Voorjaarsveiling Kunst & Antiek 2018

G.A.L. Morgenstjerne Munthe (Dusseldorf 1875-1927 Leiden)

Visafslag op het strand - doek - 33 x 50 cm - ges. en gedat. ('94) r.o.

€ 2.800

Vissersvolk bij Katwijkse botter - doek - 33,5 x 50,5 cm - ges. en gedat. ('95) r.o.

€ 3.800

D.A.C. Artz (Den Haag 1837-1890 Den Haag)

Moeder met kinderen in de duinen - paneel - 28,5 x 42,5 cm - ges. r.o.

€ 1.350

C.D.L. (Constant) Artz (Parijs 1870-1951 Soest)

Eendenfamilie aan waterkant - paneel - 40 x 50 cm - ges. l.o.

€ 1.325

Eendenfamilie aan waterkant - paneel - 40 x 50 cm - ges. r.o.

€ 925

Eendenfamilie bij waterkant - paneel - 18 x 24 cm - ges. r.o.

€ 800

L. (Lucie) van Dam-van Isselt (Bergen op Zoom 1871-1949 Den Haag)

Stilleven - paneel - 26 x 39,5 cm - ges r.o.

€ 1.400

Y.H.(Ype) Wenning (Leeuwarden 1879-1959 Wassenaar)

Gezicht op gracht - doek 15 x 20 cm - ges. r.o.

€ 160

A.B. (Anton) Dirckx (Rotterdam 1878-1927 Den Haag)

Bloeiende bollenvelden met figuren - doek - 18,5 x 25 cm - r.o.

W.B. Tholen (Amsterdam 1860-1931 Den Haag)

Bootje op plas - marouflé - 24,5 x 43 cm - ges. l.o.

€ 1.325

Huisje in landschap met sloot - marouflé - 36,5 x 22,5 cm - ges. l.o.

€ 1.225

T.E.A.(Théophile) de Bock (Den Haag 1851-1904 Haarlem)

Boerin met koeien op landweg - doek - 32 x 50 cm - ges l.o.

H. (Hobbe) Smith (Witmarsum 1862-1942 Amsterdam)

Polderlandschap met molen - doek - 31 x 48,5 cm - ges. l.o.

€ 550

J. (Jan) van Vuuren (Molenaarsgraaf 1871-1941 Ermelo)

Dorpsgezicht met figuren bij bruggetje - doek - 40 x 50 cm - ges. r.o.

€ 550

A. Hulk II Amsterdam (Amsterdam 1843-1919)

Bosgezicht met houtsprokkelaarster - doek - 25,5 x 18,5 cm - ges. r.o.

Omgeving A. Hulk (Londen 1813-1897 Londen)

Havengezicht - paneel - 18 x 24 cm

Jan H.B. Koekkoek (Amsterdam 1840-1912 Hilversum)

Vissers op het strand - paneel - 21 x 31 cm (herkomst: 1987: Sotheby's, London, 23 maart 1987, lotnr. 113 1885: Gallery H. Koekkoek, London)

€ 2.600

W.A. van Deventer (Den Haag 1824-1893 Den Haag)

Terugkerende vissers bij avondlicht - paneel - 23 x 31 cm - ges. r.o.

A. Pleijsier (Vlaardingen 1819-1879 Vreeland)

Kustgezicht met figuren diverse zeilschepen - doek - 58 x 82 cm - ges r.o.

€ 1.425

Van Steen (19e eeuw)

Vissersvrouw met dochter op het strand - doek - 100 x 75 cm - ges. en gedat (1884) l.o.

€ 1.000

Omgeving J.C. Schotel (Dordrecht 1787-1838 Dordrecht)

Schepen op woeste zee - doek - 70 x 90 cm - ges. r.o.

F.A. Breuhaus de Groot (Leiden 1824-1875 Brussel)

Zeilschepen aan waterkant - paneel - 43,5 x 65 cm - ges en gedat. (1844) r.o.

€ 2.000

J.Th. Abels (Amsterdam 1803-1866 Abcoude)

Vissersboten bij maanlicht - paneel - 25,5 x 35 cm - ges. l.o.

€ 2.100

J. Corver (ca. 1900)

Rivierlandschap met figuren bij haven - doek - 49 x 61,5 cm - ges. l.o.

€ 600

W. Gruijter Jr. (Amsterdam 1817-1880 Amsterdam)

Strandgezicht met vissers - paneel - 29,5 x 50 cm - ges. r.o. en verso ges. en gedat. (1879)

M.A. Koekkoek I (Middelburg 1807-1868 Amsterdam)

Opkomende storm - doek - 44 x 61 cm - ges. en gedat. (1859) l.o.

€ 7.100

A. Verhoesen (Utrecht 1806-1881 Utrecht)

Hoenderhof - paneel - 36 x 49 cm - ges. en gedat. (1870) l.o.

2 hoenderhofjes - paneel - 13,5 x 17 en 13 x 16,5 cm - 2x ges l.o.

€ 2.250

Hoenderhof - paneel - 13,2 x 17,8 cm - ges. en gedat. (1872) l.o. (Herkomst: H. Parson jr., Kalverstraat, Amsterdam)

Toegeschreven aan J. B. Tom (Boskoop 1813-1894 Leiden)

Vee in weidelandschap - marouflé - 15 x 20 cm

€ 425

W. (Willem) Vester (Heemstede 1824-1895 Haarlem)

Koeien in landschap - doek - 30 x 46 cm - ges. l.o.

€ 600

Stalinterieur met boerin bij vee - paneel - 40 x 32 cm - ges. l.o.

Duingezicht bij ondergaande zon - paneel - 24,5 x 18 cm - ges. r.o.

P.C. Dommersen (Utrecht 1834-1912/1922 Groot Brtittanie)

Vissers in woeste branding - paneel - 15 x 20 cm - ges. l.o. (verso lakstempel initialen P.C.D.)

€ 200

E. P. van Bommel (Amsterdam 1819-1890 Wenen)

Landschap met ruiter te paard en vrouw - doek - 25 x 31,5 cm - ges. en gedat. (1838) m.o.

Onbekend (omgeving van W.J.J. Nuijen/J.J. Moerenhout)

IJsvissers met paardenslee - paneel - 30 x 37 cm - ond. ges. en gedat. (1843) r.o.

€ 425

P.L.F. Kluijver (Amsterdam 1816-1900 Amsterdam)

Panoramisch landschap met figuren - paneel - 24 x 36,5 cm - ges. l.o.

B. Kreutzer (19e eeuw)

Schaapskudde in winters landschap - doek - 51 x 41 cm - ges. l.o.

€ 600

L.F.H.(Louis) Apol (Den Haag 1850-1936 Den Haag)

Winterlandschap met paard op jaagpad - doek - 35,5 x 50,5 cm - ges. r.o. (Herk.: Ksth. W.M. Stam, Den Haag; Simonis & Buunk, Ede, inv.nr. 5234)

K.F. Philippeau (Amsterdam 1825-1897 Princehage)

Vrouwen in Italiaans landschap - paneel - 34 x 46 cm - ges. r.o. (herkomst Ksth. Douwes Amsterdam

€ 2.800

J.W. Bilders (Utrecht 1811-1890 Oosterbeek [Renkum])

Hollands ijsgezicht met figuren bij een kasteelruïne - paneel - 15,5 x 19,5 cm - ges. r.o. (herkomst Ksth. Borzo, 's-Hertogenbosch)

€ 900

J. E. Morel II (Amsterdam 1835-1905 Weesp)

Boslandschap met beek en rustende figuren - paneel - 16 x 12,5 cm - ges. l.o.

€ 775

G. Craeijvanger (Utrecht 1810-1895 Utrecht)

Moeder met kind te paard - paneel - 17,5 x 21 - ges. l.o.

€ 300

E.A. Hilverdink (Amsterdam 1846-1891 Amsterdam)

Gezicht op Zwolle met de Peperbus en stoomtrein - paneel - 33 x 44 cm - ges. en gedat. (1863) l.o.

€ 1.800

W.J.J. Nuijen (Den Haag 1813-1839 Den Haag)

Bedelende kinderen bij elegant gezelschap in de duinen - paneel - 33 x 42 cm - ges. en gedat. (1837) r.o.

€ 4.600

J.M. Jansen (Angerlo 1811-1857 Utrecht)

Boomrijk landschap met marskramer - paneel - 29,8 x 38,6 cm - init. en gedat. (1842) m.o.

€ 1.375

G. L. Kiers (Amsterdam 1838-1916 Amsterdam)

Gelders rivierlandschap in de omgeving van Arnhem met reizigers - paneel - 32,5 x 50 cm - ges. l.o.

€ 800

J.J. van Mulken (Kampen 1796-1879 Den Haag)

Gezicht op IJmuiden - paneel - 31 x 41,5 cm - ges. en gedat. (1852) r.o.

C.E. Ahrendts (Den Haag 1822-1898 Den Haag)

IJsgezicht met schaatsers bij vestingstad - paneel - 33 x 37 cm

H.E. Rademaker (Doesburg 1820-1885 Doesburg)

Ruïne in landschap - paneel - 27 x 36 cm - init. en gedat. (1847) l.o.

J.W. van Borselen (Gouda 1825-1892 Den Haag)

Figuren in boomrijk landschap - doek - 70 x 81 cm - ges. en gedat. (1862) r.o.

P.F. de Noter (Walem 1779-1842 Gent)

Huizen aan de gracht met stadspoort - paneel - 35,5 x 28 cm - ges. en gedat. (1829) l.o.

€ 900

J. Bles (Den Haag 1825-1875 Den Haag)

Bedrijvigheid bij de Waag te Amsterdam - paneel - 45 x 63 cm - ges. en gedat. (1852) r.o.

Europese school (19e eeuw)

Figuren bij stadswal - doek - 32 x 26 cm - signatuurresten l.o.

€ 260

Europese school (19e eeuw)

Schelpenvissers op het strand bij ondergaande zon - paneel - 30 x 46 cm

€ 320

Onduidelijk ges. (19e eeuw)

Rustende herders in rivierlandschap - paneel - 53,5 x 71,5 cm - ges. l.o.

€ 425

Vermoedelijk J.A.B. Stroebel (Den Haag 1821-1905 Leiden)

Soldaat in interieur - paneel - 30 x 24 cm - init. r.o.

J. Kuijpers (Fijnaart 1819-1892 Amstelveen)

Kunstschilder en deurwaarder in schildersatelier - doek - 46 x 44 cm - ges. l.o

H.G. ten Cate (Amsterdam 1803-1856 Amsterdam)

Hertjes in boslandschap - doek - 55 x 66 cm - ges. en gedat. (1853) l.o.

€ 220

P. Veldhuijzen (Baarn 1806-1841 Amsterdam)

Opkoper op binnenplaats - doek - 46 x 38 cm - ges. en gedat. (1830) r.o.

€ 1.025