Kunst-, Antiek- en Inboedelveiling Februari

B. te Gempt

B. te Gempt (Batenburg 1826-1879 Amsterdam) - Hond op stoel - paneel - 19,5 x 25 cm

€ 825

Schildvormig houten tafeltje met marqueterie van bloemen

Schildvormig houten tafeltje met marqueterie van bloemen - Emile Gallé, Nancy gesigneerd - bladmaat 54 x 52 cm

€ 360

R.D. (Rolf Dieter) Meyer-Wiegand ges.

R.D. (Rolf Dieter) Meyer-Wiegand ges. (Krefeld 1929-2006 Keulen) - Elegante dames op het strand - marouflé - 29 x 24 cm

€ 280

Groen geemailleerde Japanse vaas

Groen geëmailleerde Japanse vaas met decor van bloemen - h. 20 cm

€ 90

H. van Leeuwen (Van Oudewater) ges.

H. van Leeuwen (Van Oudewater) ges. (Ter Aar 1890-1972 Voorburg) - Schilder in atelier met naakte dame - marouflé - 64 x 77 cm

€ 425

Rozenhouten credenskast

Rozenhouten met noten credenskast met bronzen beslag op tafelpoot met lade - Louis XV stijl - h. 150, br. 80 en d. 47 cm

€ 260

Geelkoperen bureaulamp

Geelkoperen bureaulamp op blauw geschilderde gietijzeren voet - h. 34 cm

€ 200

Diepe Delfts blauwe schotel

Diepe Delfts blauwe schotel met gecontourneerde rand - De Porceleyne Clauw - Ø 36 cm (schilfers)

€ 60

Onbekend - Borstbeeld van dame - wit marmer op zwart marmeren voetstuk - h. 48/59 cm

€ 200

Engelse vitrinekast

1-deurs mahonie Engelse vitrinekast met gebogen deur en ingelegde bies - ca. 1900 - h. 167, br. 70 en d. 39 cm

€ 260

B. Kunst ges.

B. Kunst ges. - Mansportret - doek - 50,5 x 40,5 cm

€ 170

Ronde Delfts blauwe plaquette

Ronde Delfts blauwe plaquette met voorstelling naar Rembrandt in striklijst - DPF - Ø 46 cm (gebarsten)

€ 170

P. Brouwer ges.

P. Brouwer ges. (geb. Utrecht 1935) - Zeiljacht op zee - doek - 70 x 50 cm

€ 160

Boulle consoleklok

Boulle consoleklok - h. 81 cm

Rijkgesneden noten armstoel

Rijkgesneden noten armstoel bekleed met gebloemde stof

€ 180

Mahonie theekist

Rechthoekige gebogen mahonie theekist - 18e eeuw - h. 15, br. 25 en d. 16 cm (schilfer aan achter-onderzijde)

€ 100

Empire pendule

Grijs marmeren Empire pendule - h. 39 cm

€ 240

Onbekend - Zittende figuren - brons - h. 14 cm

€ 160

Louis XVI tabakspot

Gelakte koperen Louis XVI tabakspot - h. 14 cm

€ 200

Blauw aardewerk vaasje

Blauw aardewerk vaasje - Nicolas Dings, Makkum - h. 18,5 cm

€ 100

Eiken piedestal

Eiken piëdestal met schuif - Louis XVI-stijl - 19de eeuw - h. 80 en bladmaat 37 x 34 cm

€ 240

Koperen met geelkoperen doofpot

Koperen met geelkoperen Biedermeier doofpot - h. 43 cm

€ 45

Paar aardewerk dekselvazen

Paar blauw bedrukte aardewerk dekselvazen - ca. 1900 - h. 43 cm

€ 80

L.P.(Louis) Stutterheim

L.P.(Louis) Stutterheim (Rotterdam 1873-1943 Gouda) - Bloemstilleven - karton - 43,5 x 32 cm

€ 120

Noten tafelklok

Noten tafelklok - h. 42 cm

€ 110

T.F. Goedvriend ges.

T.F. Goedvriend ges. (Rheden 1879-1969 Warnsveld) - ''Boerderij op Ameland'' - paneel - 26 x 38 cm

€ 200

Yixing vaas

Yixing vaas met gevlochten reliëf en montering van bronzen krabben - h. 22 cm (met originele doos)

€ 200

Matthijszen den Reyer

Matthijszen den Reyer - Zittende hazewindhond - gebronsd beton - h. 80 cm

€ 425

Vruchtboomhouten eetkamerset

Rechthoekige vruchtboomhouten tafel en 6 armstoelen met gestreepte stoffen zitting - bladmaat 220 x 100 cm

€ 380

Onbekend - Figuren in landschap - doek - 63 x 81 cm

€ 280

Paar blauw Chinese vazen

Paar blauw Chinese vazen - 19e eeuw - h. 30,5 cm (1 beschadigd)

€ 200

Opgezette vis

Opgezette vis - h. 3/7,5 cm

€ 20

Onbekend - Taurus - brons op marmeren voetstuk - h. 14/20 cm

€ 320

Gekleurd porseleinen beeld

Gekleurd porseleinen beeld van Hans Christian Andersen - Bing & Grondahl - h. 22,5 cm

€ 60

Blauw Chinese schotel

Blauw Chinese schotel met decor van perkje - 18e eeuw - Ø 32 cm (schilfer)

€ 60

Sancai papegaai

Groen geglazuurde terracotta sancai papegaai - 19e eeuw - h. 23 cm (barsten)

€ 110

Gelobd Chinees Imari trekpotje

Gelobd Chinees Imari trekpotje - 18e eeuw - h. 10 cm (deksel afwijkend, schilfertje en potje schilfertje en bakfout)

€ 80

Gelobd Chinees Imari trekpotje - 18e eeuw - h. 12 cm (schilfer, barstje in oor en deksel gelijmd)

€ 50

Chinees keizerspaar

Gesneden ivoren Chinees keizerspaar - ca. 1900 - h. 5,5 cm

€ 75

Opaline glazen bokaal

Beschilderde opaline glazen bokaal - h. 17 cm

€ 20

Onbekend - Zittende Indonesische man met mand - brons - h. 21 cm

€ 425

Emaille plaquette

Emaille plaquette met voorstelling van zicht op meer - 8 x 9 cm

€ 55

Antiek knoopglas en spiraalglas

Antiek knoopglas en spiraalglas - h. 15,5 en 16 cm

€ 140

Diepe blauw Chinese schotel

Diepe blauw Chinese schotel met decor van reiger in landschap en gecontourneerde rand - Wanli - Ø 37 cm (beschadigd)

€ 220

4 achtkantige famille rose borden

4 achtkantige famille rose borden - 18e eeuw - Ø 22,5 (schilfertjes en 1 met barst)

€ 150

Blauw Chinees bord

Diep blauw Chinees bord - 18e eeuw - Ø 22,5 cm

€ 50

6-kantig persglazen bord

Groen 6-kantig persglazen bord - gemerkt H.P. Berlage, Leerdam - Ø 23 cm (persfout)

€ 160

3 blauw Chinese schoteltjes

3 blauw Chinese schoteltjes met decor van lange lijs en zotjes - Kangxi - Ø 10 cm (schilfertjes en 1 met barstje)

€ 90

Rijkgesneden palmhouten Indiaas doosje

Rijkgesneden palmhouten Indiaas doosje - h. 3, br. 9 en d. 5 cm (beschadigd)

€ 110

Struisvogelei

Struisvogelei op zwartgelakt houten voetstuk - h. 26 cm

€ 140

Paar Louis XVI theekistjes

Paar mahonie Louis XVI theekistjes - h. 12,5 cm (slotplaatjes ontbreken, 1 knopje afwijkend)

€ 120

Japans Imari kalebas vaas

Geribde Japans Imari kalebasvaas - ca. 1900 - h. 30 cm

€ 80

Uil

Coenrad - Uil - brons (Parijs gietersstempel) op marmeren voetstuk - h. 20/33,5 cm

€ 360

Gekleurde porseleinen vaas

Gekleurde porseleinen vaas - Hummingbird, Franz Porcelain - h. 21 cm

€ 150

Chinees helmkannetje

Blauw Chinees helmkannetje - 18e eeuw - h. 12,8 cm (gerestaureerd)

€ 45

3 blauw Chinese kopjes en 4 schoteltjes

3 blauw Chinese kopjes en 4 schoteltjes - 18e eeuw (schoteltjes met schilfers en 2 beschadigd)

€ 65

Chinees porseleinen pompoen

Chinees porseleinen pompoen - h. 10 cm

Blauw Chinees dekselkannetje

Blauw Chinees dekselkannetje met zilveren montuur - 18e eeuw - h. 13 cm (beschadigd)

€ 70

Delfts blauwe kwispedoor

6-kantige Delfts blauwe kwispedoor met gecontourneerde rand - De Porceleyne Byl - 18e eeuw - h. 11 cm (gerestaureerd)

€ 100

A.F. Pieck ges.

A.F. Pieck ges. (Den Helder 1895-1987 Overveen) - Paraplu verkoper - ets - 9 x 5 cm

€ 140