Voorjaarsveiling Kunst & Antiek 2019

P.Th. van Wijngaerdt (Amsterdam 1816-1893 Abcoude)

P.Th. van Wijngaerdt (Rotterdam 1816-1893 Haarlem) - Dame bij spinet - paneel - 20,5 x 15 cm - ges. en gedat. (1878) r.o. (herkomst: Kunsthandel Simonis & Buunk)

Hamerprijs
€ 415

S. Levigne (Frankrijk, 19e eeuw)

S. Levigne (Frankrijk, 19e eeuw) - Kaartspelend elegant gezelschap in interieur - paneel - 46 x 60 cm - ges. en gedat. (1876) l.o. (barsten)

Hamerprijs
€ 855

A. Hulk (Londen 1813-1897 Londen)

A. Hulk (Londen 1813-1897 Zevenaar) - Haventje met vissersboten - paneel - 37,5 x 49 cm - ges. en gedat. (1853) l.o.

Hamerprijs
€ 1.850

A. Hulk (Londen 1813-1897 Zevenaar) - Schepen in woelige branding - paneel - 37 x 49 cm - ges. en gedat. (1853) l.o.

J.F. Hoppenbrouwers (Den Haag 1819-1866 Den Haag)

J.F. Hoppenbrouwers (Den Haag 1819-1866 Den Haag) - Figuren op het ijs met naderende sneeuwstorm - paneel - 14,5 x 19 cm - ges. l.o.

Hamerprijs
€ 915

M.G. de Goeje-Barbiers (Haarlem 1801-1849 Haarlem)

M.G. de Goeje-Barbiers (Haarlem 1801-1849 Haarlem) - Bloemstilleven op plint - doek - 33 x 28 cm - ges. r.o.

Hamerprijs
€ 1.245

R. (Rudolphus) Lauwerier (Nijmegen 1797-1883 Nijmegen)

R. (Rudolphus) Lauwerier (Nijmegen 1797-1883 Nijmegen) - Figuren in landschap - paneel - 17 x 24 cm - init. l.o.

Hamerprijs
€ 200

J. (Johannes) Hilverdink (Groningen 1813-1902 Amsterdam)

J. (Johannes) Hilverdink (Groningen 1813-1902 Amsterdam) - Zomer- en Winterlandschap met figuren - doek (2x) - 40 x 50 cm - ges. en gedat. (1843) r.o.

P.C. Dommershuijzen (Utrecht 1833-1908 Hexham, Verenigd Koninkrijk)

P.C. Dommershuizen (Utrecht 1833-1908 Hexham, Verenigd Koninkrijk) - Hollands riviergezicht - paneel - 28 x 40 cm - init. l.o. - (herkomst: Cooling Galleries, Londen)

A. Pleijsier (Vlaardingen 1819-1879 Vreeland)

A. Pleijsier (Vlaardingen 1819-1879 Vreeland) - Strandgezicht met figuren - paneel - 38,5 x 55,5 cm - ges. l.o.

H.R. (Helmert) van der Flier (Baarn 1827-1899 Baarn)

H.R. (Helmert) van der Flier (Baarn 1827-1899 Baarn) - Hoeder met schapen en koeien in landschap - doek - 53 x 81 cm - ges. r.o.

Hamerprijs
€ 605

H.R. (Helmert) van der Flier (Baarn 1827-1899 Baarn) - Panoramisch landschap met schapen - doek - 53 x 81 cm - ges. r.o.

Hamerprijs
€ 825

M.G.A.L. (Gerhard) Morgenstjerne Munthe (Dusseldorf 1875-1927 Leiden)

G.A.L. (Gerhard) Morgenstjerne Munthe (Dusseldorf 1875-1927 Leiden) - Botters op het strand - paneel - 21 x 28 cm - ges. en gedat. ('22 l.o.)

M.G.A.L. Morgenstjerne Munthe (Dusseldorf 1875-1927 Leiden)

G.A.L. (Gerhard) Morgenstjerne Munthe (Dusseldorf 1875-1927 Leiden) - Figuren op het strand - karton - 34,5 x 27 cm - ges. en gedat. (1923) l.o.

Hamerprijs
€ 2.400

J.F. Hoppenbrouwers (Den Haag 1819-1866 Den Haag) - IJsgezicht met figuren - paneel - 19 x 25 cm - ges. l.o.

Hamerprijs
€ 595

A. (Albertus) Verhoesen (Utrecht 1806-1881 Utrecht)

A. (Albertus) Verhoesen (Utrecht 1806-1881 Utrecht) - Dorpsgezicht met boer op weg naar de markt - paneel - 23 x 30 cm - ges. en gedat. (1860) l.o.

Hamerprijs
€ 925

J. Wolski (Polen 1907-1970)

J. Wolski (Polen 1907-1990) - Paard en wagen in diepe sneeuw - paneel - 18 x 31,5 cm - ges. l.o.

Hamerprijs
€ 200

J.A. Rust (Amsterdam 1828-1915 Amsterdam)

J.A. Rust (Amsterdam 1828-1915 Amsterdam) - Schepen voor de kust op woelige zee - paneel - 22 x 30 cm - ges. l.o. (herkomst: Christie's, Amsterdam, 3 febr. 2004, lotnr. 64)

Hamerprijs
€ 1.550

A. Kettingh de Koning (Dordrecht 1815-1867 Amersfoort)

A. Kettingh de Koning (Dordrecht 1815-1867 Amersfoort) - Rustende koeien in landschap - paneel - 21,5 x 30,5 cm - ges. r.o.

A.J. van Wijngaerdt (Rotterdam 1808-1887 Haarlem)

A.J. van Wijngaerdt (Rotterdam 1808-1887 Haarlem) - Weidelandschap met koeherders en vee - paneel - 23,5 x 36,6 cm - ges. r.o. (herkomst: Kunsthandel Simonis & Buunk)

Hamerprijs
€ 2.350

J.F. Hoppenbrouwers (Den Haag 1819-1866 Den Haag) - Landschap nabij Oosterbeek - paneel - 37 x 53 cm - ges. r.o.

Hamerprijs
€ 1.650

A.H. (Abraham) Winter (Utrecht 1800-1861 Amsterdam)

A.H. (Abraham) Winter (Utrecht 1800-1861 Amsterdam) - Vee in landschap - doek - 47,5 x 59 cm - ges. m.o.

Hamerprijs
€ 475

H. (Hermanus) Koekkoek Jr. (Amsterdam 1836-1909 Londen)

H. (Hermanus) Koekkoek jr. (Amsterdam 1836-1909 Londen) - Schepen in havenmond te Vlissingen - paneel - 43 x 67 cm - ges. r.o.

Hamerprijs
€ 1.850

A. Waldorp (Den Haag 1803-1866 Amsterdam)

A. Waldorp (Den Haag 1803-1866 Amsterdam) - Figuren in kerkinterieur te Alkmaar - 39 x 29,5 cm - ges. en gedat. (1848) l.o.

Hamerprijs
€ 1.275

M. van der Voort in de Betouw-Nourney (Keulen 1856-1923 Zurich)

M. van der Voort in de Betouw-Nourney (Keulen 1856-1923 Zürich) - Stilleven met rododendrons - doek - 40 x 53 cm - ges. en gedat. (1886) r.o.

Hamerprijs
€ 1.250

J. van der Stok (Leiden 1794-1864 Amsterdam)

J. van der Stok (Leiden 1794-1864 Amsterdam) - IJsgezicht met schaatsers en koek-en-zopie - paneel - 24 x 29 cm - ges. l.o.

H.P. (Hendrik Pieter) Koekkoek (Hilversum 1843-1890 Engeland)

H.P. (Hendrik Pieter) Koekkoek (Hilversum 1843-1890 Engeland) - Man met kind op landweg - paneel - 19,5 x 25,5 cm - ges. r.o.

Hamerprijs
€ 455

Mogelijk J. A. Plimmer Houston (Groot Brittannië1812-1884)

Mogelijk J. A. Plimmer Houston (Groot Brittannië 1812-1884) - Vissers in berglandschap met ruïne - paneel - 20 x 29,5 cm

H.J.H. Rijkelijkhuysen (Utrecht 1813-1883 Utrecht)

H.J.H. Rijkelijkhuysen (Utrecht 1813-1883 Utrecht) - Figuren in een boomrijk landschap - paneel - 27,5 x 23 cm - ges. r.o.

J. H.B. Koekkoek (Amsterdam 1840-1912 Hilversum)

J.H.B. Koekkoek (Amsterdam 1840-1912 Hilversum) - Riviergezicht met zeilschip en vissers - paneel - 22 x 32 cm

Hamerprijs
€ 2.000

Onbekend (19e eeuw)

Onbekend - Vissers bij maanlicht - paneel - 25 x 32 cm

Hamerprijs
€ 380

C.J.H. (Charles) Leickert (Brussel 1816-1907 Mainz)

C.H.J. (Charles) Leickert (Brussel 1816-1907 Mainz) - Het Verdronkenoord te Alkmaar in de zomer - paneel - 24 x 18 cm - ges. r.o.

Hamerprijs
€ 2.500

A.J. van Prooijen (Groningen 1834-1898 Amsterdam)

A.J. van Prooijen (Groningen 1834-1898 Amsterdam) - Zeilboten op zee - paneel - 18 x 27,5 cm - ges. r.o.

Hamerprijs
€ 270

A. (Albertus) Verhoesen (Utrecht 1806-1881 Utrecht) - Kippen en kuikens in landschap - paneel - 14 x 18,5 cm - ges. en gedat. (1876) l.o.

Hamerprijs
€ 380

J.B. Klombeck (Kleef 1815-1893 Kleef)

J.B. Klombeck (Kleef 1815-1893 Kleef) - Rustende figuren op landweg bij beek - doek - 93 x 124 cm - ges. m.o.

Hamerprijs
€ 3.800

Omgeving B.C. Koekkoek (19e eeuw)

Omgeving B.C. Koekkoek (19e eeuw) - Figuren bij een landweg in zomers landschap - doek - 73 x 96,5 cm

M.E. Tinthoff (Kleef 1794-1881 Kleef)

M.E. (Matthias) Tinthoff (Kleef 1794-1881 Kleef) - Portret van een jonge vrouw, mogelijk de echtgenote van B.C. Koekkoek (Elise Therese Daiwaille), met de Schwanenburg van Kleef - paneel - 34 x 29 cm - ges. en gedat. 1846 l.m. - Tentoongesteld: Museum B.C. Koekkoek. Huis, Kleef, nov. 1997- maart 2006 (in langdurig bruikleen geweest)

Hamerprijs
€ 2.100

J.B. Tom (Boskoop 1813-1894 Den Haag)

J.B. Tom (Boskoop 1813-1894 Leiden) - Vee in Hollands landschap - doek - 95 x 138 cm - ges. l.o.

C.H.J. (Charles) Leickert (Brussel 1816-1907 Mainz)

C.H.J. (Charles) Leickert (Brussel 1816-1907 Mainz) - IJsgezicht met koek-en-zopie bij avondlicht - doek - 66 x 78 cm - ges. r.o.

Hamerprijs
€ 6.750

A. (Albertus) Verhoesen (Utrecht 1806-1881 Utrecht) - Rustende koeien in zomers landschap - doek - 62 x 80 cm - ges. en gedat (1849) l.o.

Hamerprijs
€ 1.950

D. (Dirk) van Lokhorst (Utrecht 1818-1893 Utrecht)

D. (Dirk) van Lokhorst (Utrecht 1818-1893 Utrecht) - Watersnoodramp in de Betuwe - paneel - 41x 58 cm - ges. en gedat. (1855) l.o.

Hamerprijs
€ 1.025

E.R. (Eugène) Maes (Puurs 1849-1931 Kontich)

E.R. (Eugène) Maes (Puurs 1849-1931 Kontich) - Figuren in stalinterieur met kippen en konijnen - doek - 90 x 72 cm - ges. l.o.

J. (Johannes) Rosierse (Dordrecht 1818-1901 Dordrecht)

J. (Johannes) Rosierse (Dordrecht 1818-1901 Dordrecht) - Herberginterieur met figuren bij het licht van een snuitlamp - paneel - 72,5 x 59,5 cm - ges. l.o.

J. Kuijpers (Fijnaart 1819-1892 Amstelveen)

J. Kuijpers (Fijnaart 1819-1892 Amstelveen) - Elegante vrouw met chaperone en bedelaar - marouflé - 64,5 x 56,5 cm - ges. en gedat. (1849) in muur r.o.

C. (Sipke) Kool (Leeuwarden 1836-1902 Blaricum)

C. (Sipke) Kool (Leeuwarden 1836-1902 Blaricum) - ''De brief'' - paneel - 27 x 20,5 cm - ges. l.o

Hamerprijs
€ 150

A. Eversen (Amsterdam 1818-1897 Delft)

A. Eversen (Amsterdam 1818-1897 Delft) - Winters stadsgezicht met figuren - paneel - 19 x 15 cm - ges. l.o.

A. (Albertus) Verhoesen (Utrecht 1806-1881 Utrecht) - Hoenderhof - paneel - 14 x 18,5 cm - ges. en gedat. (1876) l.o.

Hamerprijs
€ 1.525

J.F. Hoppenbrouwers (Den Haag 1819-1866 Den Haag) - Hollands ijsgezicht met schaatsenrijders en koek-en-zopie - doek - 45 x 59,5 cm - ges. l.o.

J.B. (Jean Baptiste) Robie (Brussel 1821-1910 Sint-Gillis)

J.B. (Jean Baptiste) Robie (Brussel 1821-1910 Sint-Gillis) - Stilleven met bloemen en appels - paneel - 29 x 36,5 cm - ges. l.o.

Th. Weber (Leipzig 1838-1907 Parijs)

Th. Weber (Leipzig 1838-1907 Parijs) - Voor de kust - doek - 32,5 x 52 cm - ges. r.o.

Onbekend (19e eeuw)

Onbekend (19e eeuw) - Vee in landschap - doek - 50,5 x 61 cm

Onbekend (18e eeuw)

Onbekend (18e eeuw) - Figuren in arcadisch landschap in de sfeer van Claude Lorrain - doek - 55 x 65 cm

M. (Martinus) Schouman (Dordrecht 1770-1848 Breda)

M. (Martinus) Schouman (Dordrecht 1770-1848 Breda) - Schepen in woeste branding - doek (schilfertjes) - 46 x 56 cm - ges. r.o. op wrakhout

Omgeving L. Schulman (Hilversum 1851-1943 Duitsland)

Omgeving L. Schulman (Hilversum 1851-1943 Duitsland) - Herder met vee in landschap - doek - 61,5 x 51 cm - onduidelijk ges. l.o.

C.A. Weerts (Deventer 1782-1868 Den Haag)

C.A. Weerts (Deventer 1782-1868 Den Haag) - Vee in heuvelachtig landschap - paneel - 53,5 x 64,5 cm - ges. en gedat. (1853) r.o.

H.G. ten Cate (Amsterdam 1803-1856 Amsterdam)

H.G. ten Cate (Amsterdam 1803-1856 Amsterdam) - Parkgezicht met herten - doek - 55 x 67,5 cm - ges. en gedat. (1830) r.o.

Hamerprijs
€ 1.325

Mogelijk C. (Charles) Rochussen (Kralingen [Rotterdam] 1814-1894 Rotterdam)

Mogelijk C. (Charles) Rochussen (Kralingen 1814-1894 Rotterdam) - Struikrovers in berglandschap - paneel - 34 x 26 cm - ges. r.o.

C. (Conradijn) Cunaeus (Dendermonde 1828-1895 Amstelveen)

C. (Conradijn) Cunaeus (Dendermonde 1828-1895 Amstelveen) - ''Het regt der sterkste'' - doek - 66 x 90 cm - ges. r.o.

Onbekend (19e eeuw)

Onbekend (19e eeuw) - Italianiserend landschap met figuren - doek x 54,5 x 65 cm

Knip (19e eeuw) Henriëtte en/of August

Knip (19e eeuw) Henriëtte en/of August - Vee in landschap - doek - 45 x 70 cm - ges. en gedat. r.o. in houten plank

Hamerprijs
€ 1.425