Kunst-, Antiek- en Inboedelveiling Maart

Spiegel in geschilderde houten lijst

Spiegel in geschilderde houten lijst - Louis XVI stijl - 144 x 78 cm (minieme beschadigingen)

€ 220

Polychroom en gesneden houten Madonna met kind

Polychroom en gesneden houten Madonna met kind - Zenz Prinoth - St. Ulrich Gröden - h. 44 cm (1 vinger beschadigd)

€ 800

Rechthoekige noten salontafel

Rechthoekige noten salontafel - bladmaat 150 x 110 cm

€ 600

8-kantig blauw Chinees bord

8-kantig blauw Chinees bord - 18e eeuw - Ø 22,5 cm (schilfertjes)

€ 75

Naaikist

Mahonie naaikist met intarsia bies - 19e eeuw - h. 15, br.23,5, d. 14,5 cm

€ 100

Moderne draaifauteuil

Moderne beige lederen draaifauteuil op chromen poot met bijbehorende voetenbank

€ 260

Moderne draaifauiteuil

Moderne beige lederen draaifauteuil op chromen poot met bijbehorende voetenbank (1 armlegger ligt beschadigd)

€ 190

Onbekend - Damesportret - doek (ovaal) - 78 x 65 cm

€ 280

Gepatineerde koperen vaas

Gepatineerde koperen vaas met Japans decor - WMF - h. 26,5 cm

€ 120

5 Lowestoft borden

5 Lowestoft borden - 18e eeuw - Ø 23 cm (2 met barst)

€ 170

2-deurs kussenkast

2-deurs palissander met ebben kussenkast met ranken - 17e eeuw - h. 207, br. 195 en d. 66 cm

€ 525

R.D. (Rolf Dieter) Meyer-Wiegand ges. (1964)

R.D. (Rolf Dieter) Meyer-Wiegand ges. (1964) (Krefeld 1929-2006 Keulen) - Stilleven met kop en schotel - paneel - 24 x 19 cm

€ 110

Bronzen olifant

Bronzen olifant op houten voetstuk - China - h. 9,5/11,5 cm

€ 220

Bronzen olifant

Bronzen olifant met tijgers op houten voetstuk - China - h. 12,5/ 15,5 cm (staart gesoldeerd)

€ 200

Mahonie Louis XVI halfmaantafel

Mahonie Louis XVI halfmaantafel - h. 73, br. 75 en d. 39 cm

€ 80

Paar Chinese monniken

Paar polychroom en gesneden houten Chinese monniken - h. 25 cm

€ 190

Onbekend (19e eeuw)

Onbekend (19e eeuw) - Zeegezicht met zeilschepen - paneel - 15,5 x 21 cm

€ 150

Ovale coulissenafel

Ovale mahonie Engelse coulissentafel met 1 tussenblad à 43 cm - bladmaat 171/214 x 106 cm

€ 150

Voorstellingen van Chinese geisha's met kind

Paar op zijde geschilderde voorstellingen van Chinese geisha's met kind - 82 x 37 cm

€ 100

3 diverse glazen spijkervaasjes

3 diverse glazen spijkervaasjes - Leerdam - h. 7 tot 8,5 cm

€ 60

C. Cornelisz ges.

C. Cornelisz ges. - Stilleven met schelpen- paneel - 20 x 25 cm

€ 100

Celadon vaas en kom

Celadon vaas met reliëf van draak - 19e eeuw (schilfer) - en Celadon kom (barst en schilfer) - h. 21 en Ø 21 cm

€ 80

2 glazen vaasjes

Glazen vaasje - A.D. Copier, Leerdam en vaasje - Val St. Lambert - h. 9 en 8 cm

€ 40

C. Cornelisz ges.

C. Cornelisz ges. - Stilleven met roemer en brood - paneel - 13 x 18 cm

€ 80

Ivoren Chinese sumoworstelaar en zittende man

Gesneden ivoren Chinese sumoworstelaar en zittende man - ca. 1900 - h. 8,5 en 10 cm

€ 260

2 bronzen beeldjes

2 bronzen beeldjes van faun en vrouw in erotische houding - h. 9 en 11 cm

€ 120

Blikken mechanische speelgoedhond

Blikken mechanische speelgoedhond - h. 13 cm

€ 45

Ivoren Chinese wijsgeer

Gesneden ivoren Chinese wijsgeer op houten voetstuk - ca. 1900 - h. 17,5 cm

€ 110

Ivoren Chinese vrouw

Gesneden ivoren staande Chinese vrouw op houten voetstuk - ca. 1900 - h. 17,5/20 cm

€ 152

Consoletafel met spiegel

Vergulde houten consoletafel met marmeren blad en spiegel - Louis XV-stijl - h. 252, br. 124 en d. 42 cm

€ 340

Paar blauw Chinese bloempotten

Paar blauw Chinese bloempotten op onderschotels - Ø 20,5 cm

€ 90

Frans fauteuiltje

Geschilderd houten Frans fauteuiltje bekleed met gobelin

€ 110

Paar groene glazen vazen

Paar groene glazen vazen met emaille beschildering - 19e eeuw - h. 32 cm

€ 160

Meissen koffieservies

Bietenrode porseleinen koffiepot, 4 kopjes en 4 schoteltjes, 2 dejeuners, melkkan, suikerpot en kandelaar - Meissen

€ 380

Palissander penselenpot

Palissander penselenpot - h. 24 en Ø 21 cm (Dalbergia odorifera)

€ 550

Globe

Globe op mahonie voet - Erdglobes der Deutschen Buch-Gemeinschaft, Berlin - h. 65 cm

€ 160

Chinese vaas met craquele glazuur

Chinese vaas met craquele glazuur - h. 42 cm

€ 140

Rechthoekige eiken uitschuiftafel

Rechthoekige eiken uitschuiftafel met rijkgestoken poot - bladmaat 121/221 x 83 cm

€ 110

Math. Moreau

Math. Moreau - Vrouw met harp - brons op marmeren voetstuk - h. 69/75 cm (nagietsel)

€ 200

4-delig gekleurd plateel rookstel op blad

4-delig gekleurd plateel rookstel op blad - Regina, Gouda (2 delen met randbeschadiging)

€ 65

Paar Rietveld stijl stoeltjes

Paar geschilderde houten kinderstoeltjes -Rietveld stijl - h. 60 cm

€ 50

Vermoedelijk Fedor van Kregten

Vermoedelijk Fedor van Kregten (Diever 1871-1937 Den Haag) - Processie met Arabieren - doek - 78 x 59,5 cm

€ 340

Repiens

Repiens - Oude man met grijze baard - paneel - 24 x 18,5 cm

€ 120

X. Münninghoff

X. Münninghoff (Xeno) (Deventer 1873-1944 Barneveld) - Beek bij Wolfheze - board - 24 x 30 cm

€ 200

Onbekend - Herenportret - paneel - 35 x 29 cm

€ 270

J. Lansaat

J. Lansaat - Garderen, Veluwe - doek - 24,5 x 30 cm

€ 18

1-deurs Engels vitrinekastje

1-deurs mahonie Engels vitrinekastje met gebogen front - ca. 1900 - h. 101, br. 53 en d. 36 cn

€ 240

Degas

Degas - Ballerina - brons (Parijs gietersstempel) op marmeren voetstuk - h. 34/38 cm (nagietsel)

€ 900

Engelse schoorsteenklok

Mahonie schoorsteenklok - William Macham, London - h. 43 cm

€ 80

Louis XVI secretaire

Mahonie Louis XVI secretaire - h. 150, br. 93 en d. 45 cm

€ 240

Satsuma vaas

Satsuma vaas - h. 40 cm

€ 190

Goldscheider

Goldscheider - ''Diabolo'' - brons (Parijs gietersstempel) op marmeren voetstuk - h. 36/42 cm (nagietsel)

€ 90

7 achtkantige blauw Chinese kopjes en 6 schoteltjes

7 achtkantige blauw Chinese kopjes en 6 schoteltjes - 18e eeuw (schilfertjes, 2 kopjes en 1 schoteltje barstje)

€ 298

Geelkoperen reisklok

Geelkoperen reisklok in houten foudraal - h. 15 cm (glas schilfer)

€ 90

Mangred

Mangred - Zittende dame met duif - brons (Weens gietersstempel) op marmeren voetstuk - h. 20/22 cm

€ 450

Gruber

Gruber - Fazant met kuikens - brons op marmeren voetstuk (schilfertjes) - h. 8,5/10,5 cm

€ 55

5 blauw Chinese kopjes en 6 schoteltjes

5 blauw Chinese kopjes en 6 schoteltjes - Kangxi (beschadigd)

€ 287

Ludvik Simek (1837-1886)

Ludvik Simek (1837-1886) - Gladiator - brons op marmeren voetstuk (schilfers) - h. 20/22,5 cm

€ 110

Japanse lakdoos

Ovale Japanse lakdoos - h. 4, br. 29 en d. 21 cm

€ 45

Blauw Chinese theepot

Blauw Chinese theepot - 18e eeuw - h. 10,5 cm (beschadigd)