Kunst-, Antiek- en Inboedelveiling November 2019

Vierkante Yixing theepot -18e eeuw

Vierkante Yixing theepot met reliëf van chrysanten en bekroning van draak op deksel - 18e eeuw - h. 11 cm (spanningsbarstje in tuit en deksel schilfertjes)

Hamerprijs
€ 1.850

Paar gekleurde Chinese kommen - Guangxu

Paar gekleurde Chinese kommen met decor van draak en feniks - Guangxu - Ø 12,5 cm

Hamerprijs
€ 270

Paar blauw Chinese kommetjes

Paar blauw Chinese kommetjes met Europees decor - 18e eeuw - Ø 9 cm (1 met minieme schilfertjes)

Hamerprijs
€ 240

Delfts blauwe tabakspot

Delfts blauwe tabakspot met geelkoperen deksel - De Drie Klokken - 18e eeuw - h. 31 cm

Hamerprijs
€ 875

Onbekend (vermoedelijk 18e eeuw)

Onbekend (vermoedelijk 18e eeuw) - Personificatie van de oogst - koper (boogvormig) - 14 x 10,5 cm

Hamerprijs
€ 340

2 diverse geslepen kristallen gembercoupes

2 diverse geslepen kristallen gembercoupes - 19e eeuw - h. 23 en 35 cm (1 met miniem schilfertje)

Hamerprijs
€ 111

Moderne keramiek kip

Moderne keramiek kip - h. 24 cm

Hamerprijs
€ 60

Gesneden ivoren Chinese waaier

Gesneden ivoren Chinese waaier - 19e eeuw - 18 x 36 cm (lint ontbreekt en 2 benen beschadigd)

Hamerprijs
€ 250

Marga Brey - 2 figuren

Marga Brey - 2 figuren - brons - h. 20 cm

Hamerprijs
€ 140

Marga Brey - Uil met bril

Marga Brey - Uil met bril - brons nr. 4/9 - h. 31 cm

Hamerprijs
€ 475

Gekleurde glazen vaas - Unica Leerdam

Gekleurde glazen vaas - Unica AF258, Floris Meydam, uitgevoerd door Glasfabriek Leerdam - h. 8,5 cm

Hamerprijs
€ 90

Theo Voorzaat ges. ('82)

Theo Voorzaat ges. ('82) - "Een zeikerd in Zierikzee" - doek - 20 x 30 cm - afgebeeld in boek Theo Voorzaat, Schilderijen, pag. 40

Hamerprijs
€ 2.800

De Haspe ges. - Parelmoeren waaier

De Haspe ges. - Parelmoeren waaier met beschildering van pastorale voorstelling in vitrinelijst - 36 x 62 cm

Hamerprijs
€ 485

Onbekend (18e eeuw)

Onbekend (18e eeuw) - Parelmoeren waaier met beschildering van vrouwen in landschap in gesneden en vergulde houten vitrinelijst - 34 x 59 cm (enkele beschadigingen aan lijst)

Hamerprijs
€ 425

Benen waaier met beschilderd blad

Benen waaier met beschilderd blad in bewerkte standaard - 18e/19e eeuw - 40 x 55 cm

Hamerprijs
€ 300

Blauw Chinese klapmuts - Kangxi

Blauw Chinese klapmuts - Kangxi, Chenghua gemerkt - Ø 21 cm

Hamerprijs
€ 1.850

Blauw Chinese kom - Kangxi

Blauw Chinese kom - Kangxi, merk en periode - Ø 16 cm (2 haarlijnen en schilfers)

Hamerprijs
€ 425

Blauw Chinese klapmuts - Kangxi, Chenghua gemerkt - Ø 16,5 cm (schilfers)

Hamerprijs
€ 575

Powderblue kwispedoor

Powderblue kwispedoor - 18e/19e eeuw - h. 8,5 cm

Hamerprijs
€ 600

G.J.W. init. ('82)

G.J.W. init. ('82) - Boomrijk landschap - paneel - 18 x 24 cm

Hamerprijs
€ 302

J. Landa ges. (1984)

J. Landa ges. (1984) - "Stilleven met walnoot en druiven" - board - 16 x 17 cm

Hamerprijs
€ 350

Famille rose nachtspiegel met deksel

Famille rose nachtspiegel met deksel - 18e eeuw - h. 12,5 cm (schilfers, oor beschadigd en deksel gelijmd)

Hamerprijs
€ 50

6 antieke groene glazen roemers

6 antiekevgroene glazen roemers - h. 11,5 cm (1 met schilfer)

Hamerprijs
€ 130

Polychroom en vergulde porseleinen kop en schotel

Polychroom en vergulde porseleinen kop en schotel met beschildering van hoefsmid - 18e/19e eeuw

Hamerprijs
€ 300

Onbekend - Herders met vee in landschap

Onbekend - Herders met vee in landschap - paneel (2x) - 13 x 15 cm

Hamerprijs
€ 220

Alfred ges. - Trojka's in landschap

Alfred ges. - Trojka's in landschap - paneel - 16 x 32 cm

Hamerprijs
€ 450

Teakhouten TV-meubel

Teakhouten TV-meubel met lade - model Petra, ontwerp Louis van Teeffelen - h. 56, br. 120 en d. 50 cm

Teakhouten armstoel met bijbehorende voetenbank

Teakhouten armstoel met zwartlederen bekleding en bijbehorende voetenbank - Bwana Model 152 - Finn Juul uitgevoerd door France & Son (lederen bekleding gesleten)

Hamerprijs
€ 1.175

Gekleurde keramiek vaas

Gekleurde keramiek vaas met gekerfde decoratie van vissen - Krösselbach - h. 30 cm

Hamerprijs
€ 70

4 mahonie stoelen en 2 armstoelen

4 mahonie stoelen en 2 armstoelen met groen velours zitting - Queen Anne stijl (zitting verkleurd)

Hamerprijs
€ 250

Paul Philippe (1870 1930)

Paul Philippe (1870 1930) - bronzen tafelschemerlampvoet met dansende naakte vrouw - h. 87 cm

Hamerprijs
€ 360

Albasten beeld van vrouw met luit

Albasten beeld van vrouw met luit - h. 67 cm (schilfer aan voetstuk)

Hamerprijs
€ 290

Paar kapitale Satsuma kraagvazen

Paar kapitale Satsuma kraagvazen met voorstelling van Samoerai strijders en geisha's - 19e eeuw - h. 105 cm (kragen beschadigd)

Hamerprijs
€ 445

Bronzen Jeanne d'Arc te paard

Bronzen Jeanne d'Arc te paard - h. 123 cm (beschadigd)

Hamerprijs
€ 485

8 iepen Windsor stoelen

8 iepen Windsor stoelen (1 rugleuning gebroken)

Hamerprijs
€ 300

Cees ges.

Cees ges. - Palingvisser op sloep - doek - 70 x 60 cm

Hamerprijs
€ 150

Noten staand horloge met datum en maandstaand

Noten staand horloge met datum en maanstaand - Simon Lachez, Utrecht - 18e eeuw - h. 241 cm

Bronzen mansfiguur - h. 115 cm

Hamerprijs
€ 370

Onbekend - Voorstelling naar Floris Arntzenius

Onbekend - Voorstelling naar Floris Arntzenius - doek - 57 x 110 cm

Hamerprijs
€ 335

Gesneden houten heiligen beeld

Gesneden houten heiligen beeld - Bisschop - h. 115 cm

Hamerprijs
€ 360

2-deurs eiken kabinet met 4 laden in gebogen onderkast

2-deurs eiken kabinet met 4 laden in gebogen onderkast - 18e eeuw - h. 245, br. 185, br. 61 cm

Hamerprijs
€ 425

Rond eiken Amsterdamse school bijzettafel

Rond eiken Amsterdamse school bijzettafel met verlichting onder gekleurd glazen blad - Ø 57 cm

Hamerprijs
€ 160

Rechthoekige geslepen schoorsteenspiegel

Rechthoekige geslepen schoorsteenspiegel in vergulde lijst met kuif - 145 x 68 cm (ornament beschadigd en spiegel gebarsten)

Hamerprijs
€ 300

Paar ebbenhouten koloniale armstoelen

Paar ebbenhouten koloniale armstoelen met rieten zitting en rug

Hamerprijs
€ 385

Kapitale blauw Chinese dekselpot

Kapitale blauw Chinese dekselpot - Kangxi met beschildering van Chinees lakwerk van later datum - h. 76 cm (vaas gerestaureerd en lakwerk beschadigd)

Hamerprijs
€ 4.001

Geborduurde zijden Chinese jas

Hamerprijs
€ 500

Charles Lapicque ges.

Charles Lapicque ges. - "Port de Pêche" - kleurenlitho nr. 56/175 - 51 70 cm

Hamerprijs
€ 150

Jan Meine Jansen (Meppel 1908-1994 Driebergen)

Jan Meine Jansen (Meppel 1908-1994 Driebergen) - Stilleven - doek - 70 x 51 cm - ges. initialen r.o.

J. (Johan) Dijkstra ges. (Groningen 1896-1978 Groningen)

J. (Johan) Dijkstra (Groningen 1896-1978 Groningen) - Coaster Paloma ,1961 - doek - 71 x 51 cm - Expositie: Noordelijke Ku(n)stvaart

Mary Newcomb ges. ('78) (1922-2008)

Mary Newcomb ges. ('78) (1922-2008) - ''The charcoal burners'' - board - 60 x 92 cm

Hamerprijs
€ 6.600

Albasten beeld - 19e eeuw (beschadigd)

Albasten beeld van lezend meisje - 19e eeuw - h. 43 cm (beschadigd aan voeten)

Hamerprijs
€ 100

Albasten beeld - 19e eeuw

Albasten beeld van putto - 19e eeuw - h. 49 cm (beschadigd)

Hamerprijs
€ 120

Rudolf Belling (1950)

Rudolf Belling (1950) (1886-1972) - Kubistische compositie - brons (gieterijstempel Noack Berlin) - h. 50 cm

Hamerprijs
€ 2.000

Paar gekleurd Chinese vazen

Paar gekleurde Chinese vazen met decor van figuren in rivierlandschap - 20e eeuw - h. 57 cm (1 vaas randbeschadiging)

Hamerprijs
€ 575

Herman van Rossum ges. (1984)

Herman van Rossum ges. (1984) - Poldervaart - paneel - ovaal 18 x 14 cm

Hamerprijs
€ 2.900

Herman van Rossum ges. (1981)

Herman van Rossum ges. (1981) - "Het laatste preludium" - paneel - ovaal 30 x 24 cm

Hamerprijs
€ 2.500

J. Landa ges. (1985)

J. Landa ges. (1985) - "Stilleven met gomflesje en rood doosje" - board - 57 x 63 cm

Hamerprijs
€ 1.100

Hendrick Brandtsoen ges. (1983)

Hendrick Brandtsoen ges. (1983) - Stilleven met ei en zoutvat - paneel - 38 x 30,5 cm

Hamerprijs
€ 1.075

Rechthoekige geëtste glazen ruit

Rechthoekige geëtste glazen ruit met voorstelling van 2 paradijsvogels - 164 x 75 cm

Hamerprijs
€ 50

Grote gekleurde Japanse kraagvaas

Grote gekleurde Japanse kraagvaas met decor van Samoerai strijders - ca. 1900 - h. 94 cm

Hamerprijs
€ 300