Kunst, Antiek en Inboedelveiling Januari

Rozenhouten commode

Antieke gebombeerde commode met parquetterie van satijn- en vruchtboomhout, bronzen beslag en marmeren blad - h. 82, br. 125 en d. 62 cm

€ 2.600

Teakhouten vintage wandmeubel

Teakhouten vintage wandmeubel met 4 deuren, 4 laden en klep - h. 182, br. 154 en d. 45 cm

€ 300

Vintage Pastoe dressoir

Eiken vintage dressoir met 2 deuren en 4 laden - UMS Utrecht, Pastoe - h. 87, br. 190 en d. 50 cm

€ 380

Bruno Zach

Bruno Zach - Erotische scene - brons (Parijs gietersstempel) op marmeren voetstuk - h. 17,5 cm

€ 300

Rozenhouten commode

Rozenhouten Franse commode met parquetterie van palissander, bronzen beslag, 4 laden in gebogen front en roze marmeren blad - 19e eeuw - h. 85, br. 130 en d. 65,5 cm

€ 1.650

12 flessen wijn Chateau Koekoeksduin

12 flessen wijn in kist - Chateau Koekoeksduin, Hospices de Beaune, Mazis-Chambertin Grand Cru 2006

€ 525

Microscoop in kist

Geelkoperen microscoop in mahoniekist - h. 24/26,5 cm

€ 55

Mensen schedel

Mensen schedel voor anatomisch gebruik (herkomst Duitsland ca. 1950)

Jef Lambeaux

Jef Lambeaux - "Deux jeune femme au plaisir" - brons op wit marmeren voetstuk - h. 7,5/9,5 cm

Rechthoekige mahonie Engelse tafel

Rechthoekige mahonie Engelse coulisse tafel met 4 tussenbladen a 60 cm - bladmaat 155 x 125 cm

€ 1.300

Onbekend - Vrouwenbuste - marmer - h. 56 cm

€ 200

Thierry Jac. van Rijswyck (1911-1958)

Thierry Jac. van Rijswyck (1911-1958) - Arbeider - brons - h. 30 en br. 51 cm

€ 220

Paar houten zuilen

Paar vierkante geschilderde deels vergulde houten zuilen - h. 120 cm

€ 725

Noten armstoel

Noten armstoel - ca. 1880

€ 55

Marmeren kolompendule

Marmeren kolompendule met verguld bronzen beslag - h. 49 cm (beschadigingen en samengesteld)

Onbekend (18e eeuw)

Onbekend (18e eeuw) - Bijbelse voorstelling - doek (craquelé) - 50 x 46 cm

€ 150

Onbekend (A. Waldrop ges.) - Bloemstilleven op plint - paneel - 40 x 30 cm

€ 130

2-deurs noten kabinet

2-deurs noten kabinet met 4 laden in gebogen onderkast - 18e eeuw - h. 245, br. 190 en d. 64 cm

€ 1.025

Paar tafelschemerlampen

Paar gepatineerde en vergulde metalen tafelschemerlampen met vrouwfiguren - h. 78 cm

€ 360

Houten schaalmodel van zeilschip

Houten schaalmodel van zeilschip - h. 74 cm

€ 190

Houten schaalmodel van zeilboot

Houten schaalmodel van zeilboot - h. 68 cm

€ 55

Houten schaalmodel van zeilschip - h. 87 cm

€ 160

Betaaltafel

Rechthoekige vruchtboomhouten betaal tafel - bladmaat 144 x 81 cm

€ 500

6 Windsor armstoelen

6 gebeitste iepen Windsor armstoelen

€ 1.200

3 diverse Meissen koffiepotten

3 diverse wit porseleinen koffiepotten met polychroom bloembeschildering - Meissen - h. 25.5 cm (2 dekselknoppen gerestaureerd)

€ 220

Wit porseleinen vaas

Wit porseleinen vaas met polychroom bloembeschildering - Meissen - h. 28,5 cm

€ 170

Porseleinen Meissen schaal en paar vaasjes

Ronde porseleinen schaal met ajour rand en paar porseleinen vaasjes met polychroom bloembeschildering - Meissen - Ø 23 en h. 18 cm

€ 220

Meissen koffiepot en 2 kop en schotels

Wit porseleinen koffiepot en 2 diverse kopjes en schoteltjes met polychroom bloembeschildering - Meissen - 5,5 en 26 cm

€ 130

Meissen mokkaservies

6-persoons porseleinen mokkaservies met polychroom bloembeschildering bestaande uit: mokkapot, roomkannetje, suikerpot en 6 kop en schotels in cassette - Meissen

€ 1.075

PJ.H. Jurres ges.

PJ.H. Jurres ges. (Leeuwarden 1875-1946 Amsterdam) - Rustende ruiters - doek - 13,5 x 28,5 cm

€ 200

F. (Fritz) Möritz ges.

F. (Fritz) Möritz ges. (Düsseldorf 1922 - 1994 Niederzier) - Elegante dame - doek - 30 x 30 cm

€ 1.025

Tafelschemerlampvoet

Groene porseleinen olielamp met bronzen montuur als tafelschemerlampvoet - h. 53 cm

€ 300

Per Abramsen

Per Abramsen - Tafel met gezicht - brons - h. 17,5 cm

€ 260

Blauw Chinese vaas - h. 36 cm

€ 200

Koromandel houten arend

Gesneden koromandel houten arend - "Aangeboden aan de R.A.C. door de firma H. Pander&Zonen, 10 sept 1927" - h. 27,5 cm

€ 2.300

Biedermeier tafel

Ronde vruchtboomhouten Biedermeier tafel - Ø 100 cm

€ 160

Mahonie pottenkastje

Mahonie pottenkastje met jaloeziedeur en lade - h. 60, br. 47 en d. 29,5 cm

€ 180

Onbekend (ca. 1900)

Onbekend (ca. 1900) - Strandje met Napolitaanse kinderen - paneel - 19 x 31 cm

€ 190

Onbekend - Geitje - brons - h. 33 cm

€ 225

Gekleurde tincraquele schaal

Gekleurde tincraquelé glazen schaal - vermoedelijk A.D. Copier - Ø 36,5 cm

€ 40

Schwarzwalder halstoel

Houten Schwarzwalder halstoel

€ 220

Smeedijzeren wandtafel

Beschilderde smeedijzeren wandtafel met marmeren blad - h. 75, br. 116 cm

Onbekend - Diana zittend op kruk met leeuwenpoten - brons op houten voetstuk - h. 31/41 cm

€ 530

Louis XVI secretaire

Mahonie Louis XVI secretaire - h. 150, br. 96 en d. 46 cm (sleutel ontbreekt)

€ 240

Zwart marmeren pendule

Zwart marmeren met verguld bronzen pendule met kwartierslag en dubbele bel - Zwitserland, ca. 1810 - h. 32 cm

€ 1.400

Gekleurde plateel vaas

Gekleurde plateel vaas - Rozenburg - h. 29 cm (barst in hals en standring gerestaureerd)

€ 130

Mahonie Louis XVI secretaire

Mahonie Louis XVI secretaire - h. 150, br. 90 en d. 44 cm

€ 90

Paar witte opaline glazen vazen

Paar witte opaline glazen vazen met vergulde biezen - h. 39 cm

€ 200

Engelse tafelklok

Noten Engelse tafelklok met maanstand - John Smith, London - h. 40 cm

€ 280

Paar plateel vazen

Paar gekleurde plateel vazen - Zuid-Holland, Gouda - h. 31 cm

€ 190

A.D. Copier flora vaas

Bruine glazen flora vaas - A.D. Copier, Leerdam - h. 16 cm

€ 90

Glazen vaasje - Tiffany&Co

Glazen vaasje met kraag - Tiffany & Co - 20e eeuw - h. 9,5 cm

Porseleinen pinguin

Creme porseleinen pinguin - Schwarzburger Werk - h. 18,5 cm

€ 110

Glazen schaaltje - Daum

Glazen schaaltje met gekleurde roos - Daum, France - 20e eeuw - h. 6 cm

Charlotte van Pallandt

Charlotte van Pallandt - Staande dame - brons (nagietsel) - h. 20 cm

€ 1.050

Gekleurd aardewerk bord

Gekleurd aardewerk bord met gestileerd bloemmotief - Ø 26,5 cm

€ 40

8-kantige glazen vaas

8-kantige gematteerd glazen vaas - vermoedelijk A.D. Copier, Leerdam - h. 18 cm

€ 65

Persglazen sculptuur van vis

Persglazen sculptuur van vis - Sabino, France - h. 11 cm

€ 90

Plateel schaaltje

Plateel schaaltje met gestileerd decor van bloemen - Potterij Rembrandt Nijmegen - Ø 13 en h. 5,5 cm

€ 35

Plateel dekselpot

Gekleurde plateel dekselpot - mogelijk Rozenburg - ca. 1886 - h. 29 cm (deksel gelijmd)

€ 2.000