meisjesbuste - brons op marmeren voetstuk - h. 32/36 cm

€ 120

Tafelschemerlamp

Gemarmerde metalen tafelschemerlamp met 3 zuilen en leeuwenkoppen - h. 90 cm

€ 100

14-delige kerstgroep

14-delige geglazuurde aardewerk kerstgroep - Terraco - St. Joris Keramiek Industrie, Beesel - h. 7,5 tot 39 cm

€ 775

Armstoel

Kastanjehouten armstoel met lederen zitting en rug naar 17e eeuws model

€ 180

Ikoon

Ikoon - "Maria Wladimirskaja" - Rusland - 19e eeuw - 37 x 30 cm (gerestaureerd en enkele schilfertjes)

€ 225

Franse bergiere

Houten Franse bergière bekleed met gebloemde stof - Louis XVI-stijl

€ 340

Louis XVI cilinderbureau

Mahonie Louis XVI cilinderbureau - h. 114, br. 110 en d. 54 cm (behoeft restauratie)

€ 130

Frans pendulestel

3-delig marmeren met bronzen Frans pendulestel - ca. 1880 - h. 33 en 47 cm

€ 170

Gekleurde Japanse vaas

Gekleurde Japanse vaas - ca. 1900 - h. 37,5 cm (boorgat)

€ 250

Felix Charpentier

Felix Charpentier - Waternimf - brons (Parijs' gietersstempel) op marmeren voetstuk - h. 26/31 cm

€ 240

C.P. de Witte ges.

C.P. de Witte ges. - Varkens in modderpoel - doek - 37 x 61 cm

€ 120

F. (Folkert) Post ges.

F. (Folkert) Post ges. (Midlum 1880-1954 Abcoude) - "Rozen op tafel" - maroufle - 24 x 30 cm

€ 110

Rob de Haas ges.

Rob de Haas ges. - Wandelaars in besneeuwd landschap - doek - 50 x 40 cm

€ 90

L. van der Vlist ges.

L. van der Vlist ges. (Numansdorp 1894-1962 Voorburg) - Zicht op boerderij - doek - 45 x 71 cm

€ 130

Onduidelijk ges. (20e eeuw)

Onduidelijk ges. (20e eeuw) - Stilleven met fles - paneel - 33 x 27 cm

€ 50

Onbekend (17e eeuw)

Onbekend (17e eeuw) - Voorstelling naar Rembrandt - paneel (barsten) - 38 x 30 cm

€ 260

Armfauteuil

Beuken armfauteuil bekleed met damast - Louis XVI-stijl

€ 240

Delfts blauwe wandschotel

Delfts blauwe wandschotel met voorstelling naar Louis Apol - DPF - Ø 39 cm

€ 180

Engelse salontafel

Ronde eiken Engelse salontafel - Ø 84 cm

€ 160

Zaagtand

Zaagtand op marmeren voetstuk - h. 99/121 cm (enkele tanden beschadigd)

€ 220

Martens (1933)

Martens (1933) - Vrouwenbuste - gepatineerd gips - h. 39 cm (schilfertjes)

€ 30

Engelse theestoof

Noten Engelse theestoof met geelkoperen ketel - h. 51 cm

€ 65

2 kopjes en 4 schoteltjes

2 porseleinen kopjes en 4 schoteltjes met beschildering van Putti - Meissen (1 kopje barst en 1 kopje gerestaureerd)

€ 180

Paar blauw Chinese borden

Paar blauw Chinese borden - 18e eeuw - Ø 21,5 cm (1 met schilfer)

€ 55