Kunst-, Antiek- en Inboedelveiling oktober

Vergulde houten cartelklok

Vergulde houten Franse cartelklok - h. 48 cm (bel ontbreekt)

Hamerprijs
€ 130

R. (Rolf Dieter) Meyer Wiegand ges.

R. (Rolf Dieter) Meyer Wiegand ges. (Krefeld 1929-2006 Krefeld) - Theetijd in tuin - marouflé - 16 x 24 cm

Hamerprijs
€ 285

Rozenhouten Louis XVI cilinderbureau

Rozenhouten Louis XVI cilinderbureau met breek front waarin 3 laden - h. 115, br. 116 en d. 63 cm

Hamerprijs
€ 300

6 Chinees Imari borden

6 diepe Chinees Imari borden - 18e eeuw - Ø 21 cm (1 met schilfer en 1 met randrestauratie)

Hamerprijs
€ 280

Paar metalen zuilen als tafelschemerlamp

Paar metalen zuilen als tafelschemerlamp - h. 90 cm

Hamerprijs
€ 130

J.B. (Jo) Weijers (Weyers) ges,

J.B. (Jo) Weijers (Weyers) ges. (Den Haag 1900-1992 Amersfoort) - Stilleven met dotterbloemen - doek - 36 x 41 cm

Hamerprijs
€ 50

Eiken vintage buffet

Eiken vintage buffet met 1 deur en 4 laden - vermoedelijk Pastoe - h. 85, br. 137 en d. 51 cm

Hamerprijs
€ 280

Gekleurde plateel vaas

Gekleurde plateel vaas - Gouda - h. 48 cm (stelrand beschadigd)

Hamerprijs
€ 50

Gekleurde plateel jardinière

Gekleurde plateel jardinière - Regina, Gouda - h. 13,5 cm (schilfer)

Hamerprijs
€ 21

2-deurs mahonie Biedermeier kast

Mahonie Biedermeier kast met 2 spiegeldeuren - h. 140, br. 114 en d. 50 cm

Hamerprijs
€ 280

Blauw Chinese vaas met decor van figuren in landschap - h. 60 cm (gerestaureerd aan hals en oren)

Hamerprijs
€ 80

Japans lakwerk bijouteriekistje

Japans lakwerk bijouteriekistje met 2 laden en klep - h. 26,5, br. 29,5 en d. 18,5 cm

Hamerprijs
€ 201

6-lichts bronzen lamp

6-lichts bronzen lamp met gekleurde glazen kappen - Art Nouveau stijl - Art de France - h. 85 cm

Hamerprijs
€ 140

C. de Bruin ges.

C. de Bruin ges. (Utrecht 1870-1940 Amsterdam) - Platbodems in haven - doek - 50 x 66 cm

Hamerprijs
€ 100

P.J. Schmitz ges.

P.J. Schmitz ges. (Schinnen 1904-1972 Geleen) - Polderlandschap - doek - 60 x 80 cm (incl. tentoonstellingscatalogus)

Hamerprijs
€ 50

Onbekend - Bloemstilleven op plint - doek - 80 x 60 cm

Hamerprijs
€ 341

P.A. van den Bergh ges.

P.A. van den Bergh ges. (Den Haag 1865-1950 Den Haag) - Stalinterieur - board (schilfers) - 29 x 35 cm

Vintage theetafel

Rechthoekige teakhouten vintage theetafel - bladmaat 40 x 80 cm

Hamerprijs
€ 61

Eiken vintage daybed

Eiken vintage daybed met bruin stoffen kussen - vermoedelijk Pastoe - h. 48, br. 191 en d. 70 cm

Hamerprijs
€ 120

Bronzen met champlevé vaas

Bronzen met champlevé Chinese vaas ingelegd met porselein - h. 45,5 cm

Hamerprijs
€ 81

Blauw Chinese schotel

Blauw Chinese schotel - 18e eeuw - Ø 35,5 cm (beschadigd)

Hamerprijs
€ 175

Paar Blauw Chinese borden

Paar Blauw Chinese borden - Kangxi - Ø 22 cm (beschadigd)

Hamerprijs
€ 90

Rechthoekig parelmoeren theekistje

Rechthoekig parelmoeren theekistje - h. 8 cm

Hamerprijs
€ 45

Gekleurd porseleinen vogel

Gekleurd porseleinen vogel - T. Kärner, Nymphenburg - h. 11,5 cm (schilfertjes aan staart)

Hamerprijs
€ 55

Paar gekleurde plateel vazen

Paar gekleurde plateel vazen met oren - Regina, Gouda - h. 29,5 cm

Hamerprijs
€ 65

Bronzen koro

Bronzen koro met bekroning van foo dog - h 20 cm

Hamerprijs
€ 50

C. Cornelisz ges.

C. Cornelisz ges. - Stilleven met citroen - paneel - 13 x 18 cm

Hamerprijs
€ 110

Gesneden jaden vis

Gesneden jaden sluiervis op houten voetstuk - h. 3,5/4,5 cm (staart beschadigd)

Hamerprijs
€ 55

2 diverse gekleurd Chinese kopjes

2 diverse gekleurd Chinese kopjes met decor van landschap (in etui)

Hamerprijs
€ 875

Bidsnoer van heidao pitten en cornalijn

Bidsnoer van gesneden heidao pitten met mannenmaskers en cornalijnen kralen - l. ca. 80 cm

Hamerprijs
€ 51

C. Cornelisz ges.

C. Cornelisz ges. - Stilleven met kersen - paneel - 13 x 18 cm

Hamerprijs
€ 110

Paar blauw Chinese kopjes

Paar blauw Chinese kopjes met melk en bloed decor van vleermuis - 20e eeuw (Guangxu gemerkt) (in etui)

Hamerprijs
€ 320

2 gekleurd plateel wandschotels

2 gekleurd plateel wandschotels - Persian - Arnhem - Ø 36,7 cm (randschilfers)

Hamerprijs
€ 35

Onbekend - Ruiter te paard - brons - h. 14 cm

Hamerprijs
€ 65

Paar blauw Chinese gemberpotten

Paar blauw Chinese gemberpotten met decor van figuren - h. 13 cm

Hamerprijs
€ 130

Blauw Chinees bord

Diep blauw Chinees bord met decor van figuren - 18e eeuw - Ø 23 cm

Hamerprijs
€ 170

Onbekend - Napoleon Bonaparte - brons op marmeren voetstuk - h. 19,5/27 cm

Hamerprijs
€ 131

Aug. de Wever

Aug. de Wever - Mephistopheles - brons - h. 26 cm (incompleet en nagietsel)

Hamerprijs
€ 17

3 blauw Chinese kopjes en 5 schoteltjes

3 blauw Chinese kopjes en 5 schoteltjes - 18e eeuw (4 schoteltjes en 2 kopjes schilfers waarvan 1 schoteltje en 1 kopje ook met barst)

Hamerprijs
€ 46

7 blauw Chinese kopjes en 5 schoteltjes

7 blauw Chinese kopjes en 5 schoteltjes met gecontourneerde rand en decor van snoek en baars - 19e eeuw (5 kopjes en 2 schoteltjes barst)

Hamerprijs
€ 280

Gesneden ivoren Chinese dame

Gesneden ivoren Chinese dame op houten voetstuk - ca. 1920 - h. 15,5/18,5 cm (gelijmd)

Hamerprijs
€ 130

Gesneden ivoren vrouw

Gesneden ivoren Indiase vrouw op houten voetstuk - ca. 1920 - h. 17,5/21 cm

Hamerprijs
€ 166

Paar groen lederen fauteuils

Paar groen lederen fauteuils

Hamerprijs
€ 240

Geglazuurde aardewerk Chinese pot

Geglazuurde aardewerk Chinese pot met reliëf van draak - Ø 40 cm

Hamerprijs
€ 75

Geglazuurde aardewerk Chinese pot met reliëf van bamboeberen - Ø 38,5 cm

Hamerprijs
€ 75

Eiken vintage uitschuiftafel

Rechthoekige eiken vintage uitschuiftafel - gemerkt Pastoe - bladmaat 125/205 x 83 cm

Hamerprijs
€ 60

6 bruin lederen stoelen

6 bruin lederen stoelen met metalen poten - Xooon

Hamerprijs
€ 160

Mahonie Biedermeier toilet

Mahonie Biedermeier toilet - h. 70, br. 58 en d. 34 cm

Hamerprijs
€ 45

Noten Willem III bonheur

Noten Willem III bonheur met vitrineopstand - h. 213, br. 120 en d. 47 cm

Hamerprijs
€ 280

Onduidelijk ges. ('38)

Onduidelijk ges. ('38) - Bootjes aan steiger - doek - 29 x 34 cm

Hamerprijs
€ 75

Jan Knikker Sr. ges.

Jan Knikker Sr. ges. (Hillegom 1889-1957 Den Haag) - Wipmolen aan plas - doek (craquelé) - 40 x 60 cm

Hamerprijs
€ 100

Palissander speeltafel

Palissander speeltafel - 19e eeuw - bladmaat 91,5 x 45 cm (incompleet en beschadigd)

Mahonie schoorsteenklok

Mahonie schoorsteenklok - h. 28 cm

Hamerprijs
€ 55

Blauw Chinese gemberpot

Blauw Chinese gemberpot - h. 24 cm

Hamerprijs
€ 70

Bronzen met champlevé vaas

Bronzen met champlevé vaas - h. 35 cm (beschadigd en onderzijde gesoldeerd)

Hamerprijs
€ 56

2-deurs vitrinekast

2-deurs mahonie Engelse vitrinekast met ingelegde bies - ca. 1900 - h. 165, br. 104 en d. 37 cm

Hamerprijs
€ 130

3-delig pendulestel

Marmeren met bronzen pendule met bekroning van adelaar en paar bijbehorende 4-armige kandelaars met bronzen montuur - 19e eeuw - h. 38,5 en 44 cm

Mahonie Biedermeier trumeau

Mahonie Biedermeier trumeau - h. 78, br. 85 en d. 43,5 cm

Bronzen met champleve vaas

Bronzen met champlevé Chinese vaas - h. 29 cm

Hamerprijs
€ 56

1-deurs noten miniatuur vitrinekast

Miniatuur 1-deurs noten glazenkast met 3 laden in gebogen onderkast - h. 51,5 cm

Hamerprijs
€ 151