Kunst, Antiek en Inboedelveiling Februari 2019

0 object-0

Diverse voorwerpen en bestekgoed

Diverse verzilverde en onedele voorwerpen en bestekgoed

Zaalzitting:
09-03-2019 00:00
Richtprijs:
€ 20 - € 40

A.A. van Hoijtema ges.

A.A. van Hoijtema ges. (Delft 1875-1967 Den Haag) - Bloemstilleven - doek - 40 x 31 cm

Hamerprijs
€ 120

J. (Jac) Eriks ges. (Amsterdam 1895-1965 Hilversum)

J. (Jac) Eriks ges. (Amsterdam 1895-1965 Hilversum) - Boerin met geit op erf - doek - 50 x 70 cm

Hamerprijs
€ 50

Fedor van Kregten ges. (Diever 1871-1937 Den Haag)

F. (Fedor) van Kregten ges. (Diever 1871-1937 Den Haag) - Stadsgezicht met poortje - doek - 60 x 40 cm

Hamerprijs
€ 110

J.H. Weijns (Weyns) (Zwolle 1864-1945 Rotterdam)

J.H. Weijns (Weyns) ges. (Zwolle 1864-1945 Rotterdam) - Moeder met kind in boereninterieur - doek - 48 x 33 cm

Chinees lakwerk etagère

Chinees lakwerk etagère - h. 76 (beschadigd)

Hamerprijs
€ 130

Eiken tafellezenaar

Eiken tafellezenaar - 18e eeuw - h. 20, br. 68 en d. 48 cm

Hamerprijs
€ 50

A.C. Wijnstroom ges.

A.C. Wijnstroom ges. (Amsterdam 1888-1971 Blaricum) - ''Bosch in het Gooi'' - doek - 66 x 44 cm

Hamerprijs
€ 30

8-lichts bronzen kroon

8-lichts bronzen kroon met geslepen kristallen pegels - h. 90 cm

Hamerprijs
€ 200

3 Delfts blauwe kastkommen

3 Delfts blauwe kastkommen - DPF - Ø 23 cm (1 kom barstje)

Hamerprijs
€ 45

Koperen met geelkoperen koffiekan

Koperen met geelkoperen koffiekan - 19e eeuw - h. 45 cm

Hamerprijs
€ 55

E. Hieblot ges. (1941) en W. Valentin ges.

E. Hieblot ges. (1941) en W. Valentin ges. - ''Le Havre'' en ''De Geuldert Plasmolen'' - paneel en doek - 36 x 21 en 40 x 30 cm

Hamerprijs
€ 41

Wim Suermont ges. en Onduidelijk ges.

Wim Suermont ges. en Onduidelijk ges. - ''Granada'' en Landschap - aquarel en tekening - 28,5 x 38,5 en 15,5 x 24 cm

Hamerprijs
€ 12

Japanse rolschildering

Japanse rolschildering met voorstelling van 3 Boeddhistische figuren - 182 x 78 cm

Hamerprijs
€ 17

Onbekend (18e eeuw)

Onbekend (18e eeuw) - Kasteel Batenburg - sepia tekening - 11 x 18,5 cm

Hamerprijs
€ 320

Onbekend - Bloemen in koperen kan - doek (deukje) - 62,5 x 56 cm

Hamerprijs
€ 30

Onbekend - Rivierlandschap met molen bij maanlicht - doek - 62 x 93 cm

Hamerprijs
€ 70

Francois Erlinger

Francois Erlinger - Historische voorstelling - gravure - 61 x 52 cm

Hamerprijs
€ 55

P.Th. (Piet) van Wijngaerdt ges. (Amsterdam 1873-1965 Abcoude)

P.Th. (Piet) van Wijngaerdt ges. (Amsterdam 1873-1965 Abcoude) - Stadsgezicht - karton - 62 x 75 cm

Hamerprijs
€ 545

K. (Kees) Verweij (Verwey) ges. ('70) (Amsterdam 1900-1995 Haarlem)

K. (Kees) Verweij (Verwey) ges. ('70) (Amsterdam 1900-1995 Haarlem) - Interieurstudie met bokaal - aquarel - 48 x 33 cm

C. (Charles) Dankmeijer ges. (Amsterdam 1861-1923 Den Haag)

C. (Charles) Dankmeijer ges. (Amsterdam 1861-1923 Den Haag) - Boerenjongen met geitje op erf - doek (verfschilfer) - 33 x 43 cm

Hamerprijs
€ 175

Onbekend - Stilleven met sinaasappels - doek (kras) - 43 x 63 cm

Hamerprijs
€ 40

J.F. Wernink ges.

J.F. Wernink ges. - Stilleven met Chianti en druiven - board - 48 x 38,5 cm

Hamerprijs
€ 61

Benard Direxit

Benard Direxit - ''Histoire Naturel'' - gravure (3x) - 25,5 x 19 cm

Hamerprijs
€ 25

B. (Bernardus) Arps ges. (Culemborg 1865-1938 Oosterbeek)

B. (Bernardus) Arps ges. (Culemborg 1865-1938 Oosterbeek) - Stilleven - paneel - 37,5 x 49 cm

Mahonie secretaire

Mahonie secretaire - 19e eeuw - h. 162, br. 104 en d. 49 cm

Hamerprijs
€ 120

4 bewerkte mahonie Willem III stoelen

4 bewerkte mahonie Willem III stoelen met groene velours bekleding (1 stoel beschadigd)

Hamerprijs
€ 65

Ovale eiken Engelse gate-leg tafel

Ovale eiken Engelse gate-leg tafel met lade - 18e eeuw - bladmaat 36/126 x 107 cm (reconstructies)

Hamerprijs
€ 190

Ovaal mahonie kuipblad

Ovaal mahonie kuipblad met geelkoperen banden - 64 x 41 cm

Hamerprijs
€ 30

Eiken chiffonnière met schrijflade

Eiken Biedermeier chiffonière met schrijflade - h. 161, br. 100 en d. 49 cm

Hamerprijs
€ 150

Miniatuur Chinees lakwerkkastje

Miniatuur Chinees lakwerkkastje met famille rose inlegwerk - h. 54, br. 33,5 en d. 15, 5 cm

Hamerprijs
€ 81

Mahonie Willem III speeltafel

Mahonie Willem III speeltafel - h. 77, br. 83 en d. 43 cm

Hamerprijs
€ 55

Mahonie Louis XVI secretaire

Mahonie Louis XVI secretaire - h. 152, br. 97 en d. 45 cm

Hamerprijs
€ 141

1-deurs boekenkastje

1-deurs ingelegd mahonie boekenkastje - h. 100, br. 76 en d. 32 cm

Hamerprijs
€ 145

Gekleurde Chinese dekselpot

Gekleurde Chinese dekselpot - ca. 1900 - h. 49 cm

Hamerprijs
€ 60

Mahonie brievenbak

Mahonie brievenbak - h. 29, br. 41 en d. 20 cm

Hamerprijs
€ 40

2 diverse gekleurde Chinese dekselpotten

2 diverse gekleurde Chinese dekselpotten - ca. 1900 - h. 24 en 33 cm (1 dekselknop beschadigd)

Hamerprijs
€ 60

Vergulde bronzen met witmarmeren pendule

Vergulde bronzen met witmarmeren pendule - Louis XVI-stijl - ca. 1880 - h. 34 cm

Hamerprijs
€ 475

5-armige bronzen kandelaar

5-armige bronzen kandelaar - h. 42 cm

Hamerprijs
€ 46

Opgezette eekhoorn

Opgezette eekhoorn op boomstronk - h. 27 cm

Hamerprijs
€ 55

Paar blauw Chinese gemberpotten

Paar blauw Chinese gemberpotten met deksels - 19e eeuw - h. 25 en 27 cm

Hamerprijs
€ 145

3-delig roestvrijstalenschaal

3-delig roestvrijstalenschaal - 123, Leo Aerts - Ø 31 tot 38,5 cm

Hamerprijs
€ 20

Geslepen kristallen olielamp als schemerlampvoet

Geslepen kristallen olielamp als schemerlampvoet - h. 66 cm

Hamerprijs
€ 40

2 diverse gekleurde glazen moderne vazen

2 diverse gekleurde glazen moderne vazen - h. 20 en 32 cm

Hamerprijs
€ 50

Divers creamware

Ajour creme aardewerk kastanjepot, 3 diverse terrines op onderschotel, mandje, inktstel en schenkkan - Leedsware classical creamware, England - h. 6 tot 24 cm

Hamerprijs
€ 150

12 kop en schotels, theepot en spoelkom

12 blauw bedrukte aardewerk kop en schotels, theepot en spoelkom - Sewell - 19e eeuw (2 schoteltjes, 3 kopjes, theepot en spoelkom beschadigd)

Hamerprijs
€ 35

Vergulde bronzen pendule

Vergulde bronzen pendule - 19e eeuw - h. 30 cm

Hamerprijs
€ 185

Bewerkte koperen vaas

Bewerkte koperen vaas met verguld bronzen montuur - h. 46 cm

12-armige discuskroon

12-armige geelkoperen discuskroon met roodglazen schaal h. 90 en Ø 65 cm

Hamerprijs
€ 260

C. Anfrie

C. Anfrie - Jongensfiguur - brons - h. 37 cm

Hamerprijs
€ 300

Wit marmeren kolompendule

Wit marmeren kolompendule met bronzen montuur - 2e helft 19e eeuw - h. 42 cm (minieme schilfertjes)

Hamerprijs
€ 475

Gekleurde Chinese dekselpot

Gekleurde Chinese dekselpot met houten deksel - ca. 1900 - h. 30 cm

Hamerprijs
€ 145

Paar blauw Chinese kommen

3 blauw Chinese kommen met decor van karpers - 19e eeuw - Ø 23,5 en 20,5 cm (grote kom haarlijn en kleine kom gelijmd)

4 diverse blauw Chinese kommen

4 diverse blauw Chinese kommen - Ø 16 tot 20 cm (1 kom beschadigd)

Hamerprijs
€ 190

Gekleurd Chinese dekselpot

Gekleurd Chinese dekselpot met decor van draak - 20ste/21ste eeuw - h. 21 cm

Hamerprijs
€ 26

Japanse rolschildering

Japanse rolschildering - Eenden in het riet - 140 x 70 cm (beschadigd)

Hamerprijs
€ 30

Bronzen zittende krijger

Bronzen zittende krijger - vermoedelijk Benin - h. 46 cm

Hamerprijs
€ 70

5-armige gepatineerd zinken kandelaar

5-armige gepatineerd zinken kandelaar - h. 62 cm

Hamerprijs
€ 65

Rozenhouten met palissander hang etagère

Rozenhouten met palissander hang etagère met bronzen montuur - 19e eeuw - h. 40, br.52 en d. 15 cm

Hamerprijs
€ 60

Mahonie Engels toiletje

Mahonie Engels toiletje - h. 57 cm

Hamerprijs
€ 55