Kunst, Antiek en Inboedelveiling Januari 2019

J.C. Tiele ges.

J.C. Tiele ges. - Papavers in pul - doek - 70 x 64 cm

Hamerprijs
€ 400

Paar marmeren obelisken

Paar grijs met wit marmeren obelisken met bronzen montuur - 18e eeuw - h. 52,5 cm (montuur incompleet)

Hamerprijs
€ 405

Verguld porseleinen bord

Verguld porseleinen bord met beschildering van militairen op bergpad - Chemin dans le .... comte de Nice - gemerkt aan achterzijde Faber á Bruxelles - Ø 21,5 cm (gelijmd)

Hamerprijs
€ 40

Kanton emaille bakje

Rechthoekig gekleurd Kanton emaille bakje met beschildering van pioenrozen - 18e/19e eeuw - h. 10 cm (beschadigd)

Hamerprijs
€ 40

Rechthoekig emaille doosje

Antiek rechthoekig emaille doosje met beschildering van bloemen waarin 2 parfum flacons en reukzout flacon - h. 4 cm (beschadigd en 1 dopje ontbreekt)

Hamerprijs
€ 100

E. (Evert) Moll ges. (Voorburg 1878-1955 Den Haag)

E. (Evert) Moll ges. (Voorburg 1878-1955 Den Haag) - Havengezicht - aquarel met zwart krijt - 22 x 17 cm

Hamerprijs
€ 150

Rechthoekig mahonie kastje

Rechthoekig mahonie kastje met klep - h. 56, br. 50 en d. 40 cm

Hamerprijs
€ 75

2-deurs mahonie Engelse vitrinekast

2-deurs mahonie Engelse vitrinekast met ingelegde bies en gebogen zijkanten - ca. 1900 - h. 165, br. 114 en d. 41 cm

Hamerprijs
€ 190

Vitrinelijst met diverse vlinders

Vitrinelijst met diverse vlinders - 40 x 50 cm (enkele beschadigd)

Hamerprijs
€ 69

Gekleurd plateel bonbonnière

Gekleurd plateel bonbonnière - Chris van der Hoef - Ø 10,5 en h. 9,5 cm (gerestaureerd)

Hamerprijs
€ 220

Paar blauw Chinese borden

Paar blauw Chinese borden - 18e eeuw - Ø 22,5 cm (schilfers en barsten)

Hamerprijs
€ 30

Famille rose bord

Famille rose bord - 18e eeuw - Ø 23 cm

Hamerprijs
€ 45

Diep famille rose bord

Diep famille rose bord met cafe-au-lait buitenzijde waarin perken van pioenroos en vlinder - 18e eeuw - Ø 21,5 cm (schilfertjes en barst)

Hamerprijs
€ 20

3 blauwe Arita borden

3 blauwe Arita borden - 18e eeuw - Ø 21,5 cm (1 met sterbodembarst)

Hamerprijs
€ 50

4 famille rose borden

4 famille rose borden met bloemendecor - 18e eeuw - Ø 22,5 cm (1 met schilfer en 1 met barsten)

Hamerprijs
€ 150

Blauw Chinese rijstkom

Blauw Chinese rijstkom met decor van lotusbloem - 19e eeuw, gemerkt - Ø 15,5 cm (barst)

Hamerprijs
€ 35

Melk en bloed dekseldoos

Melk en bloed dekseldoos met decor van Shou Lao met paddestoel, hert en vleermuis - 20e eeuw, gemerkt Cheng Lung - Ø 14,3 cm

2 lowestoft kopjes en 2 schoteltjes

2 lowestoft kopjes en 2 schoteltjes - 18e eeuw (schoteltjes barst)

Hamerprijs
€ 55

J.A. Groen ges.

J.A. Groen ges. - Strandgezicht met bomschuiten - doek - 70 x 50 cm

Hamerprijs
€ 110

W. Noordijke ges.

W. Noordijke ges. - Bosgezicht in de herfst - doek - 40 x 60 cm

Hamerprijs
€ 40

G.J. van Overbeek ges. (Dordrecht 1882-1947 Rotterdam)

G.J. van Overbeek ges. (Dordrecht 1882-1947 Rotterdam) - Paard met wagen in haven - doek - 63,5 x 77 cm

Hamerprijs
€ 160

J. van Ravenswaaij ges.

J. van Ravenswaaij ges. (20e eeuw) - IJsgezicht - paneel - 60 x 80 cm

Hamerprijs
€ 280

H.C. Kranenburg ges. (Amsterdam 1917-1997 Amsterdam)

H.C. Kranenburg ges. (Amsterdam 1917-1997 Amsterdam) - Amsterdams stadsgezicht met Basiliek van de Heilige Nicolaas - doek - 50 x 70 cm

Hamerprijs
€ 75

Hollandse School (19e eeuw)

Hollandse School (19e eeuw) - Rivierlandschap met figuren en de Oostpoort van Delft in de verte - paneel - 20 x 25 cm

Hamerprijs
€ 800

Naar C.J. Morel (Amsterdam 1798-1861 Amsterdam)

Naar C.J. Morel (Amsterdam 1798-1861 Amsterdam) - Landschap - paneel - 20 x 25 cm

Hamerprijs
€ 130

D. Wiggers ges. (Amersfoort 1866-1933 Den Haag)

D. Wiggers ges. (Amersfoort 1866-1933 Den Haag) - Kerk te Persingen - marouflé - 33,5 x 43 cm

Hamerprijs
€ 300

H.J. van der Weele ges. (Middelburg 1852-1930 Den Haag)

H.J. van der Weele ges. (Middelburg 1852-1930 Den Haag) - Koeien in stal - marouflé - 22,5 x 31,5 cm

Hamerprijs
€ 575

H.J. (Hendrik Jan) Wesseling ges. (Haarlem 1881-1950 Haarlem)

H.J. (Hendrik Jan) Wesseling ges. (Haarlem 1881-1950 Haarlem) - Zicht op boerderij aan water - marouflé - 25 x 34 cm

Hamerprijs
€ 30

A.J. Groenewegen ges. (Rotterdam 1874-1963 Horn)

A.J. Groenewegen ges. (Rotterdam 1874-1963 Horn) - Landschap - board - 23,5 x 28,5 cm

Hamerprijs
€ 110

Omgeving van Jaap Sax (20e eeuw)

Omgeving van Jaap Sax (20e eeuw) - Landschap met vergezicht en boompartij - marouflé - 18,5 x 25,5 cm

Hamerprijs
€ 50

1-deurs mahonie vitrinekast

1-deurs mahonie vitrinekast met ingelegde bies - 19e eeuw - h. 107, br. 79 en d. 29 cm

Hamerprijs
€ 305

Onbekend - Staande leeuw - brons op zwart marmeren voetstuk - h. 28/30,5 cm

Hamerprijs
€ 240

Paar vuurvergulde Empire kandelaars

Paar vuurvergulde bronzen Empire kandelaars - h. 23 cm

Hamerprijs
€ 280

Foo dog en 8 kommetjes

Blanc de Chine foo dog (schilfertjes) en 8 lotusbloem-vormige kopjes (1 kopje schilfertjes) en famille vert vaasje (beschadigd) - h. 6,5 en 15,5 en Ø 8,5 cm

Hamerprijs
€ 45

Vierkante gekleurd Chinese vaas

Vierkante gekleurd Chinese vaas met decor van wijsgeren en karakters - h. 13 cm

Hamerprijs
€ 45

Mahonie Empire armstoel

Mahonie Empire armstoel bekleed met gestreept velours

Hamerprijs
€ 105

Rechthoekige mahonie Engelse passpiegel

Rechthoekige mahonie Engelse passpiegel - ca. 1900 - h. 177 en br. 70 cm

Hamerprijs
€ 220

Ronde mahonie Empire tafel

Ronde mahonie Empire tafel met polychroom voet en wit marmeren blad - Ø 92 cm

Hamerprijs
€ 625

Gekleurd porseleinen poes

Gekleurd porseleinen zittende poes - Royal Copenhagen - h. 14 cm

Hamerprijs
€ 40

Polychroom en gesneden houten monnik

Polychroom en gesneden houten zittende monnik als tafelschemerlampvoet - h. 39 cm

Hamerprijs
€ 50

Noten staande klok

Noten staande klok met maanstand - Warmink - h. 196 cm

Hamerprijs
€ 260

Paar marmeren tafelschemerlampen

Paar marmeren tafelschemerlampen - h. 70 cm

Hamerprijs
€ 310

Globe

Globe op kunststof voet - SVH Globe Staatkundig - h. 35 cm

Hamerprijs
€ 55

Houten Chinees toiletmeubeltje

Houten Chinees toiletmeubeltje met benen inlegwerk en 3 laden - h. 20, br. 26 en d. 32 cm

Hamerprijs
€ 160

Blauw Makkumer tabakspot

Blauw Makkumer tabakspot met geelkoperen deksel - Tichelaar - h. 37 cm

Hamerprijs
€ 45

Jits Bakker

Jits Bakker - Corpus Christi - brons op stenen voetstuk - h. 39/46 cm

Hamerprijs
€ 171

Gekleurde Chinese fles als tafelschemerlamp

Gekleurde Chinese fles zgn. moonflask als tafelschemerlamp - 20e eeuw - h. 53 cm

Hamerprijs
€ 80

2-deurs mahonie vitrinekast

2-deurs mahonie vitrinekast met geelkoperen beslag en inlegwerk - h. 135, br. 53 en d. 52 cm

Hamerprijs
€ 150

Mahonie Biedermeier trumeau

Mahonie Biedermeier trumeau - h. 78, br. 85 en d. 43,5 cm

Hamerprijs
€ 300

Noten penantkast

Noten penantkast met lade - ca. 1880 - h. 80, br. 96 en d. 51 cm

Hamerprijs
€ 130

Paar mahonie Willem III stoelen

Paar mahonie Willem III stoelen bekleed met gestreepte damast

Hamerprijs
€ 45

Mahonie commode

Orgelgebogen mahonie commode met 3 laden - h. 76, br. 91 en d. 44,5 cm

Hamerprijs
€ 700

Paar Franse clubfauteuils

Paar Franse clubfauteuils met moderne zwarte stof

Hamerprijs
€ 380

2-delig eiken tafeltje

2-delig eiken tafeltje met snijwerk - mogelijk Schwarzwald - h. 63 en bladmaat 61 x 57 cm

Hamerprijs
€ 40

Eiken staande klok

Eiken staande klok met snijwerk - Antonius Smeets á Hamont - h. 260 cm

Hamerprijs
€ 290

2-deurs noten rankenkast

2-deurs noten rankenkast met 4 laden in onderkast - h. 210, br. 214 en d. 78 cm

Achterglasschildering in lijst

A. Strand (19e eeuw) - Bloemenvaas achterglasschildering in lijst - 66 x 52 cm - ges. l.o.

2 ronde houten sculpturen

2 ronde houten sculpturen op zwart gelakt voetstuk - h. 65 en 78 cm

Hamerprijs
€ 190

Paar beuken armfauteuils

Paar beuken armfauteuils bekleed met bruin velours - Louis Philippe stijl

Hamerprijs
€ 120

Ovale mahonie met rozenhouten theetafel

Ovale mahonie met rozenhouten theetafel met bronzen montuur - ca. 1900 - h. 87, br. 75 en d. 48 cm

Hamerprijs
€ 150