Kunst-, Antiek- en Inboedelveiling September 2019

Onbekend (18e eeuw)

Onbekend (18e eeuw) - Fragment met 2 figuren - marouflé - 30,5 x 29 cm

Hamerprijs
€ 715

Edmond de Schampheleer (1824-1899)

Edmond de Schampheleer (1824-1899) - Oogsttijd - olie op papier - 22,5 x 33,5 cm - verso ges.

Hamerprijs
€ 450

Onbekend (17e/18e eeuw)

Onbekend (17e/18e eeuw) - Stilleven met jonge duiven en goudpluvieren - doek - 41 x 51 cm

Hamerprijs
€ 1.205

Onbekend (18e eeuw) - Herenportret

Onbekend (18e eeuw) - Herenportret - paneel - 24 x 20 cm

Hamerprijs
€ 220

Emile Wauters (1846-1933)

Emile Wauters (1846-1933) - "Jongetje in profiel" - paneel - 38 x 26,5 cm - ges. r.b.

Hamerprijs
€ 75

Gellert Orosz (1919-2002)

Gellért Orosz (1919-2002) - Vrouw op landweg - paneel - 29,5 x 40 cm - ges. r.o. - collectiesticker Collectione Bierny, Brussel

Hamerprijs
€ 190

Emile Wauters (1846-1933) monogr.

Emile Wauters (1846-1933) - "La Sultana validie sarendant a la mosque de Mehemet Ali" - aquarel - 13 x 9 cm - monogr. l.b.

Hamerprijs
€ 60

Onbekend - 2 liggende keeshonden - doek - 16 x 36 cm

Hamerprijs
€ 320

Opgezette cobra

Opgezette cobra - h. 55 cm

Hamerprijs
€ 160

Joh.Weiland ges. (Vlaardingen 1856-1909 Den Haag)

Joh.Weiland (Vlaardingen 1856-1909 Den Haag) - Moeder bij kind in boereninterieur - doek - 83 x 66 cm - ges. r.o.

Hamerprijs
€ 120

Paar rijkbewerkte bronzen Japanse altaarvazen

Paar rijkbewerkte bronzen Japanse altaarvazen - Meiji - h. 65 cm

Hamerprijs
€ 925

Paar blauw Chinese vazen met decor van draken - 19e eeuw

Paar blauw Chinese vazen met decor van draken - 19e eeuw - h. 37 cm (beschadigd)

Hamerprijs
€ 150

Paar grote bronzen schijfkandelaars

Paar grote bronzen schijfkandelaars - h. 42,5 cm

Hamerprijs
€ 78

Vergulde bronzen staande Boeddha

Vergulde bronzen staande Boeddha - Thailand - 19e eeuw - h. 44 cm (beschadigd)

Hamerprijs
€ 140

Vergulde bronzen staande Boeddha - Thailand - 19e eeuw - h. 43 cm

Hamerprijs
€ 140

Gesneden houten Afrikaans masker

Gesneden houten Afrikaans masker en zwaard met gesneden houten heft - h. 27 en 61 cm (schilfer aan heft)

Hamerprijs
€ 35

Houten kist met kerfsnijwerk

Houten kist met kerfsnijwerk en voorstelling van pijprokende man - h. 22, br. 38 en d. 23 cm

Hamerprijs
€ 55

Weegbalans in mahonie kast

Weegbalans in mahonie kast - Alb. Rueprecht & Sohn - h. 49 cm

Hamerprijs
€ 70

Mahonie theetafel

Mahonie theetafel met lade - 18e eeuw - h. 71, br. 75 en d. 48 cm

Hamerprijs
€ 245

Mahonie Art Deco armfauteuil

Mahonie Art Deco armfauteuil bekleed met groene velours

Hamerprijs
€ 80

Bewerkte bronzen Japanse lantaarn als schemerlamp

Bewerkte bronzen Japanse lantaarn als schemerlamp - h. 115 cm

Hamerprijs
€ 475

4 gesneden noten "Schwarzwalder" stoelen

4 gesneden noten "Schwarzwalder" stoelen met bewerkte groene stoffen zitting - Fa. Horrix, 's Gravenhage

Hamerprijs
€ 240

Paar 3-lichts bronzen kandelaars

Paar 3-lichts bronzen vrouwen op zwart marmeren voetstuk als kandelaars - h. 74 cm (voetstukken minieme schilfertjes)

Onbekend (18e/19e eeuw)

Onbekend (18e/19e eeuw) - Damesportret - doek - 60 x 48 cm

Hamerprijs
€ 395

Onbekend (18e eeuw)

Onbekend (18e eeuw) - Herenportret - doek - 76 x 60 cm (beschadigd)

Hamerprijs
€ 100

Onbekend (19e eeuw)

Onbekend (19e eeuw) - 2 rivierlandschappen met oversteek - aquarel (2x) - 45 x 65 cm

Hamerprijs
€ 615

J. Corver ges. (1860) (1837-1923)

J. Corver ges. (1860) (1837-1923) - Vee in landschap - paneel - 34,5 x 50 cm (wormgaatjes)

Onbekend (19e eeuw)

Onbekend (19e eeuw) - De boekhouder - doek - 52,5 x 45,5 cm

Hamerprijs
€ 190

Hollandse School (19e eeuw)

Hollandse School (19e eeuw) - Havengezicht - paneel - 24,5 x 30,5 cm - Herkomst: Kasteel Oud-Erenstein, Kerkrade, 1972.

Hamerprijs
€ 340

Grote rijkbewerkte bronzen Japanse koro

Grote rijkbewerkte bronzen Japanse koro - Meiji - Ø 26 cm

Hamerprijs
€ 280

Geglazuurde aardewerk Foodog als tafeltje

Geglazuurde aardewerk Foodog als tafeltje - h. 53 cm

Hamerprijs
€ 50

Gekleurde Chinese piëdestal

Gekleurde Chinese piëdestal met diverse figuren op houten voetstuk - 19e eeuw - h. 54 cm

2 gesneden eiken panelen

2 gesneden eiken panelen met voorstelling naar Jan Toorop - 49,5 x 22 cm

Hamerprijs
€ 60

Onbekend (18e eeuw)

Onbekend (18e eeuw) - Studie - roodkrijttekening - 33 x 13 cm

Hamerprijs
€ 260

A. Hulk ges. (Londen 1813-1897 Londen)

A. Hulk ges. (Londen 1813-1897 Londen) - Vissersschepen voor Engelse kust - O.I.- inkttekening - 12 x 20 cm - ges. l.o.

Hamerprijs
€ 50

Onbekend - Gezicht op Venetië - karton - 10,5 x 15,5 cm

Hamerprijs
€ 75

Naar B.C. Koekkoek

Onbekend - Gezicht op Duitse burcht naar B.C. Koekkoek - O.I.-inkttekening - 13 x 16 cm

Onduidelijk ges. (1839)

Onduidelijk ges. (1839) - Figuren in winterlandschap met bruggetje - doek - 36 x 27 cm

Hamerprijs
€ 75

Onbekend - Voorstelling naar David Teniers - paneel - 23 x 19 cm

Onbekend - Portret naar Rembrandt - paneel (vernisbeschadigingen) - 24 x 18,5 cm

Hamerprijs
€ 320

Rijkgesneden noten armstoel met los blauw fluwelen kussen

Hamerprijs
€ 150

Ronde mahonie plantentafel

Ronde mahonie plantentafel met wit marmeren blaadje - h. 88 en Ø 35 cm

Hamerprijs
€ 65

Onduidelijk ges. (17e/18e eeuw)

Onduidelijk ges. (17e/18e eeuw) - Herbergscène - doek - 70 x 100 cm

A. (Antoon) Markus ges. ('43) (Arnhem 1870-1950 Oosterbeek)

A. (Antoon) Markus (Arnhem 1870-1950 Oosterbeek) - Gezicht op stad bij rivier - doek - 100 x 125 cm - ges. en gedat. (1943) r.o.

Hamerprijs
€ 100

Onbekend (20e eeuw)

Onbekend (20e eeuw) - Winterlandschap met ijsvermaak naar B.C. Koekkoek - doek - 50 x 70 cm

Hamerprijs
€ 235

Onbekend - Mijnwerker - doek - 75 x 63 cm

Hamerprijs
€ 350

Onbekend - Madonna - olieverf op leisteen - 21 x 15,5 cm

Hamerprijs
€ 870

C.E. Ahrendts ges. (Den Haag 1822-1898 Den Haag)

C.E. Ahrendts (Den Haag 1822-1898 Den Haag) - Ruïne van Brederode Haarlem - paneel 15,5 x 21,5 cm - ges. l.o.

Hamerprijs
€ 150

Joh. Elsinga ges.

Joh. Elsinga ges. (1 oktober 1935) - 2 dames- en herenportret - potloodtekening - 25 x 20 (2 x) en 27 x 22 cm

Hamerprijs
€ 50

F. de Brackeleer sr. ges. (1870) (Antwerpen 1792-1883 Antwerpen)

F. de Brackeleer sr. (Antwerpen 1792-1883 Antwerpen) - Vrouw in herberginterieur - paneel - 21 x 17,5 cm - ges. en gedat. (1870) l.o.

Onbekend - Ruiterbenodigdheden - olieverf op papier - 16,5 x 13,5 cm

Hamerprijs
€ 280

J.W. Bilders ges. (Utrecht 1811-1890 Oosterbeek)

J.W. Bilders (Utrecht 1811-1890 Oosterbeek) - Zicht op stadspoort - paneel - 18 x 24 cm - ges. r.o.

Hamerprijs
€ 190

Onduidelijk ges. - Dorpsgezicht - marouflé (beschadigd) - 25,5 x 32,5 cm

A. Mauve monogr. (Zaandam 1838-1888 Arnhem)

A. Mauve (Zaandam 1838-1888 Arnhem) - Ruiter met paarden op jaagpad - O.I.-inkttekening - 17,5 x 27,5 cm - monogr. l.o.

Hamerprijs
€ 170

L.F.H. (Louis) Apol (Den Haag 1850-1936 Den Haag)

L.F.H. (Louis) Apol (Den Haag 1850-1936 Den Haag) - Zicht op watermolen te Haaksbergen - gemengde techniek - 23 x 29 cm - ges. r.o.

Karl ges.

Karl ges. - Meisjesportret - paneel - 13 x 9 cm

Hamerprijs
€ 45

Famille verte penselenbeker

Famille verte penselenbeker - 20e eeuw - h. 15 en Ø 18 cm

Diepe blauw Chinese schotel

Diepe blauw Chinese schotel met bloemdecor - 18e eeuw - Ø 36 cm (gerestaureerd)

Hamerprijs
€ 140

Diepe blauw Chinese schotel

Diepe blauw Chinese schotel met decor van figuren in tuin - Ø 36 cm (gelijmd)

Hamerprijs
€ 40

Bronzen koro

Bronzen koro - h. 10 cm (boorgaatjes)

Hamerprijs
€ 50